Dojčenie po ležiačky

22. dec 2023

Ak kojim babo ( pol rocne ) po leziacky tak stale sa otoci na brusko a tak pije
Co robit?
Stale sa tak otoci

ivangeline
22. dec 2023

Moj najstarsi takto pil. Krkolomne. No nic som nerobila. Preslo ho to casom. ;D

stellarstar
22. dec 2023

Držať ho správne v ruke?

majlo1234
22. dec 2023

Moj az ked bol starsi to robil. Pokial mu to nerobi problemy, nech je, ako chce. Ale zabranis tomu tak, ze si ho pritlacis jeho bruskom o tvoje, aby nemal priestor pretocit sa

thoughtfulweirdo
22. dec 2023

@stellarstar píše, že koji poležiačky 🙂 neviem, koľko existuje rôznych techník a polôh, ale ja keď som kojila poležiačky, dieťa som nedržala v ruke, ale ležali sme brucho na brucho, každý na jednom boku.

Autorka, môj to tiež robil, nepamätám si, v akom veku, ale kým ma to nebolelo, nevadilo mi to, nechala som ho pri tom robiť, čo chcel 😄

angeli121212
22. dec 2023

Ja som s tým nerobila nič veď nech tak pije ak mu je tak dobre, náš sa tiež tak kojí aj pritom zaspí a normálne si spí

rebrambora
22. dec 2023

@stellarstar ja osobne som kojila od narodenia jedine v tejto pozicii, ale nieje to jedina spravna pozicia. Ak to vyhovuje matke a dietatku je to v poriadku, pokym su obaja bdeli.

bambi2225
22. dec 2023

moja zaspavala, spala a aj sa uspavala kojenim vylucne v lahu na brusku. takmer od narodenia. ja vedla nej na boku a pila v tej polohe zo "spodneho" prsa 🙂 cez den som ju klasicky drzala, ale pri uspavani vzdy len na brusku...a aj v noci. inak nevedela spat, ked bola na chrbte hned sa budila. ale my sme sa aj v kociku vozili na brusku.

majlo1234
22. dec 2023

Ja som tak dojcila od zaciatku, az niekedy po pol roku som vedela nadojcit aj posediacky, ked uz bol syn silnejsi alebo neviem cim to boli. Je to najpohodlnejsia vec na svete

anavixy
22. dec 2023

A preco je to problem? Tebe to nevyhovuje? 🙂