Koľko ste pili kávy počas dojčenia?

21. okt 2022

Počas dojčenia . Ja robím nesku s mliekom ,vypijem dve ale mám chuť aj na tri ..len či to nevplýva

pralinka25
21. okt 2022

ja som pila tri. mala som nizky tlak. a uprimne na malom som nepozorovala nic.
mam tri deti pri prvom som nepila kavu vobec a bol to brutalny doslova extremny nespavec. pri strednej som pila tusim jednu dve denne a pri poslednom tri a paradoxne to bol najlepsi spavec z tych troch deti.

masinka
21. okt 2022

Ja som kavu vobec nepila, jedno dieta mi prespalo pomaly 23 hodin denne, pri druhom som bola rada ked spalo cez den 2x po 20 minut a polovicu noci vzdy aj tak prerevalo, takze ani nepitie kavy nie je zarukou dobreho spania.

thereisabear
21. okt 2022

Pri prvom 2-3 a spával celkom ok, pri druhom 1 a spával horšie.

ikissedagirl
21. okt 2022

na niekoho vplyva uz jedna kava. na niekoho nevplyvaju ani styri. rozhodni sa podla seba a svojho dietata 🙂

mikadooo
21. okt 2022

Dve. Tiež som mala chuť na tri ale pediatrička povedala, že mám skúsiť ostať len na tých dvoch. Tak som to nejak zvládla.

petamich
21. okt 2022

pila som kolko som chcela a potrebovala, na dieta to nemalo absolutne ziadny vplyv 🙂

jaskolka
21. okt 2022

Kedy ako, ale tiež tak dve - tri kávy, no ja som si robila rôzne, napríklad ráno zalievanu, okolo obeda tu kapsulovu,a občas potom, keď som mala chuť, tak capuccino, alebo nesku s mliekom.
Ani syn, ani dcéra nikdy nijaký problém nemali. No ja som kávu pila stále, aj ako tehotná.
Skus, a uvidíš, či to bude mať dáky vplyv.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz