Proteínové nápoje počas koejnia

mata1988
3. mar 2013

Mozu sa pocas kojenia pit proteinove napoje?ma to nejaky vplyv na mlieko (tvorbu mlieka, nutricnu hodnotu..? nikde som nenasla odpoved, tak ci mi nahodu neviete poradit. dakujem🙂

xlucia
3. mar 2013

@mata1988 nie nesmu sa

trutka
3. mar 2013

Hypro 85 sa myslim moze,lebo sa moze aj pocas tehu.ja som pocas tehu pisala do ich firmy a tak mi odpisali

trutka
3. mar 2013

@mata1988 Hypro 85 sa myslim moze,lebo sa moze aj pocas tehu.ja som pocas tehu pisala do ich firmy a tak mi odpisali

gretka2
3. mar 2013

Na nutricnu hodnotu mlieka to urcite nevplyva, teda nezvysuje ju. A hlavne pozri zlozenie, lebo tam moze byt rozny sajrajt....
Z akeho dovodu to chces pit?

mata1988
autor
4. mar 2013

@trutka dakujem za tip🙂.tuto znacku konkretne nepoznam, ale vyhladam si o nej nieco🙂.

@gretka2 ja som pila proteinove napoje po cviceni a jeden namiesto vecere alebo ranajok. dostala som sa s tym do dobrej formy, vdaka zvysenemu mnozstvu bielkovin ma neboleli ani svaly ..samozrejem to bolo pred tehotenstvom. o chvilu by som mala porodit, tak zistujem co mozem a co nie, aby som sa opat dostala na povodnu vahu a do formy.ale kojit chcem a nechcem jest nieco,co moze uskodit babstku.

mo_mo
10. mar 2015

ani hypro 85 sa nesmie uzivat! kurnik, nastudujte si zlozenie a odporucania vyrobcu a nie brat rady od anonymnych radcov....

sense
10. mar 2015

@mata1988 skus namiesto praskovych proteinov dat na prirodne teda zo stravy....kuracie prsie, ciste bravcove maso (kare) obsahuje 35g na 100g, tvaroh cca 11g na 100g, vajicka, cottage, sosovica 25g , taky tuniak al. losos tiez cez 20g bryndza cca 20g na 100g, eidam 29g....ja si velakrat robim domaci protein dam do mixera 200g tvarohu, nejaku skoricu, trochu ovocia al.len vanilky dolejem do pollitra vody rozmixujem a mas v jednej davke tolko proteinu ako ked si das jednu davku z prasku....