Môžem použiť farbu na vlasy, ktorá je mesiac zamiešaná?

12. feb 2024

Zostala mi nejaká farba na vlasy tak som si ju nechala a chcela som ju použiť na odrasty. Už je to ale mesiac môžem ju ešte použiť?

alexandraas
12. feb 2024

Nepouzivala by som. Nova stoji par euro.

kiwi3
12. feb 2024

ani by ma nenapadlo skladovat zamiesanu farbu, nie su ju este davat na hlavu.

petronelag
12. feb 2024

Na niektorej farbe som čítala, že ihneď použiť, to sa nemôže odkladať.

cookie29
12. feb 2024

Ani nahodou... chemicka reakcia na vzduchu... nepouzila by som ani na druhy den, nieto este o mesiac

simca06022011
12. feb 2024

nie, uz je zooxidovana, treba miesat len trochu ak to nechces cele pouzit.

zuzubb007
12. feb 2024

Zahodiť nesmie sa používať, farba stojí 5 eur

andreatytler
12. feb 2024

Nikdy neodlkadaj a urcite nedavaj na vlasy. Bohvieco aka chemicka reakcia tam za mesiac prebehla. To uz hadam ani farba nie je.

jaskolka
12. feb 2024

Keď si chces nechať farbu na 2x,tak si namiesaj len polovicu z tuby a polovicu z ustalovaca
To by bolo v pohode, ak by si ju nechala v tube. Ale už namiesanu nepoužívaj.

babulkomale
12. feb 2024

Vsetko mas v navode.

mirka807
12. feb 2024

Kedze farba obsahuje peroxid ktory vzduchom vyprcha je to nepouzitelne. To len vyhodit .

saxana000
12. feb 2024

Toto.robioa.nieledy.moja mama.ze.farbu neminula askladovala.v chladnicke.smrdelo.to ako.tchor nechytalo to.dobre lebo proste ten peroxid odtial vyprcha.zahod to a kup si novu.nabuduce ak vies ze.polka.staci zarob si do sklenenej misky polku farby s polkou aktivatora.a.zvysok ale nezamiesany mozes kludne ten mesiac skladovat.

autor
13. feb 2024

To nebolo naschvál, ostrihala som si vlasy a akosi som automaticky zamiešala dve farby ako pred tým. A ďakujem za rady, rovno ju idem vyhodiť 🙂