Naj parfém na jar a leto

5. máj 2024

Ahojte poraďte prosím dlhotrvácny parfém na jar a leto. Neviem si vybrať. Niečo čo vám aj okolie chváli.

vyrovnanaosoba
5. máj 2024

Z avonu today everlasting.

bublinka1426
5. máj 2024

ovocne vone grep mandarinka Incanto schine napr

kakakina
5. máj 2024

Dolce Gabana Light blue

riskoh
5. máj 2024

Chanel Chance

nikitaxxx
5. máj 2024
Používateľ nikitaxxx je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nikitaxxx.

Armani My way, prada paradoxe a minuly rok som pouzivala valentino donna born in roma a vzdy mi vsetci chvalili.. pripadne ak nieco lacne tak zo Zary je aj letna kolekcia teraz..wonder rose napr

autor
5. máj 2024

@nikitaxxx presne tie mam a aj vsetky baby v okolo.. skor hladam nieco ine cim sa ldlisim

liusa82
5. máj 2024

napriklad Tous L´Eau,Nina Ricci Nina,Bruno Banani pure woman, Calvin Klein CK IN2U, nedávno som si kúpila Davidoff Cool water po rokoch.Aj takéto morské sú na leto celkom fajn.Z obyčajných avonoviek napr wonder alebo tta this love alebo prive,eve truth.Toho je strašne vela.Mala si ale napísať aký druh? či ovocné,svieže kvetinové,morské.Takto sa ťažko radí.Tie hore spomínané čo píšem sú všetky také svieže na leto do tepla

interjection27
5. máj 2024

Ja rada striedam Miss Dior Blooming Bouquet a Chloé Chloé + drogerkove Mexx whenever, wherever a forever classic, never boring... Sú to také ovocno-kvetinové vône, Chloé má dokonca taký čistejší nádych a všetky (aj Mexx) vydržia dlho, aspoň na mne.