Tetovanie obočia

2. mar 2024

Ahojte chcem sa poradiť s babami ktoré majú tetované obočie, moje obočie je dosť riedne a svetlé musím si ho stále farbiť. Neviem sa rozhodnúť či ísť do toho tetovania obočia alebo nie.

wishes
2. mar 2024

Ahoj, za mna nie, kedze som si dala vytetovat obocie a po mesiaci som nemala ani ciarku, takze pre mna to boli vyhodene peniaze…. ale urcite sa najdu zeny, ktore su spokojne 🙂

la_dolce_vita
2. mar 2024

Za mna ano, na problematicke obocie idealne riesenie. Mne vydrzi cca 1,5 roka, aj viac, len je svetlejsie. Takze vyskusaj, mozes potom prestat, ale vsetky kamosky su spokojne a chodia uz stale.

fineta
2. mar 2024

Bola som v priebehu štyroch rokov druhýkrát a som max spokojná, pretože mám krátke obočie, ktoré som si roky dokreslovala. Bola som potom aj na PMU pier a tiež fajn...

la_dolce_vita
2. mar 2024

@fineta mas to pekne naozaj..

katka708
2. mar 2024

Za mňa tiež áno. Mam ho takmer blond a riedke. Vytetovane chĺpky ho stmavia a zahustia. Cca rok je to fajn, potom už sem tam dofarbujem chĺpky lebo sa mi zdá bledé. Chodím na pretetovanie každý 1,5r

evkao
2. mar 2024

ja si chodim davat tetovat obocie cca kazdy rok a pol, a nic lepsie som nemohla urobit, predtym som si musela kazdy den dokreslovat, teraz mam rano svaty pokoj, ked nemam chut na nejake licenie, dam len trosku spiraly a utekam do sveta 😀

fineta
2. mar 2024

@la_dolce_vita ďakujem 😊

lakebabe
2. mar 2024

Ja som vbola asi trikrát pudrove je krásne a konečne ma aj tvar jedine co je pre mňa negatívum že po roku a pol začne farba meniť odtiene tak musím ísť zas alebo si ho maľovať. Teraz mi to bledne a chyta také sivé odtiene . Kozmetická mi povedala , že to robí skoro každému len pár výnimkám nie . Skúsila som aj iný salón a zas. Ale efekt perfektný takže asi pôjdem zase