• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká je kvalita materského mlieka?

10. februára 2017 
@mamutka dakujem za rady, mas pravdu... ten nas pediater sa len kuk do tabulky a mne to naburalo pohodu pri kojeni...som si malicku zacala menej prikladat a mam pocit ze toho mliecka je menej... :frowning2: no, vratim sa ja radsej k povodnemu papkaniu, a nech priberie kolko pribrat ma a chce... :slight_smile:
9. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula hihhi to je dobre :grinning:
9. aug 2010 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,prosim vas ked kojim dvojrocne dietatko ,je to mliecko dostatocne kvalitne obsahuje vsetky potrebne latky alebo je lepsie zacat davat uz kravske ml.
10. feb o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokkin ked kojis 2r dieta,tak ho uz nekojis kvoli vyzive. mlieko ma uz viac menej len od smadu, urcite nie od hladu. dostatok zivin ma mat v strave ...
aby sme sa rozumeli, ja kojenie nezatracujem, ja som kojila di 2 r. dietatko odstav, ked to budes sama citit ako potrebne, resp ked ta uz kojenie bude obtazovat.
ja som po odstabeni nezacala davat mlieko, resp z flasky nikdy nepil a ked som mu ponukla, tak nechcel. a ja som mu ho nechcela zas ochucovat grankom a pod. takze mlieko zatial nepije ... ale jedava jogurty, syry atd.taktiez kasu z mlieka, ovsene vlocky s mliekom, len same mlieko nepije.
10. feb o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukulela dakujem za odpoved,ani moj nechce ziadne ine mlieko okrem mm ,aspon spapa krupicu,kasicky a jogurty budem mu to vediet nahradit..Od roka odmieta pit z flasky tak pije z poharika alebo z flasky so slamkov.Nemyslela som si ze prestat kojit je tak tazke,bez prsnika nevie zaspinkat ale uz je cas ho odstavit.
10. feb o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokkin no teda je ..moj tiez zaspaval po/pri kojeni. teraz ked ma rapel a neda sa mu zaspat, tak place, ze maminka mecko dzat cem :slight_smile: ked uz nie cucat, tak aspon drzat :slight_smile:
ono ked sa rozhodnes, nesmies ustupit. tesnu podprdu, vysoke tricko, aby sa tam nedostali :slight_smile:
ja sim tiuez dlho kojila kvoli zaspavaniu a aj zobudzaniu, on sa prebudil o siestej, dva krat cucol a este zaspal do osmej - tak nekoj potom :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
10. feb o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kokkin no v porovnani s kravskym ma materske mlieko iste lepsie zlozenie pre dieta. Aj ked uz papa, kravske mlieko nie je nic extra
10. feb o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok