Manikúra

n3la
3. dec 2023

Ahojte dlhé roky si robím nechty sama doma. Nechty mám rada dlhé no moje nie sú také pevne aby sa v určitej dĺžke nelamali. Začína mi to akosi liesť na nervy cele to lakovanie pilnikovanie a rozmýšľam nad nechtami v salóne. Oplatí sa to? Všetky kamošky si to chvália že majú pokoj, vravia že zničené ich nemajú, no akosi sa mi tomu nechce veriť.

dadis
3. dec 2023

@n3la Nie, nesla by som do salonu..radsej si ostrihaj nakratko, ako tie hrube neesteticke vrstvy na nechtoch..ja pouzivam laky, ktore vydrzia tyzden..takze to nie je az taka tragedia venovat nechtom 1/2h do tyzdna..na nechty do salona sa chodi cca kazde 3 tyzdne, ked lak nevzhladne odradtie od lozka..

moonlight1210
3. dec 2023

Ak, tak chod na japonsku manikuru. Sice si po nej nemas nechty lakovat, ale spevni ich to a vyzeraju dobre, a ked je to dobre urobene, odrastanie takmer nevidiet, lebo prechod pri lozku je plynuly.

doriiis
3. dec 2023

@n3la ....8 rokov v kuse nosím akrylové nechty.Chodim do salónu k mojej nechtarke.Kazde 3- 4 týždne posedime,dáme kávu a do hodinky sme hotové.Nechty mám zdravé,pevné a pekne 24/7. A úplne bez starosti.

n3la
autor
3. dec 2023

@doriiis našla som jedno dievča u nás, salón ma rok a veľmi krásne to robí, precízne asi teda napíšem či berie nové zákazníčky 🙂

patrisaa
3. dec 2023

@n3la Určite by som išla na nechty k manikérke. Samozrejme pozri si prácu na internete. Fotky prezradia veľa a osobne by som začala s gellakom (sama ho nosím roky). Dobre spravené nechty sú prirodzené, niesú hrubé, krivé ani hrboľaté a vydržia cca 4 týždne. Osobne by som zvolila manikérku Slovenku, Číňanky používajú lacné materiály ktoré sú silné alergény a veľmi prebrusujú nechty. Kľudne pridaj v akom meste hľadáš nechtárku, nechtom sa venujem niekoľko rokov a môžem ti nejakú pozrieť. 😊

domiklik
3. dec 2023

@n3la áno chod, odporúčam shellack, nechty nie sú zničené a ma pekne pudrove odtiene

n3la
autor
3. dec 2023

@patrisaa našla som jednu slečnu, veľmi sa mi páčia aké nechtiky robí volá sa Klaudia Mikušová z RK ak sa ti chce pozri či ozaj sú pekne aj pre niekoho kto sa do toho rozumie 😊

patrisaa
3. dec 2023

@n3la Má peknú prácu, kľudne chod do toho.🥰

n3la
autor
4. dec 2023

@patrisaa Ďakujem ti krásne❤️