Čo môžem jesť popri kojení?

fibinka001
14. nov 2012

🙂 prosim Vas, co sa moze, resp. nemoze papat pri kojeni? Moj maly syncek uz konecne papa z oboch prsnikov 😉 ale zato mam pocit, ze ho trapi brusko, preto neviem, ci so daco nespapala a dosalo sa to do mliecka, aj ked si davam pozor a kukam rozne odporucania.Dakujem 😉

fibinka001
autor
14. nov 2012

@xlucia uz kukaaaam dakujem 😉

suuzi
14. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ja som na mamile citala, ze jest mozes vsetko, az ked bude s niecim problem, potom vylucit
http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=59

adahogh
14. nov 2012

Všetko v primeraných množstvách...to čo si jedla v tehotenstve, na to je tvoje dieťatko navyknuté 🙂

fibinka001
autor
15. nov 2012

hm to je velmi komplikovane zistit co mojemu bobacikovi nevyhovuje, ked clovek spapa viac potravin denne... 😒

adahogh
15. nov 2012

Neboj, všetko treba papať, ja teraz kojím moje tretie bábo a nikdy som neriešila,že niečo nesmiem. Normálne si dám aj kyslú kapustu a podobne. Každé dieťatko je nervózne , keď má vetry, ale to je normálne. Ja by som ti odporúčala čo najviac ho nechať kopkať s holými nožičkami, aj iekoľkokrát denne. Ja nič iné neriešim a keď je malý nervózny rozbalím plienky a on sa uvoľní. Mne kaka aj po každom kojení, ako kedy . 😉

mamina2208
15. nov 2012

@adahogh súhlasím 🙂