5 mesačná dcérka nechce papať z fľašky

mssk
4. feb 2012

prosim ak ma niekto podobny problem ako ja tak my poradte mam 5mesacnu sofinku ktoru som do4mes.kojilaneskor sme presli na flasku lebo nemam mliecko.strasne zle papa vykruca sa toci place a nevypije skoro nikdy celu flasku ale pribera dobre.co mam robit preto aby papla kludne?

jana2210
8. feb 2012

ahoj,aj my mali podobny problém,tiez som malu musela zacat prikrmovat,lebo dostala infekciu do pusinky a odvtedy nechcela chytit prsník....ale ja som kupila flase znacky tomme tipple,ktoré majú dudlík v tvare prsníka a papala jedna radost.len potom prislo obdbie ze som mlieko do nej tlacila aj 2 hod nakoniec som kupila vacsí dudlík na jej mesiace a zase bolo ok...
neviem ci som ti pomohla,ci to bude koli flasi

turistka
8. feb 2012

@mssk aky cumlik jej davas?silikonovy,alebi kaucukovy?ma rovnaky aj na flaske?nema nahodou v pusinke zabu,alebo jej mozu ist aj zubky.

mssk
autor
8. feb 2012

silikonovy aj na flaske aj dudlik ...zabu?to sa ako rejavuje to sme nikdy nemalio ani pri prvej...

jana2210
8. feb 2012

zaba je to co mala aj moja malá ked som ju kojila,to su také biele povlaky v pusinke,ktoré dietatko pália a bolia!!!malá to mala v celej pusinke aj na jazyku,to bolo hrozné.dostali sme nato taku tabletku,ktorá sa rozpustala vo vode a to som mala dat na handricku a celu pusinku s tym vytierat.doktorka,ze aby som sa nebála,nech jej to poriadne vyutieram aj k hrdielku nech idem.no vies si to predstavit co robila malá:((((ale odkedy ju dokrmujem to nemala🙂)))