Sprchujete a kúpete sa so šperkami Pandora?

15. feb 2024

Ahojte, mam náramok strieborno zlaty, od Pandora, dost tazko sa zapina a chcem sa opýtat, ci si skladate taky naramok pred sprchovanim, alebo sa s nim sprchujete. Na stránke písu, ze ho treba skladat dole, dostala som ho, ako darcek a nechcem ho poskodit. Dakujem

syslik81
15. feb 2024

ja mam sice prsten a nausnice-ale tie dole nedavam ... naramky lubia scerniet

autor
15. feb 2024

asi ho radsej budem davat dole, za tie peniaze 🙈

alesia
15. feb 2024

mam na ruke stale 5 naramkov a retiatok pandora bez koralkov, tie vobec nedavam dole a nic im nie je, potom mam asi 3 s koralkami, tie nosim len obcas a ked pridem domov, hned davam dole, niektore koralky cerneju aj tak 😕

leni2121
15. feb 2024

Tie co nosim nonstop su pekne ;)) a tie co som mala odlozene scernali ;))

mistymay33
15. feb 2024

nedávam dole, ak ich nosíš, tak nesčerná. sčernal mi naramok, ktorý som mala odložený a dlho som ho nemala na ruke. Možeš sa v tom kludne kupať, sprchovať, je to striebro, nič sa mu nestane.

autor
15. feb 2024

dakujem, predpokladam, ze pridu dni, ked sa mi nebude chciet skladat, ja tam privesok nemam, hrubsi naramok s karabinkou, retiazka strieborna a karabina zlata, tak snad to bude okej

biglovemom
15. feb 2024

Mam Pandora naramok nejaky ten rok a nedavam ho dole nikdy.nescernal

judit47
15. feb 2024

Pandora naramok mam uz 13 rokov na ruke,mala som ho dokopy dole par dni plus pocas tehotenstva a nic mu nieje,cistila som ho asi 3-4x(mam strieborny a goralky aj murano aj so zirkonmi)

wecenko
15. feb 2024

Ja ho nosím stále a nič mu neni

deniska2706
15. feb 2024

Nie dávam vždy dole

anet55
24. feb 2024

Zo začiatku keď som ho dostala tak som dala dolu ale zdalo sa mi ze čím viac ho odopinam tak sa mi viac roztiahlo zapínanie a par krát sa mi odpol tak od vtedy nedávam iba keď idem do welness.

mclissa
24. feb 2024

Mam naramok Pandoru a dolu som ho nedala niekolko rokov. Nosim vsade, more, bazen, sprcha. Nic mu nie je.