Mám boľavé prsia

2231987
12. júl 2017

Mamicky opat idem k vam na radu strasne ma bolia bradavky a uz aj prsia hore ma zacinaju vcera na obed ked som dokojila na hrozne rozbolela hlava a boli ma az doteraz mam zimnicu. Co mam robit?

gir
12. júl 2017

ak sa pridá teplota môžešmať zápal. Choď nech sa na to pozrie Dr. Mne na boľavé bradavky pomohla kalciová mastička ale mne ich malý "dohrýzol"

rucka77
12. júl 2017

To ani nečakaj a choď k doktorke. Keď máš zimnicu tak predpokladám, že máš horúčku takže to fakt môže byť ten zápal, radšej choď čo najskôr. Nechcem ťa strašiť ani nič ale to by ťa nemalo až takto bolieť a už vôbec by si nemala mať horúčku

vevesh
12. júl 2017

@2231987 jasny zapal- vymasirovat pod horucou vodou, odstriekat mlieko, potom zabal na prsia (tvaroh alebo kapustne listy) a dat si panadol

evittam
12. júl 2017

@2231987 Neviem s cim ti pomôže lekarka. Ja som to tiez mala. Pravdepodobne ti zostalo v prsniku-koch mlieko, male ho nevytiahlo a zapalilo sa ti to. Cim skôr dostať to "stare mlieko" von-mne nepomohla ani odsavacka az muz roztahal a maly vytiahol, horúca sprcha a vymasirovat a vsetko mlieko von. A potom som po kazdom dojceni este odstriekavala-vsetko nech to bolo aj len 10-20ml. A ak len trochu zacal boliet prsnik -hned pod horúcu sprchu a vymasirovala som.

simsalabim
12. júl 2017

Na zapal prsnika mne zabrali iba antibiotika... bohuzial, mala som ho 3x.