Obklady na prsníky - studené či teplé

vasjar
18. jún 2021

Aké obklady dávať na naliate a bolestivé prsníky, studené ci teplé?

malaadka
18. jún 2021

Mne na toto velmi pomohol kapustovy list dat do podprsenky. A to som mavala az hrce.

vasjar
autor
18. jún 2021

@malaadka aj to dávam, ako dlho ich mávate na prsník och?

malaadka
18. jún 2021

@vasjar fuu uz si to moc nepamatam lebo to bolo niekolko rokov dozadu, ale nechala som si ich tusim cely den.

malaadka
18. jún 2021

ale teraz co som citala neake clanky tak vraj staci 20minut 2x denne. Ja uz ked som videla ze list je taky vysuseny som vymenila za novy.

1angelika
18. jún 2021

ja som si v sprche tak rozmasirovala tie hrce a vacsinou to pomohlo ale su vraj aj nejake gelove chladiace vlozky..

derdia
18. jún 2021

@vasjar ahoj jednoznacne slivkovy lekvar domaci na noc, okolo bradaviek natriet a zabalit foliou a uterakom..do rana ti nebude nic. Ja som to tak robila.

snazilka2513
18. jún 2021

@vasjar Ked sa mi naliali prsniky, kazala mi laktacna v nemocnici, nech si ich nahrejem, ci uz cervenou lampou, alebo v sprche teplej, aspon 15 min každý. Masirovat hrcky smerom od pazuchy k bradavke akoby. Nasledne odsat mliecko. A az potom dat chladive obklady na cca 15 min.

tami2014
18. jún 2021

@vasjar ja akurat dnes toto riesim. 😟 Teply obklad mi pomohol a aj som si mlieko odsala.

karamellka1
18. jún 2021
habibim
18. jún 2021

@vasjar poloteple alebo teplé obklady a viackrát za deň si odstriekat, napr. do plienky, mlieko,do uvoľnenia v prsníku... Nie viac.. Studené nedávaj, zduri sa mlieko v prsnikoch a vytvorí sa viac hrudiek

janage
18. jún 2021

Nám odporúčali tvaroh

vejapa76
18. jún 2021

Mne zas kázali (a zabralo na 100%) najskôr si v sprche hrčky rozmasírovať a potom prikladať obklady z chladeného bieleho suchého vína.

nevenka
18. jún 2021

@snazilka2513 toto aj mne poradila a po 2 razoch super 👍