Mlieko z prsníka s troškou krvi

joanina23
1. mar 2017

Ahojte chcem sa spýtať...ak pri kojeni z prsníka ide mlieko a primes s troskou krvi co to znamená? Predtym (asi 5hod dozadu) bol prsnik odsaty-50ml. Môže to mať s tým niečo spoločné? Dakujem za vas nazor.

elenita
1. mar 2017

Ahoj, urcite to nebude nic dobre. Povedala by som, ze tam mas zapal alebo infekciu. Alebo jednoducho len popraskanu bradavku. Boli Ta to? Dietatko chce pit to mliecko?

joanina23
autor
1. mar 2017

Praveze ma to neboli...slabucky primes krvi...to vidim iba ked si ju poutieram a dost slabe to je...

poly2406
1. mar 2017

Namasť si bradavky! Ja som používala homeopatickú masť Cicaderma - bola úžasná!
Budú to ragády - popraskané bradavky..kým ti prsník nezvykne na dojčenie, stáva sa to často ..

joanina23
autor
1. mar 2017

A co s kojenim? Neide cista krv ..pomedzi mlieko sa taha krv...bol to sok pre mňa. .nezazila som to este..a to ma malá 3mesiace

sykorkauhliarka
1. mar 2017

ak by si tahala krv...mala by z toho vracala

zildo
1. mar 2017

Ked ti ide z toho krv tak jej to nedavaj, odsavaj si to a natieraj si bradavky...ja som takto po porode mala trochu krvi, sice ja som to nevidela to si vsimla sestricka na novorodeneckom, ale hned ma upozornila...

joanina23
autor
2. mar 2017

Už je to všetko v poriadku..nebolo to povrchové. ..skôr prasknutie cievky vo vnútri.....malá normálne pije aj 10-15min a hneď po kojeni sa to už nezopakovalo.

maykaaa1122
27. sep 2017

ja si myslim, ze si ich mala popraskane - moc! a z toho ti isla krv. Skus si natierat bradavky bepanthenom, mne s tym pomohol.