Psyllium počas dojčenia

vasjar
30. apr 2023

Ahojte, od pôrodu mam hemeroidy, a stále tvrdú stolicu, kamoška mi odporučila brat psyllium ale neviem ci môžem to brat počas kojenia

ls56
30. apr 2023

@vasjar môžeš veď to je len vláknina,žiadne lieky. Ak by to bábätku nepasovalo a bolelo by ho bruško, tak vysadíš, ale skúsiť normálne môžeš.

luccija
30. apr 2023

@vasjar to nie je liek.Musis k tomu veľa vody, aby Ta nezapieklo.Skor glycerinovy cipok a maste, čipky na hemeroidy

banalu
30. apr 2023

Ako pisala vyssie, potrebujes pit vela vela vody ak si das psylium, cely den, inak si stolicu este zhorsis a tym, ze kojis mas uz aj tak prijimat viac tekutin. Priklanam sa k @luccija - glycerinove cipky vedia urobit divy. A teda veeeeela vela pit, lebo creva aby vytvorili dobre 💩 potrebuju hlavne vodu.
A skus aj kamilkovy caj ten odporucaju detom na zmakcenie 💩 a mne pomohol po porode. Je to ale alergen. Moja sa pocas kojenia nevyhadzala, ked som ho pila, ale ked ho dostala priamo neskor tak sa vyhadzala par krat, teraz uz nie.

qwer2019
30. apr 2023

Môžeš to brať kľudne, ja som si to kupila po druhom pôrode, kedze som nechcela zazit ,, nočné mory" ako po prvom. Čiže s kľudom do toho. 🙂