• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dlho vám trvá kojenie?

8. septembra 2016 
Ahojte baby, moj maly ma sest mesiacov a kojenie mu v tomto veku trva 5 minut, ani sa nestiham poriadne ulozit a uz koncime. :slight_smile: bala som sa ze mu prestava chutit, ale je spokojny, takze dlzka podla mna neni dolezita. Je to skor o technike sania, si myslim.
18. jan 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bihan tak toto je aj môj pripad manžel sa somnou hada vraj nepijem mlieko mam potom malo v prsniku ale darmo vravim mlieko nieje z mlieka ale hlavne z tekutin...a pod.mne pije po 5 minútkach a bala som sa že mam malo a možno mam akurát hlavne je ze priberame na vahe.možno je to preto že som mala cisaraka inak sa tvory mliecko nuz som rada že nas tu je viac velmi mamickam pomozu tieto diskusie a netrapia sa tolko ked vedia ze kazda mame nieco spolocne....
6. sep 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monyg sorry ale tvoj manžel uz kojil ze je taký múdry ? :slight_smile: ja napr mlieko nepijem ze vôbec a kojim bez problému uz skoro 5 mesiacov :slight_smile: klop klop
7. sep 2016 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prvý mesiac jedol aj 1 hodinu, to is aj pobuval a asi od 3 mesiaca papa max 3 minúty :joy: priberá excelentne - každý mesiac 1 kg a to ma už 6 m
8. sep 2016 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok