Lumea a tetovanie

28. dec 2023

Ahojte baby, omylom som si prešla kúsok po tetovani. Začervenalo mi to, tetovanie je také biele, vystúpené, zapálene.. štipe to, tak to natieram. Je možné že sa mi niečo stane s tým tetovaním, alebo sa to dá do pôvodného stavu ? 🙄 porazí ma…
Ďakujem za odpovede 🙏🏽

ivkav5
28. dec 2023

Je to laser 🙈 nesmieš tým prechádzať po tetovaní, dávaj si na to sakra pozor. Predpokladám, že ti laser poškodil tetovanie na tom kúsku, kde si po ňom prešla. Asi ťa nepoteším, ale ten vyblednutý pigment už sa nenapraví do pôvodného stavu. Keď si pogoogliš na zahraničných stránkach, nájdeš toho viac, daj si lumea and tattoo a nájdeš tam aj foto nezvratne poškodených keriek, na ktorej sa urobila jazva 🙈
Aj tu na konovi nájdeš:
https://www.modrykonik.sk/blog/mykka/message/otazka-epilacia-ipl-tetovanie-moze-d-2vv7zr/

syslik81
28. dec 2023

tiez s ami to podarilo..chvilu stipalo bolo opuchnute a potom v pohode... ale davaj si na to pozor

autor
28. dec 2023

@syslik81 koľko to asi trvalo? Tetovanie ti odpadlo? Cca akú časť sa ti podarilo prejsť? 🤦🏽‍♀️ ďakujem ti

autor
28. dec 2023

@ivkav5 ach🙈🙈🙈

autor
28. dec 2023

Písala som na podporu Lumea, odpísali mi že ide o popáleninu, ale že sa nemám báť že mi odpadne tetovanie. Rada by som im verila ale reálne skúsenosti sú reálne skúsenosti :( mám to tetovanie na dosť viditeľnom mieste, preto sa bojím… natieram framykoinon..

syslik81
28. dec 2023

par dni to bolo cervene a mierne napuchnute ..vzala som len kusok asi polkou okienka .. a nic nepovypadavalo

sasenka5
28. dec 2023

Ja mam zasa skusenost osobnu, presne ako pise @ivkav5, mne kusok tetovania odpadol 🤷‍♀️ ani by mi nenapadlo pisať Philipsu lebo sak moja hlupost a chyba, ale nechapem ako ti mohli odpisat, ze to neodpadne.
Asi inak zalezi od toho, ze aky kusok si presla. Ja dost velky 😬

autor
20. jan 2024

Update- po 3 týždňoch sa mi to zahojilo, tetovanie neodpadlo , chvalabohu 🙏🏽 vyzeralo to hrozne, cele som to mala pľuzgierove, potom tam boli vypalene oranžové škvrny, neskôr sa to začalo supat. Ale bola som trpezlivá, natierala som to, keď som si dávala vysoké ponozky a cizmy tak som to prelepila, aby sa to neodieralo. Takže toľko iba moja skúsenosť, ak by do buducna mal niekto podobný problém a narazil na túto diskusiu 😅