Košice - raňajky s detským kútikom

23. feb 2024

Ahojte, viete mi poradiť, kam na raňajky v Košiciach, aby tak bol aj nejaký detský kútik ?

Radi chodíme do Nica alebo Bakoša, ale tak oni nič také nemajú.

6myska
23. feb 2024

Nase bistro na Zriedlovej, Bistro rodinka na Kukucinovej

annlis
25. feb 2024

Ak chodite radi do Nica ci Bakosa tak Bistro rodinka ani neuvazuj 😀 kvalita jedla a sluzieb sa nepriblizuje … mozno Gesto vam bude chutit. Chystam sa uz dlho do Ranajkarne Rozpravka na Hrnciarskej, vyzera to fajn ale nemam osobnu skusenost…

annlis
25. feb 2024

Ja to uz riesim tak, ze na brunche berieme niekoho z rodiny alebo kamosov, ideme tam kde nam chuti, a bez kutika kludne. Jeden poletuje vonku s detmi a ostatny si uzivaju dobre jedlo. Kutik mi nie vzdy stoji za kvalitu jedla

autor
25. feb 2024

@annlis áno, Bakoš aj Nico sú na inej úrovni, škoda, že nemajú kútiky 🥲
boli sme v Našom bistre, celkom okey, ale malé raňajky niektoré, že to je skôr len na prekusnutie, obsluha trošku pomalšia v rannom návale (čo chápem), a kútik je tak, že len 4 stoly pri ňom, čo sa rýchlo zaplnia. Ostatné stoly sú akoby v inej miestnosti, to tam malého nechať nemôžem (hlavne pri tom aké nevychované deti tam nabehli, to sme už malého zobrali a musel pri nás sedieť celý čas, inak by mu boli ublížili, to nám pokazilo zážitok 😑 veľmi som sa ovládala, aby som deťom alebo rodičom niečo nepovedala).

Boli sme aj v Gesto, oveľa lepší pocit. Fajné porcie, napraskali sme sa 😂, výber skvelý, obsluha veľmi milá, kútik celkom fajn a blízko stolov, každý si videl na dieťa. Aj cenovo veľmi fajn.

Raňajkareň som bola naposledy pred rokmi, odvtedy je to s nimi ako na hojdačke čo sa recenzií týka (od kamošov, ale aj z netu). Chcem ísť, keď bude teplejšie.
A jar/leto chceme Maribo, to má veľké ihrisko, tam by bolo super.
A tuším aj na Iron Club som počula, že pekný kútik ihrisko, ale neviem či raňajky majú. Pôjdeme skúsiť obed.
A chceme ísť na alpaky do Barce 😂

Áno, chodili sme zväčša aj bez kútika, bolo nám to jedno, malý sedel pri nas, ale odkedy chce chodiť a hrať sa, neobsedí a to keď ideme dvaja, tak sa nedá stále len behať za ním.

annlis
25. feb 2024

Dik za takyto popis 👍👍👍 ak radi takto chodite aj s drobcom, skuste ist aspon popoludni na kavu a kolacik do Villa Sandy v mestskom parku. Paradicka 👌 nemaju sice ranajky, ale kutik a priestor dost dobry

autor
25. feb 2024

@annlis mestský park milujem v peknom počasí a koláčiky ešte viac 😂
Určite vyskúšame, ďakujem za tip 😊

ariesi
28. feb 2024

@annlis rozprávka už skončila, ale over si to pre istotu