Špachtľa na čistenie tváre

20. nov 2023

Ahojte. Aké prípravky používate na čistenie tváre so spachtlou? Mám suchú pleť. Ďakujem.

pluss
20. nov 2023

ahoj ja si špachtlou zapravujem vitC a kys hyaluronovú

hendikep
20. nov 2023

konecne takato tema … stalo sa este niekomu okrem mna ze sa mu po spachtli zhorsila plet? mne to pripada akoby som si tu tvar tym zbytocne rozdrazdila a potom sa mi porobia vyrazky :-/

vanilkovazmrzka
21. nov 2023

Cistenie spachtlou sa nerobi so ziadnymi pripravkami. Cistenie zabezpecuje ultrazvuk, takze iba voda/tonikum, a potom spachtla, lebo sa nesmie pouzivat na suchu plet.

vanilkovazmrzka
21. nov 2023

@hendikep a pouzivas ju spravne?

alexandraas
21. nov 2023

@hendikep pouzila si spravne pripravky?? Ono najprv plet treba zmakcit zmakcovadlom na komedony( vyrazky) a ako pise @vanilkovazmrzka uz ziadne pripravky naozaj len voda alebo tonikum..po cisteni naniest krem podla typu pleti, najlepsie ukludnujuci ... a ano, druhou stranou spachtle vies zapravit rozne sera, ja tak robim s kys. hyaluronovou.

22betka11
21. nov 2023

zalezi, aku mas spachtlu, niektore su cisto iba na cistenie, vedy staci voda, ak sa nou da zapracovat aj serum, tak pripravok treba volit podla potrieb pleti

@hendikep niekedy sa to stane, aj po odbornom osetreni u dermatologa sa to moze stat, lebo ta "spina" z pleti ide von a plet takto reaguje, treba nechat tomu cas

hendikep
22. nov 2023

@22betka11 no ved presne takto som si to vysvetlovala, ale teraz sa bojim … mam taku ze viem si aj zapracovat kozmetiku hlbsie do pleti

@alexandraas
@vanilkovazmrzka no je mozne ze som to prekombinovala :D urcite nieco nebolo s kostolnym poriadkom 😀

lenkaziva
3. feb 2024

@hendikep aj mne sa to stalo! 😲 Po prvém použití bola pleť super, ale po druhom som mała małe vyrážky (ako husia kozą to vyzeralo). Po pár dňoch to síce zmizlo, ale pleť mi ostala extrémne suchá. Máte niekto radu čo s tým???

lenkaziva
3. feb 2024

@alexandraas čo je to zmäkčovadlo pleti?? Nestačí pleť pred použitím špachtle napariť?

lukbe
3. feb 2024

@lenkaziva napríklad toto😉