Obľúbené produkty z dm

reddflowerlife
29. jan 2024

Ahojte, ake su nejake vase oblubene produkty a vychytavky z dm? Nenakupujem tam velmi casto, avsak pocula som od kolegyn ze maju tam dost lacne cistiace produkty aj pracie gely.. Je to pravda ? Oplati sa kupit tie ich denkmit veci ? Nie su menej kvalitne ?

viestta
29. jan 2024

Pracie prostriedky v D-testoch polozili do smutku aj tie "znackove". Ja mam od nich rada saponat na riad a kupujem tam prasok do umyvacky, lebo uz ich predava len DM a Kaufland.

alexandraas
29. jan 2024

Ja kupujem pracie gely a som spokojna

tehotna40
29. jan 2024

Kupujem od nich napr pracie kapsule, za mňa sú lepšie ako persil, ariel a podobne. Taktiež sem tam aj avivaze. Drogériu nakupujem v podstate len v dm,aj ked nie vzdy ich znacky, aj cez net, majú super priehľadnu appku. Taktiež sa mi veľmi páči forma bodov, ak sú dobré kupóny niekedy sa mi z 80 euroveho nakúpu vráti aj 10 euro na bodoch. Potom sa mi to nazbiera a v podstate mam raz za čas nákup úplne zadarmo/za body.

timea301196
29. jan 2024

Moja stálica na čiernu matnú kuchyňu

doriiis
29. jan 2024

Och ,toho je toľko.Urcite sa dajú mnohé kúpiť aj inde,ale ja ich kupujem v DM.Balea je skvelá značka.Milujem ich tuzidla,laky na vlasy,pleťovú kozmetiku.Je lacná a oveľa lepšia ako drahé značky.Alverde má tiež pár skvelých vyrobkov

slavomira236
29. jan 2024

@reddflowerlife ja len odstranovac skvrn ,obrusky do prania proti zafarbeniu, gel na funkcne pradlo este condicionery na vlasy a medzizubne kefky. . Toto pravidelne . A este sprayove osviezova e vzduchu

reddflowerlife
autor
29. jan 2024

@tehotna40 a ktoré kapsule konkrétne ? v čom sa zdaju lepšie ?

mima1608
29. jan 2024

Kupujem v DMke asi všetko už 😅
Saponát, pracie gély aj prášok, občas aj aviváže, toaletný papier, čistiace prostriedky ako sprej na prach, na umývanie podlahy, čistič na kúpeľňu, univerzálnu dezinfekciu, odmasťovač... A drogériu tiež, Balea je úplne super. Aj môj muž si obľúbil tie sprchové. A mám rada aj čarovnú hubku, všetko mi s ňou vždy zíde

laurika999
29. jan 2024

@reddflowerlife Dm výrobky sa kvalitovo vyrovnajú aj niektorým značkovým. Tiež tam kupujem obrúsky do práčky proti zafarbeniu,
odmasťovač na sporák, dezinfekčný sprej

majlo1234
29. jan 2024

Jedloo-zlta omacka thai, paradajkovy pretlak v tube, zmes na falafel, caje dobre rano, dobru noc, celozrnne cestoviny, vseljake sladkosti
Balea sprchace a sampony
Kapsule do mycky a prasky do prania
Granule ore macku
Milujem dmku😂

lasona
29. jan 2024

Ja tam kupujem všetko...ich privatne značky sú za super ceny a nevidím rozdiel medzi značkovými...

gabika0825
30. jan 2024

@reddflowerlife ja kupujem iba tu značku denkmit či už sa jedna o pracie gely, avivaze alebo čistiace prostriedky.. vôbec nie sú menej kvalitne je to to iste čo drahé znacky… mne to odporučila kamoska čo tam robila, vždy keď som k nej prišla a sušila pradlo tak neskutočne jej vonal dom, tak mi ukazovala s čím perie - avivaz z DM, puella a podobne sa môže schovať. Odvtedy som presla na tie pracie prostriedky a potom som skúšala aj tie čistiace a je to super. Používam už dlhoooo

gabika0825
30. jan 2024

A samozrejme ešte čo sa týka iných veci tak aj kozmetiku používam napr. Séra na tvar od Balei, Balea má dobre aj telove mlieka, skúšala som aj sampony a kondicioneri ale to mi nejak nevyhovovalo lebo používam sampony od kaderníčky, ale napr. Kamoske vyhovujú. Takze je to individuálne, no ja mám skoro všetko od značiek DM.

gabika0825
30. jan 2024

@timea301196 presne musim súhlasiť toto je najväčšia topka 🙏🏼

enoula
30. jan 2024

Vela, caje, pretlak v skle aj tube, sojovka, deti kapsicky a také tycinky jablkove, zuzka tycinky, odstanovac vodneho kamena zlty aj modry obal, octovy cistic na kupelnu koncentrat, na podlahu cistic, toaletny, servitky, ovsene vlocky jemne, cokoladovo orieskova "nutela", pracid gely, odstranovac skvrn - zlcove mydlo, plienky, , tablety do mycky tie akoze eco, zeleno zlty obal, vlhčené ktovie co este 🙈

gondyo
30. jan 2024

Prací gél koncentrovaný je skvelý, stačí malé množstvo do práčky, kuch utierky a hygienické vreckovky a pod sú tam podľa mňa najkvalitnejsie...samozrejme potraviny,rastlinné mlieka špaldové sušienky...veľa tam nakupujem

vlucifuk
30. jan 2024

Aj ja nakupujem veľa výrobkov Denkmit a Balea, sú úplne v pohode.

summer23456
30. jan 2024

@gondyo ktorý gél myslíš?

gondyo
30. jan 2024
summer23456
30. jan 2024

@gondyo ďakujem. A koľko toho dávaš do práčky?

gondyo
30. jan 2024

Čo najmenej..myslím že na plnú práčku tam je odporúčané 30ml pri tvrdej vode

gondyo
30. jan 2024

Na ručné pranie kvapku

summer23456
30. jan 2024

@gondyo ďakujem.npozriem to. S ešte niečo koncentrované kupuješ v DM?

klip0
30. jan 2024

Za mňa top vychytávka je správne uplatňovať body. Napríklad v decembri som nakúpila za 160€, 78e sa mi vrátilo v bodoch. V januári som nakúpila za 60, zaplatila to len bodmi a pripísalo sa mi ďalších 20€ v bodoch. Čiže na najbližší nákup tam mám 40e v bodoch.

gondyo
30. jan 2024

Hafer drink koncentrát...rozriedi sa 1,5 l vody

tehotna40
30. jan 2024

@reddflowerlife keď som používala persilové na niektorom obleceni zostávali také fľaky od nich, alebo nevypralo dobre, ponožky zo spodu napr zostávali šedé a pod, tieto kapsule vyperú super.

tehotna40
30. jan 2024

@reddflowerlife a ešte ma napadlo majú super aj maškrty zdravé pre deti, aj kapsicky,sušené ovocie podobne, keď boli mladší kupovala som len tam takéto veci.

timea301196
31. jan 2024

Ešte ma napadlo že tam dostať aj daj náhrady napríklad denkmit náhradné náplne pasujú do airwick 🤣

bluka2
31. jan 2024

Ja mám rada ich orechy a sušené ovocie, paradajkovou stavu, bezlaktozove mlieko, babylove mrkvovy džús, grécke fazule… kupujem tam síce všetko, ale najradšej mám to ich jedlo DMbio a pod.

simca06022011
31. jan 2024

Papierové veci - toaletak, kuchynské ut., vreckovky... jedine tam. Denkmit lestidlo, soľ... A veci na zuby :D okrem kefiek riadnych. Musli čokoládové.
Ostatné = ako mi treba. Pripadne podľa ceny. Pracie veci nie, keďže uprednostňujem výhodnejšie veľké balenia a to u nás nemajú žiadne z tých denkmit. Keď sú sviatky tak orechy v nugate :D celkovo orechy môžeme všetky... aj káva je celkom fajn keď musím vykryť nedostatok doma.