Základná škola pre prváčika v Košiciach

darty21
7. nov 2023

Milé mamičky 🙂

Prosím poraďte mi. Budem mať doma prváčika a neviem si vybrať medzi zakladanými školami Mateja Lehkého na KVP alebo Kežmarskou 30. Taktiež sa mi páči súkromná spojená škola Human na Starozagorskej 8 (KVP). Máte prosím nejaké skúsenosti s týmito školami? Či už pozitívne alebo negatívne.

Veľmi pekne ďakujem 🙂

janage
7. nov 2023

@darty21 k nám prišli 4 deti zo Súkromnej Human na Lechkeho. 2.st. Oni sú veľmi spokojní.
Ja som so školou spokojná tiež. Plus vidím v tom, že maju ako bezbariérová škola plus škola co varí diéty integrované deti s rôznymi postihnutiami a oni to potom berú normálne. Či vozičkárov, či silný cukrovkári atď.
Plus druhý jazyk začína v 5 roč.

pininka1
7. nov 2023

Súkromu vôbec neodporúčam, Kežmarská nieje zla, Lehkeho až tak nepoznám. Skus si pozrieť aj cez rebríček základných škôl INEKO, možno ti to pomôže ktorá má akú úroveň.

janage
7. nov 2023

Učiteľky na prvom st. sa na Lechkeho menia po 2 rokoch, nejdú s triedou 4 roky.

lucka_ke
8. nov 2023

podľa INEKO je najlepšia Staničná, z tých ktoré spomínaš nepoznám ani jednu, ale riadila by som sa INEKOm čo sa týka kvality

katka2602
8. nov 2023

Dcéra chodí na Kežmarská 30, je v 4 ročníku a ja som spokojná. Akurát učia sa comenia písmo nie klasické písané.

clovekoj
9. nov 2023

Súkromnú školu Human neodporúčam, teraz z nej vraj odišlo viac detí. Ak školu na KVP, tak odporúčam tiež Lechkého.

kamimii
14. mar 2024

@darty21 z Lechkeho sme odišli... neodporúčam

darty21
autor
15. mar 2024

@kamimii ďakujem za odpoveď a smiem vedieť dôvod?