Logopédia v Košiciach

kikirus
8. nov 2023

Zdravím prosím vás bola by som vďačná ak by ste mi niekto posunuli kontakt na dobrú detskú logopedicku ktorá príma nových pacientov. Za každú odpoveď ďakujem

zuzkaa1991
8. nov 2023

@kikirus ja som to riesila pred rokom obvolat vsetkych dookola mala sanca ze beru ;) ale cez známeho som sa dostala do ambulancie liečebnej pedagogiky na mlynskej v piatok ideme na prvé sedeniem....my chodíme aj na logopediu lenze neberie nových plus budeme chodiť aj na mlysnku kedze doma nechce spolupracovať a je uz predškolacka....

sonka333
8. nov 2023

@zuzkaa1991 a môžem sa opýtať koľko budete platiť za sedenia?

zuzkaa1991
8. nov 2023

@sonka333 na mlynskej? Som prekvapená kedze sme počítali tak ze budeme tam chodiť raz za mesiac ze tolko zaplatime kedze detska lekarka zanedbala rec u nasej aj ked som sa od 3r riesila u nej ..... ale od buduceho mesiaca sa plati 20eur za 45min ALE jedno sedenie preplaca poistovna a druhe rodic ak vyjdu v danom mesiaci dva sedenia(boli sme tam podpisat papiere tak mi povedala pani ze kazde dva týždne sa chodí) co som bola prekvapená ale aspoň sa jej budu venovať co bohužiaľ v škôlke sa neda jednotlivo (co chápem uplne) a doma s nou neviem pohnut 🙈🙈mi povie ze nebude opakovať ied sa snazim aby pekne vyslovila dane slovo a to robím medzi recou nie tak ze ideme sa hrat alebo tak nic nepomahal.na logopedii je z toho hrozena ze netrenujeme kedze sa neviem pohnut skusala som postupy ktore mi povedala nic nezabralo.....

bami8888
8. nov 2023

Veľmi odporúčam pani Kentošovú na Hroncovej ;)

sonka333
8. nov 2023

@bami8888 a môžem sa opýtať koľko sa u nej platí za sedenie?

sonka333
8. nov 2023

@zuzkaa1991 ďakujem za odpoveď 💙my tiež zháňame logopedičku v Ke a vidím že ťažko sa niekde dostať 😖

zuzkaa1991
9. nov 2023

@sonka333 ja som polroka volala a potom zhodou okolností jedna otvarala v januári ambulanciu tak sme sa dostali k nej ale tiez asi 4m som cakala kym podpise so ZP zmluvy takze brala ako samoplatcov ...ale ide akurát na materskú takze neberie novych ...jedine sukromne kde sa plati netusim koľko ale zas uz som riesila cez union ze by som isla aj cez súkromných a istu cast preplacaju aj tak sa da len treba si vytelefonovat v poistovni

bami8888
9. nov 2023

@sonka333 25 eur ;)

zuzkaa1991
10. nov 2023

@bami8888 celkom dobra cena ;) cakala som viac a neskúšali ste si preplatiť cez ZP?

molkapolka
10. nov 2023

@kikirus my chodime k p. Kentosovej na Hroncovu a uzasny pristup, 2x do mesiaca po 25€/30min, nepreplaca poistovna, nakolko je to skolska logopedicka, nema zmluvy s poistovnami.