Escapelle počas dojčenia.

tehotna85
5. jan 2020

Dobry vecer...mam na vas prosbu ...s manzelom sme mali nehodu ...neskor som uzila tabletu escapelle .Dojcim 7mesacne dieta..krdze som precitala ze do mlieka ide male mnozstvo nadojcila som dieta v kratkom case.Myslite ze by to mohol byt problem?

ukulela
5. jan 2020

@tehotna85 a keby aj bol, tak co uz urobis? ja by som pockala 24 hodin a mala zatial dieta na UM. predsalen, su to silne hormony a chemia ... teraz citam, ze v pribalovom sa pise, dojcit po 8 hodinach - tak preco si to nerespektovala?oni sa vzdy istia, lebo studie na tehotnych/dojciacich/dojcenych detoch sa nerobia. no ked odporucia nejaky casovy odstup, asi maju dovod.

tehotna85
autor
5. jan 2020

@ukulela tak na mamile.mi.pisali ze to nepredstavuje problem ziadny...vtedy mi to stacilo..no teraz viem ze to bola chyba😑

ukulela
5. jan 2020

@tehotna85 ja som sa kvoli liekom radila s nasou pediatrickou - nasla mi vzdy,ci ide, ci nejde do mlieka a poradila. aj gynekolog by mal poradit. mamila casto povie, ze OK aj na lieky, ktore lekar neodporuci ... ale vedia aj poradit. ako teraz uz neries, len pre buducnost ...

nika4495
6. jan 2020

Už s tým aj tak nič nespravíš...

jankalukasova
6. jan 2020

@tehotna85 na mamile Ti povedia, ze aj fetovat mozes... v pohode. Lepsie ako UM. Tych by som sa nedrzala ani omylom.

tehotna85
autor
6. jan 2020

Dobry tak aj gynelologocka aj laktacna mi potvrdili ze vplyv na dieta nie je tak len dufam

evittam
6. jan 2020

@tehotna85 Mamila je "kojomafia" odporucia ti fajčiť, pit, fetovat a kludne len a len dojcit. To ti stačilo odporúčanie nejakej "laktačnej" s víkendovym kurzom v Tatrach?

tehotna85
autor
6. jan 2020

@evittam nie...no ked som dnes rano volala svojej gynekologicke mi to stacilo...akurat sa mi moze znizit tvorba mlieka.....najvacsim rizikom je sz strata mlieka

tehotna85
autor
6. jan 2020

Uz nemusite komentovat

evittam
6. jan 2020

@tehotna85 Tak po "funuse" to uz mas asi jedno...

tehotna85
autor
6. jan 2020

@evittam ako pytala som sa na radu..kto.nevie nech nepise..

evittam
6. jan 2020

@tehotna85 Ako som ti odpovedala kde by som radu nehľadala a na co písať x-krát to isté? Stacilo si prečítat pribalovy letak a kontaktovať naozaj lekára.

tehotna85
autor
6. jan 2020

@evittam no mate pravdu...a dakujem

simcika
12. jan 2020

@tehotna85 a ako prosím dieťa...nemalo nejake iné správanie? A co mliecko? Znížilo sa?

tehotna85
autor
16. jan 2020

@simcika nie nezmenilo sa spravanie ani tvorba mlieka