Sono prsníkov v tehotenstve - Košice

13. dec 2023

Ahojte, odporučte kam ma vezmú čo najskôr (pokojne aj súkromné, asi aj lepšie v tomto období plnom chorôb) v Košiciach na sono prsníkov. Som tehu a keďže som ešte nebola, tak ma dr. poslala. Ďakujem.

lucka_ke
13. dec 2023

Poliklinika pri radnici, objednáva sa

autor
13. dec 2023

@lucka_ke ďakujeem, idem tam zavolať🙂

lucka_ke
13. dec 2023

ako samoplatca som mala termín do 2 dní, 30 Eur ak chceš ísť cez poisťovňu čaká sa dlhšie

autor
13. dec 2023

@lucka_ke ďakujem krásne, zatiaľ nikto nedvihol ale budem volať opakovane 🙂 asi tiež pojdem ako samoplatca

vkatush
13. dec 2023

Ja som teraz platila ako samoplatca na Krivej, lebo som chcela hneď termín. Ešte ten týždeň som mohla ísť (inde mi dali čakaciu 2 mesiace).

diaalex
13. dec 2023

Na Krivej ako samoplatca 🙂

natalia011
14. dec 2023

Ja som bola vo vojenskej, objednali ma hned o par dni a neplatila som nic ale treba mat samozrejme vymenny listok co asi mas ked ta poslala Dr 🙂

vikit3
9. jan 2024

@lucka_ke a boli ste na poliklinike pri radnici alebo vás objednali na Sever?

vikit3
9. jan 2024

@vkatush a boli ste spokojná? vyšetruje lekarka alebo chlap? 🤭

vkatush
9. jan 2024

@vikit3 platila som 40 eur, presne na čas ma zobrali, sestrička bola milá a bol doktor, všetko vysvetlil, robil poriadne vyšetrenie, ukázal mi všetko (keďže mám nejaké nálezy).
Plánujem ísť aj v lete na follow up po polroku, či sa niečo nezmenilo.

Jediná zvláštna vec pre mňa bol výťah 😂 prisahám, pomalší som ešte nikdy nikde nezažila. Ešte že je to tak nízko.😁

lucka_ke
9. jan 2024

@vikit3 Pri radnici

vikit3
9. jan 2024

@vkatush ďakujem 🙂 už som im napísala ze sa chcem objednať.
A ja mam panicky strach z vytahov 🤣🤣 este ked ide takto pomaly 😬🤣

vkatush
9. jan 2024

@vikit3 vidíš z neho na cestu, presklený, a je to hneď na poschodí (neviem teraz či 1 alebo 2) alebo sú tam aj schody 😁 mne z neho bolo vtipno, že kým tam dôjdem, ta Vianoce budú 😁