Mám hrozné vlasy

barborizzy
11. feb 2024

Dobrý večer prajem dievčatá prosím vas o rady
Namotavaju sa mi veľmi veľmi vlasy a veľmi tvrdé musím ich zažíva ťahať od seba proste jak lepidlo umyjem si normálne vlasy dám si šampón na rast vlasov s dm a kondicionér, dávam si aj kúry, sprej na rozčesavanie vlasov , oleje ,sérum ,a výsledok žiadny prosím čo by ste mi odporučili? Aby som mala jemné vlasy aby som nemala už problém s rozčesavaním 😐 vopred Ďakujem.

nikoleta999
11. feb 2024

Ja som s týmto mala raz problém, ešte keď som si farbila vlasy, čiže mne nesadla farba na vlasy ... Odvtedy vôbec. Nedávno som prešla na inú značku z dm sampon, kondicioner , maska mozno tak mesiac uplne super spokojna a potom to začalo, zrazu sa mi vlasy začali len motat, motat a presne ako pišeš, že som si to musela len tahat, od seba, lebo to rozcesat ani neslo ... Tak som sa dala teraz na prirodne sampony, kondicioner, olejcek, ale ozaj ze prirodne ziadne z drogerie a pouzivam 2 tyzdne, ale uz sa mi prestali tak kudlit ... Podla mna, mne osobne tie sulfaty, parabeny, tak vysusili vlasy, ze sa takto kudlia ... snad toto zaberie, lebo som bola z toho zufala

guudy
12. feb 2024

@barborizzy urcite pomoze (ak to tak uz nerobis 🙂 ) aj pravidelna navsteva kadernicky, spravi ti strih, ktory bude menej nachylny na zamotavanie vlasov…

barborizzy
autor
12. feb 2024

@nikoleta999 môžem sa spýtať aké používate olejčeky a šampóny teraz z drogérie chcela by som vyskúšať❤️ aja

nikoleta999
12. feb 2024

@barborizzy Z drogerie nepouzívam uz nic, praveze som prestala kupovat a dala sa na znacku biofy kupit ju cez net ... Sledujem ich uz dlhsie a tak som sa rozhodla vyskúsať. Prvé umytie, ale hrozne :D celé vlasy mastne, akoby som vyliala na seba liter oleja :D olejcek mne osobne velmi nesadol, prvykrat som ho dala do mokrych vlasov, ako sa pise, lenze ja som si dala vlasy to turbana a tym padom mi zamastil korienky ... Druhykrat som si ho dala skor do suchych a akoby boli mastne na koncekoch ... po par razoch som prisla na to, ze naozaj je dobre len dve max tri kvapky a dost, zda sa to malo, ale staci ... inac je super, ze sa da vyuzit aj na plet, takze vidim spotrebovanie skôr na plet ... sampony a kondicioner, som si musela zvykat ... tym ze su to prirodne sampony, nepenia az tak, skôr penia na druhykrat ... umyvanie musi byt podla navodu, inac sa baby stazovali, ze im to nesedelo, cize zmyvat VLAZNOU vodou, nie horucou ... ale uz ked som sa to naucila, tak v pohode.... Pred hodinou mi aj priatel vravi, ake mam haro na hlave zrazu :D :D ze mam akysi objem :D a ja som este zacala uzivat biotin + selen + zinok uz asi mesiac, tak aj prestali padat a rastu mi odvadial same nove vlasky ... treba skúsat ... ja rozhodne vyskusam aj ine sampony z tejto znacky a nesiahnem po sampone z drogerie minimalne rok a uvidim, ci to za to stalo ...

klaraj1897
13. feb 2024

za mňa určite veľmi pomôže kolagén, pomáha na vlasy, ja som mávala vlasy, čo mi veľa elektrizovali a veľa sa strapatili, od tej doby, čo používam pravidelne Vital Proteins, tak mám vlasy super, používa ho aj Jennifer Aniston

kathhii
14. feb 2024

@barborizzy podľa mňa treba hydratovať... Takto sa správajú vlasy,kde sú preproteinovane... Treba masku.

1lionik1
20. feb 2024

Ja si myslím,že by stálo za to namiesto tých drogériových šampónov a kondicionérov investovať do niečoho profesionálnejšieho, resp. vyskúšať nejaké kadernícke produkty, buď kúpiť priamo u kaderníčky alebo cenovo výhodnejšie cez e-shopy, ktoré sa zameriavajú na profesionálnu vlasovú kozmetiku.
Ja som mala extrémne suché a kučeravé vlasy, netvrdím že už nie sú 😁 ale na dotyk sú oveľa jemnejšie a ľahko sa rozcesavaju odkedy používam práve tieto profesionálne výrobky.
Tých značiek je veľa, treba hľadať tie, ktoré vám najviac sadnú. Ale výsledok je vidieť aj cítiť ☺️