Odstraňovanie chĺpkov pod nosom

26. jan 2024

Máte niekto skúsenosti s odstraňovaním chĺpkov pod nosom pomocou špeciálnych žiletiek z DM? Kamarátka ich začala pred 3 rokmi používať a je s nimi veľmi spokojná. Jej to pomohlo a odvtedy nemá pod nosom ani jeden chĺpok. Jej tvár vyzerá po oholení veľmi dobre aj po pár dňoch. Spomínala, že to zaberie 30 sekúnd a stačí jej to použiť 2x do týždňa. Chlpy na tvári som si ešte nikdy neodstraňovala. Zvažujem nad tým. Máte niekto skúsenosti s týmito nadstavcami, ktoré slúžia aj na úpravu obočia?

maminazosatnika
26. jan 2024

Ja používam podobne zo sheinu
Chlpky pod nosom nemám týždeň

juliacenc
26. jan 2024

A co je na tom take specialne ze uz nerastu ?

autor
26. jan 2024

@maminazosatnika To naozaj iba 1x týždenne stačí? Koľko rokov máš s nimi skúsenosti?

maminazosatnika
26. jan 2024

3 roky 😄🫶stoja malo a daju dole všetky chĺpky na tvári . Začala používať aj sestra aj švagriná s neterou a len chvália

autor
26. jan 2024

Fíha. Tak to ti musí trvať už dlhšie ak tým dávaš dole chĺpky z celej tváre. :D Ja som tým chcela dať dole len fúziky ako aj kamarátka. Sestra, švagriná a neter to tiež používajú na celú tvár?

maminazosatnika
26. jan 2024

Ano celú tvár

zaba21
28. jan 2024

Ja si odstraňujem chĺpky nad hornou perou cukrovou pastou. Pokiaľ nemáš chĺpky veľmi výrazné, radšej by som si ich nedávala preč.
Ja som prvýkrát použila depilacny krém na tvár a chĺpky, ktoré pred tým boli svetlé, vyrástli tmavé:( tak už musím odstraňovať stále...

magimi
30. jan 2024

@zaba21 ako funguje tá cukrová pasta? To je niečo ako vosk? Že natries a strhnes?

zaba21
30. jan 2024

@magimi
Používam cukrovú pastu Cleopatra. Vyhovuje mi lepšie, ako vosk, bez problémov sa dá umyť vodou a nedráždi pokožku.

magimi
30. jan 2024

@zaba21 ale ako ta pasta funguje? Teda spôsob použitia, mechanizmus účinku...

zaba21
30. jan 2024

@magimi
Daj si do Googlu cukrová pasta Cleopatra, je tam názorný postup ako to funguje. Má podobnú konzistenciu ako vosk,je to lepkavá hmota, na ktorú sa chĺpky prilepia.