Driclor počas kojenia. Áno či nie?

veronika81
4. máj 2009

Ahojte,
používate niekto túto guličku proti poteniu? Ja som to používala pred tehotenstvom (super vec!), počas tehotenstva som radšej prestala.
Teraz neviem, či počas kojenia sa môže používať. V letáku nie je nič okolo toho písané, ale predsa len je to dosť silná chémia a neviem, či to nemôže uškodiť.
Máte s tým skúsenosti nejaké mamičky?
Ďakujem 😉

renka9
19. máj 2009

dnes som si chcela kupit dricolor, a vsade je vypredany, v lekarnach mi povedali, ze sa prestal vyrabat 😒

veronika81
autor
19. máj 2009

čože?? 😨 😨 😨 😨 😖

riana12
20. máj 2009

Prestali vyrabat? 😕 😲 😲 ☹ 😠

riana12
20. máj 2009

Babulky, tuna som daco nasla: https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/3993/dricl... (zatial nepisu, ze ho uz nemaju)

aji
20. máj 2009

Ahoj,
taky jsem o víkendu začala používat Driclor. Je super, hlavně teďka, v tom teplém počasí (žádné fleky, nic 😵 )
Kupovala jsem ho minulý pátek tady v Plzni a měli ho úplně bez problémů, dokonce jich tam měla lékárnice několik. Takže výpadek nebo nedodávání do lékáren bude zřejmě jen u vás na Slovensku, protože tady se fakt dá sehnat úplně bez problémů.

lucxy
20. máj 2009

ja som bola tiez dneska v lekarni a tiez ho nemali chcela som ho kupit mamine,,,,vravela mi ze je niaky problem s dodavatelom,,,,ale ze urcite bude skusim este daku lekaren

riana12
22. máj 2009

No ja som este vcera skusila aj lekaren v Ziline. Tam mi teta lekarnicka povedala, ze ho nemaju, ani netusia, kedy ho dostanu, pretoze im to ani v skladoch, ktore to distribuuju do lekarni, netusia, kedy bude dodavka obnovena 😖

vojtisek2007
22. máj 2009

tak já si driclor objednala přes net (první internetová lékárna) a přišel a i ho pořád mají
odkaz : http://www.lekarna.cz/shop.php?txt_search=dricl...

lucxy
22. máj 2009

bola som potom vinej lekarni a tam ho normalne maju 🙂

sakura77
22. máj 2009

ahojte,tak my so segrou sme objednali odtialto-este maju zatial :
http://www.docsimon.sk/

bambula77777
23. máj 2009

ahojte. chodte na www.docsimon.sk a tam driclor dostanete. Ja som si ho vcera objednala. idem ho skusit po prvýkrát - dúfam ze to dobre dopadne. drzte mi palce. pekny den vsetkym

whizzy
23. máj 2009

Skuste za cca 3 tyzdne, to uz by ho mali mat. Je len pozastavena dodavka, ale bude.

riana12
26. máj 2009

Ja som si to prave stadial objednala, takze uvidime 😕

riana12
26. máj 2009

Uz mi podvecer poslali mail, ze rano podavaju moj balicek na poste, takze fajn. Teraz uz len nech to pride a nech to aj funguje 🙂

zuza80
26. máj 2009

riana funguje. nemyslela som, že ešte budem niekedy bez hanby zdvihnút ruky a pod pazuchami žiadne mapy. je fakt super.

vojtisek2007
26. máj 2009

mě taky fungunje - ale teda ta aplikace - první večer dobrý - po natření mě to asi 10minut "lechtalo", druhý den jsem myslela, že vyletím z kůže - jak kdyby mi dal někdo do podpaží kaktus - vydržela jsem to asi hodinu a normálně jsem to smyla (myslím, ale že jsem nedodržela tu hodinu po koupání 😠 ) no a třetí den jsem natřela a dobrý, šla jsem spát a asi ve tři ráno jsem myslela, že hořím....tak jsem to smyla a zase dobrý, tak jsem zvědavá dneska co bude...ale nezčervenalo mi to nebo tak něco, tak to asi bude fajn 😀

klauduska
27. máj 2009

ahojte,

ja som s driclorom tiez spokojna,no pouzivala som ho len pod pazuchami,pretoze na nohy a dlane mi vobec nezabral....teda na ruky ano,ale az tak,ze mi strasne ruky vysusuil,az tak,ze som si ich musela natierat,lebo sa mi supali.... 😒 Ale pod pazuchami zabral vyborne,ziadne flaky a pocit mokrosti.......a zo zaciatku ma tiez pekne svrbel,aj mi to zcervenalo,ale potom som zmiernila a v pohode..... 😉

Teraz ked som ostala tehotna,som ho tiez radsej orestala pouzivat,teda min. na prve 3 mesiace a teraz uvazujem,ze ho opat zacnem.Tiez si myslim,ze keby to nejako skodilo,na letaku by to urcite bolo napisane.....

U nas v lekarni ho zatial maju,ale nie vela... 😉

riana12
28. máj 2009

Ahojte, zatial hlasim priebezne vysledky, ze driclor mi prisiel, teda ze mi ho rychlo poslali - v utorok poobede som ho objednala, vcera rano ho podali na poste a dnes rano uz bol u nas na poste 😵

Snad ma teda do tretice este aj samotny driclor potesi 🙂

vojtisek2007
28. máj 2009

jenom hlásím, že nic už nesvrbí ani nepálí - jeden večer jsem vynechala - kvůli depilaci a zatím dobrý, vedra byli a já se nepotila, prostě je fajn 😀

riana12
29. máj 2009

Zatial pocity po prvom pouziti - akonahle zacal na pokozke schnut, zacalo to najprv jemne steklit a potom neprijemne pichat. Po chvili sa to zjemnilo a dokazala som v pohode zaspat (obcas ma sice z polospanku nejake silnejsie pichnutie prebralo, ale inak ok). Ked som sa potom rano zobudila a vstala som uz z postele, este mi pokozka akokeby silno mravcila, myslela som si, ze asi alergicka reakcia, ale nic som nemala cervene 😕

Ako ste sa vy citili po prvom pouziti? A co dalsie dni? Zjemni sa to potom alebo mam cakat rovnaky priebeh?

veronika81
autor
29. máj 2009

riana a zmyla si si to ráno? Mňa to potom čím ďalej tým menej svrbelo, šteklilo a pichalo.. Po čase som ho používala už iba jedenkrát týždenne a už som necítila vôbec nič.

riana12
29. máj 2009

Ver, hej, poctivo som si to zmyla vlaznou cistou vodou.

sakura77
29. máj 2009

aj ja mam vecer veru "ježkov"pod pazuchami,chvilu potom ako si to dam,nic hrozne ale vedela by som si predstavit aj bez toho 😅 no,uvidime dalej,zatial som dala len dvakrat

jonki
29. máj 2009

pouzivam ho uz cca 3 tyzdne...dnes v noci som sa zobudila na to, ze ma to neznesitlene svrbi....chcela nechcela musela som ho zmyt...nedalo sa inak 😒 ale aj tak mi to stoji za to....ide leto a ja nemam ziadne fleky na tricku 😎

vojtisek2007
29. máj 2009

vyydržte holky, lepší se to, mě to ze začáktku taky šíleně svrbělo, pálilo, píchalo....ale třeba včera už nic....

jona74
6. jún 2009

no caute dobra sprava uz je dostat v lekarnach Driclor 😵 😵 😵 niekde ho maju a aj budu mat a v niektorych lekarnach vraj dostali len urcity pocet kusov.Takze huraaa na boj proti poteniu 😀 😀 😀

sumienka2525
7. jún 2009

Mna ten driclor nikdy nestipal, nesvrbel ani nič , co som bezcitna? 😀

nanyka
7. jún 2009

mňa len zo začiatku..ten prvý týždeň - dva..už potom nie 🙂

lindda
17. jún 2009

cafte ja som si ho po 2 mes prestavky skusila dat opat a ja mam asi nato nejaku alergiu flaky cerveni stipe to ja hovado slak ma trafi co to mam za fajnovu kozu 😠 😠 😠 😅

iva1410
19. jún 2009

ahoj baby, tak ja som driclor používala ešte pred tehotenstvom a teraz keď sa tak oteplilo by som chcela začať znova. Tu na internete som sa dočítala vyjadrenia dvoch lekárov že driclor v tehotenstve ani pri kojení neškodí pokiaľ sa používa s mierou - tak neviem, asi vyskúšam a uvidím. Teda aspoň kým neporodím, pri kojení neviem či by som to riskovala ale asi skôr nie.Ale zase keď tak rozmýšľam raz za týždeň to nie je také hrozné - hm?