Aká žiletka vám najlepšie funguje a čo vám pomáha pri hladkej pokožke?

21. jan 2024

Dobrý večer,

aká žiletka vám najlepšie funguje? Ideálne ak máte, aj link na ňu, resp. obrázok.

Ako vám najlepšie holenie funguje? Ja používam Gillette, pravidelne ich mením, skúšala som peeling pred holením, krém po holení na intímne partie, ale stále mám buď takú tú jahodovú kožu na nohách, v bikinách a podpazuší červené fĺaky, vyrážky, bolí to.

Strašne som z toho už nešťastná, koľkokrát si nedám šaty/sukňu, nejdem sa kúpať, lebo chĺpky. Cítim, že aj pri priateľovi som nekomfortná, lebo sa stále pri intímnych chvíľach zamyšlam, že či vidí, ako som oholená, ako to vníma a tak, ale nepovedal nikdy nič.

Viem, že existuje niečo ako laser, ale mám 19, som na VŠ, bohužiaľ nemám peniažky na také procedúry, hoci v budúcnosti to chcem.

Ďakujem.

babulkomale
21. jan 2024

RAZ som sa oholila, skoro som vykrvacala 😃
Takze nohy trham, ostatne holim uzkym elektrickym holitkom, pazuchy denne pod sprchou ziletkou.

autor
21. jan 2024

@babulkomale vieš dať prosím tip na to elektrické holítko?

januska12323
21. jan 2024

Obyčajná žiletka plus sprchový krém alebo aj bez 🙈 potom natriem krémom. Ale ja mám normálnu kožu, ty máš asi suchšiu.

gejb
21. jan 2024

Pánske gilette (mach3 alebo fusion) , holiaci sensitive gél, a hlavne po holení nenatierat. U mňa takto.

petamich
21. jan 2024

pouzivam venus olay alebo podobne s mydlovym pasikom a odvtedy nemam podrazdenu pokozku a tiez sa nemozem nicim natierat po, lebo sa vyhadzem

autor
21. jan 2024

@petamich to s tým natieraním som vôbec nevedela a teda skoro vždy sa vyhadzala

autor
21. jan 2024

@gejb kuknem ich, pánske som raz mala, ale teda iné trošku a nepomohlo

babulkomale
21. jan 2024
domkakvet
21. jan 2024

Obycajnou ziletkou.

autor
21. jan 2024

@babulkomale ďakujem moc

majlo1234
21. jan 2024

Pansky gilette a elektricky onw blade. Ale ked som chcela byt hladka, chodila som na depilaciu

nisia
22. jan 2024

Mam velmi citlivu pokozku nohy depilujem el. epilatorom jedine potom ma nesvrbia a neskrabem sa. Intimne partie najskor natriem olej na holenie Saten od firmy Saloos a potom pouzijem ziletku od wilkinson intuition sensitive. Ma sama o sebe holiace mydlo ale na intimne partie aj s holiacim olejom. Pod pazuchy staci aj bez hol. oleja staci to mydlo priamo na ziletke. Ma nahradne hlavice

mrkvicka060
22. jan 2024

pouzivam panske gilette. ja sa sice nevyhadzem po holeni, ale ked mi uz tie chlpky zacinaju dorastat, tak sa mi zapaluje koza ako sa "predieraju" chlpy :D
zvykla som pouzit sudokrem a celkom pomahal, ale zrovna nedavno som objavila, ze super mi pomaha detsky olej Aviril, ten modry s azulenom... Ani som to necakala, ale pri nom sa nevyhadzem vobec