Čo s mrazeným materským mliekom?

24. sep 2023

Dobre ranko,
mam v mraznicke asi 3 litre materskeho mlieka, ktore bude mat postupne 6 mesiacov.
Malemu za par dni budem davat prve prikrmy, mohla by som mixovat zeleninu s mliekom?
Ci to mam radsej vyhodit? Alebo co s tym?

Dakujem

pribinak
24. sep 2023

Do obilninovych kaši primiešať

autor
24. sep 2023

@pribinak mozem to pouzit aj po 6 mesiacoch? Citala som ze materske mlieko mozem mat v mraznicke 6 mesiacov. A kym sa dostanem ku kasi tak to potrva

pribinak
24. sep 2023

Ja som mala aj dlhšie ako 6 mes., nič sa tomu nedostalo, veď to bolo non stop v mraznicke

inana11
24. sep 2023

Ja by som ho pouzila už len na kúpeľ,nedavala jest. Môžete primiešať do vody na kupanie… celkovo mlieko je dobre napríklad aj očká vytriet keď sú nejake moc slzave,potom nos keď by sa púšťali soplíky,do usiek keď by moc tiekli… kým máte mlieko máte liek na všetko u bábätiek

diaalex
24. sep 2023

Ja osobne som dávala aj 1r mliečka laktačnej, lebo moja ich nechcela, žiadne príkrmy s mliečkom. Kontaktuj laktačnú a ona už pozná maminy, ktoré zháňajú mliečka 🙂

saxana000
24. sep 2023

Kludne do vecernej nemliecnej kase zarobit a spotrebovata kludne aj po 6 mesiacoch.do prikrmov nie lebo ja som zvykla spravit viac a mrazit a rozmrazene mlieko uz by som znovu nemrazila.