• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dojčenie cez klobúčik. Ako dlho sa to dá?

8. júna 2015 
malá má 8,5 měsíce a od začátku jedeme přes klouboučky Avent a naprosto v pohodě :wink:
24. mar 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ja som tiez kojila cez klobuciky. bolo to najma vtedy, ked ma velmi boleli bradavky, kremovala som si ich (bepanthen), ale stale boleli. vtedy som nasadila klobuciky a bradavky si oddychli:slight_smile:.
24. mar 2012 o 21:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,mi sa kojíme cez klobúčiky už 16mesiacov a v pohode:slight_smile:****(malého som kojila do 2 rokov bez klobúkov),ale malá bez nechce ani za ten svet!! :wink:
26. jún 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak také kojím přes kloboučky už druhé dítko. První syn mi v porodnici diky špatné technice rozkousal bradavky a tak jsem skončila na kloboučkach. Všichni mě také varovali, že to snižuje tvorbu mléka apod. Doma jsem se jich snažila zbavit co nejdříve, ale jelikož bradavka ještě nebyla dostatečně zahojená, zase jsem to se slzama v očích vzdala. Byla jsem z toho na nervy, až naše paní doktorka nad tím mávla rukou a řekla mi, že je důležité že kojím a jestli je to přes kloboučky nebo bez je úplně jedno. Důležité je se u kojení nenervovat. Zbavili jsme se jich až v 9.měsících, náhodou. Prostě jsem je zapomněla doma a najednou to šlo i bez nich. Kojit jsem přestala ve 13. měsících, kdy se syn sám odstavil.
Nyní mám 3 týdenní dcerku a opět jsme na kloboučkách. Už v porodnici jsem se jim snažila vyhnout (přeci jenom bez nich je to lepší), ale nevyšlo to. Malá pořád usínala a bradavka ji vypadávala z pusinky. Taky mě to pekelně bolelo, asi mám nějakou zvýšenou citlivost jak mi je tenkrát syn trochu načal. Od 3 dne tedy jedině takto. Sestra v porodnici se divila, že to dcerce jde přes kloboučky lépe, původně tvrdila že to nepomůže. Tentokrát se ale už nenervuju a nesnažim se jich zatím zbavit za každou cenu. I když časem to ale určitě zkusím.
27. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa opytat,ako sterilizujete klobuciky na kojenie,?po akom case ich treba menit?,dakujem
12. máj 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kojila 2 roky s klobúčikom :slight_smile:
13. jan 2015 o 05:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kojila s klobucikmi strasne dlho, cely cas dojcenia, rok a pol. Samozrejme prvý polrok intenzívne a potom keď už začala papať tak menej a ku koncu pri zaspavani. Mne sa po pôrode malá nevedela prisat, povedali, že budem potrebovať klobuciky, manžel ich utekal kúpiť a s nimi bez problémov. Skúšala som potom aj bez, ale nechcela, plakala a nedalo sa proste. Tak ja som bola rada, že aspoň pije mliečko, či už s alebo bez, čo sa dalo robiť. Ak ich bude treba, odporúčam jednoznačne mAm. Mala som viac značiek od začiatku, od neviem čoho po avent, ale mam boli top. Sú aj krásne vykrojene, že bábo má krásny kontakt s pokožkou mamičky. Nostek vždy pekne mala na mojom prsníku, nie na silikone. Trošku ma mrzelo, že musíme takto, ale nakoniec som sa rozhodla nestresovat ju ani sebeseba. Niektoré mamičky nemajú to šťastie, že majú mliečko, ja som bola vďačná aj za to :slight_smile: dcérka má už 4 a žiadne následky kojenia cez klobuciky nemá :grinning: teraz som zas tehotná a pri balení tašky do pôrodnice som si ich pre istotu pribalila zas.. Verím, že budem mať šťastie a že to pôjde aj bez, ale ak nie, nebudem stresovat.
8. jún 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok