Dojčenie a sono prsníkov

kuriatkocervene
16. jún 2022

Ahojte, každý rok som chodila preventívne na sono prsníkov, no momentálne dojčím, je to prekážka alebo sa chodí aj tak ...

mareka49
16. jún 2022

@kuriatkocervene nie nerobí sa

hutch17
16. jún 2022

ja by som sla, tiez mi bolo povedane to iste a ked som isla po ukonceni dojcenia, uz bolo neskoro, osobne poznam niekolko pripadov, ktore dopadli podobne ako ja

patricka
16. jún 2022

@kuriatkocervene ja keď som povedala ze dojcim ma ani neobjednali až 1.5r po ukonceni dojčenia

luckaiza
16. jún 2022

ja som bola tento rok ked som dojcila

ziarifka
16. jún 2022

@kuriatkocervene dojčím takmer 5 rokov, na sono chodím každého pol roka a už mi 4 lekári povedali, že sa normálne chodí, že to nemá vplyv

kataka10
16. jún 2022

@kuriatkocervene preventivne sono mi zrusili, mala som prist 6 mesiacov po ukonceni. Samozrejme ak je nejaky nalez, sono sa robi aj napriek dojceniu.

titla
16. jún 2022

@kuriatkocervene Mne bolo povedane, ze dojcenie nie je prekazka.

nikpa
16. jún 2022

@kuriatkocervene ja som bola. Keď budeš dojčiť 3 roky alebo budeš mať viac detí za sebou tak čo nepojdes koľko? By ma zaujímalo či lekári ktorí takto odpíšu ženu by to aj svojej manželke odporučili rovnako...

petamich
16. jún 2022

mne lekar povedal, ze po ukonceni dojcenia sa mam ozvat

sapetka
16. jún 2022

@kuriatkocervene az ked dokojis

tara42
16. jún 2022

Mne tiez povedala lekarka, ze az po dojčení sa mam objednať.

tamvtme
16. jún 2022

preventivne vacsinou neberu....ale ak si sledovana koli nalezu, vezmu ta....ja som sledovana a bola som na sono aj pocas dojcenia niekolkokrat, kedze som dojcila takmer 3 roky

smilingwoman
16. jún 2022

@kuriatkocervene Pokiaľ nie je problém lekari posielaju ma sono zväčša az po ukoceni dojčenia, ale nie z dovodu že by to malo vplyv na mlieko/dieťa ale koli nalezu. Samozrejme ak ma kojaca zena problém s prsnikom (vazny zapal, absces a pod...) tak sa robi Sono aj viackrát a dojcenie sa nemusi ukončiť.

laura2323i
16. jún 2022

@kuriatkocervene
Bola dom som v čase kedy som ešte kojila

dominika19p
20. jún 2022

@kuriatkocervene mne gynekologicka odporučila tri mesiace po ukončení dojcenia a tiež som rozmýšľala ze to keby dva roky dojcim tak nemám kontrolu? alebo sa to myslí ako výlučne dojčenie a ked zacnu prikrmy tak sa uz da? tiež som kľudnejšia ked idem každý rok na preventívku a sono

beahaydee
20. jún 2022

Ja som bola vlani v BA v Kochu, aj ked kojim. Sice mi recepcna pri objednavani tvrdila, ze svoje pacientky beru az ked ukoncia dojcenie, ale pre lekarku to nebol absolutne ziadny problem a normalne ma vysetrila.