Kolagén na vlasy

19mejko
7. feb 2024

Zdravím, poraďte prosím zo svojej dobrej skúsenosti nejaký fakt dobrý kolagén na vlasy, ( ževraj nato najlepší je morsky alebo rybí, nevyznam sa v tom )potrebujem znovu získať kvalitu a hustotu. ĎAKUJEM

nika_val
9. feb 2024

@19mejko v jednej skupine som písala článok o vitamínoch na vlasy taky naozaj rozšírnejší tak pridavam len kusok z neho
Kolagen nie je nejak extra potrebný na vyživu vlasov ako doplnok okej ale samostatne to nestačí

Pri kolagenoch treba pozerať na množsrtvo mg na jednu dávku (musí byť väčšia ako 1000)
Takže napriklad: Venira Premium je dobrý

19mejko
autor
10. feb 2024

@nika_val ďakujem ti pekne za info, vedela by si mi poradiť či sa oplatí tento produkt, je to kolagen priamo na vlasy a veľmi nad ním rozmýšľam keď sú tam aj tie vitamíny čo si spominala

19mejko
autor
10. feb 2024

@nika_val vola sa hair vitamins od nature finest

nika_val
10. feb 2024

@19mejko nie
Je to to len reklamny tahák
Keď si pozrieš zloženie tak to obsahuje samé cukry a kdesi čosi nejake vitamíny
To čo som podčiarkla sú všetko cukry to máš vlastne akoby cukor s par vitamínmi 😁

19mejko
autor
10. feb 2024

@nika_val ďakujem ti pekne za radu , kukla som ten venira premium, majú množstvo príchutí, vedela by si mi aj odporučiť dáku fajnú? A ešte sa ta spýtam tebe to pomohlo na vlasy ?videla si nejaké zmeny ? Ja som už zúfalá ako mi odchádzajú posledné mesiace

nika_val
10. feb 2024

@19mejko
Čisto iba kolagen mi nepomohol keď som brala..
Keď som k nemu začala užívať aj ine vitaminy (konkretne ja beriem pravidelne: B, C, D, zinok) až vtedy som začala vidieť zmeny.
A ešte k tomu ja pravidelne používam pri umyvaní vlasov masážnu kefu a masírujem si pokožku hlavy (to je tiež jedna zo zakladnych vecí) prekrvíš tym pokožku, lepšie prekvenie stimuluje vlasove korienky a ich rast 🙂
A k príchuti ja som mala malinu ale nebolo to nič extra takže by som vybrala dnes inú (aktualne neuživam kolagen mam pauzu) 😀

19mejko
autor
11. feb 2024

@nika_val ďakujem ti veľmi pekne si zlatá, ja beriem momentálne vlasove hnojivo ale nemám pocit, žeby mi pomohlo, o tom masirovani som rada, že si mi to potvrdila lebo už pár dní masírujem pokozku s vodickami, ešte ta prosím o jednu vec, tu veniru mi vyhodilo pre dojciace a tehotné samozrejme ja niesom ale ma tam najvyšši podiel až 8500 mg ostatne majú 8000 g, prosím poraď mi konkrétne ktorý si mam objednať, ak mi pošleš fotku budem ti veľmi vďačná určite dam na tvoju radu, idem si ho dnes objednať len ich je tam viac tak som zmätená ktorý je najlepší...

nika_val
11. feb 2024

@19mejko
Presne tento som mala:
https://www.venira.sk/venira-premium-kolagenovy...

Ja som skúšala hrozne vela vitaminov na vlasy a nikdy som nevidela nejaky extra efekt až keď som začala brat samostatne jednotlive vitaminy tak vtedy som videla že rastu lepsie 🙂
A nemáš zač rada poradím ak viem poradiť 😊

19mejko
autor
11. feb 2024

@nika_val objednala som si ho, nasadim vitamíny, budú masaže tak už len dúfať 😁ďakujem ti ešte raz , ak by ta ešte niečo napadlo niečo dobré na vlasy ako zlepsit kvalitu, hrubku alebo ich lepsie vyživiť atd pls napíš , vyskúšam 😁

nika_val
11. feb 2024

@19mejko no ono k vlasom je to cele tak že ty pomocou vitamínov a kolagenu dokažeš vyživiť len približne 10cm od pokožky hlavy.
Zvyšné dlžky vlasov su už mŕtve vlasy ktore dokažeš vyživiť, opraviť len vďaka dobrej kozmetike ktorá obsahuje účinné látky.
Nechceš pridať do skupinu Starostlivosť o vlasy?
Často tam píšem rôzne naučne príspevky k staroslivosti už teraz ich tam je niekolko 🙂

19mejko
autor
12. feb 2024

@nika_val to by bolo skvele, rada by som sa pridala ak môžem

nika_val
12. feb 2024

@19mejko poslala som ti pozvánku 🙂 tie príspevky nájdeš keď si rozklikneš hneď prvý, úplne hore pripnutý príspevok: 💜 Náučné príspevky💜
A cez # už sa dostaneš k príspevkom 🙂

poppy22
12. feb 2024

@nika_val ahoj..posles aj mne pozvanku do tej skupiny?...

nika_val
12. feb 2024

@poppy22 jasné, hotovo 😊

19mejko
autor
13. feb 2024

@nika_val ďakujem ti veľmi pekne 😘