Rok nekojím a stále sa mi tvorí mlieko

dubka29
21. apr 2015

ahojte mamicky. maly bude mat 2rocky a chceli by sme s mm druhe dieta. maleho nekojim uz rok a nadalej som si dnes vsimla ze sa mi tvori mlieko. nechcem robit paniku ale viem ze ked ma zena zvysený prolaktin tak ma problemy s otehotnenim. určite pojdem navstivit svojho gynekologa ale kym sa tam dostanem prejde tyzden.
nemali ste niektore s tym skusenosti? dakujem za vase prispevky

malabiba
21. apr 2015

@dubka29 na gynde ti dá pán dr. injekciu a prejde to....mala som ten istý problém a nič iné mi nepomohlo....a otehotnela som aj dojčiaca...

moniciak
21. apr 2015

Mne už 3 roky po kojení 😀 Ako nenalievajú sa mi, len keď si stlačím bradavku (samozrejme keď si robím samovyšetrenie, nie žeby som si ju stláčala z pasie) 😀 Akurát dnes som bola na ultrazvuku prsníkov a všetko v pohode, niektorým je nám proste súdené kojiť 😀 Mne sa aj mlieko tvorilo už od 14. týždňa 😀

dadulka256
22. apr 2015

porad sa s odborníkom na www.poradnagynekologa.sk

pe
22. apr 2015

aj ja mam tento problem, nekojim uz vyse roka, tiez som uz bola u dr., robili mi sono, vsetko v poriadku, aj krv mi vysla v poriadku, tak mi odporucila aspon homeopatika na zastavenie laktacie, porad sa v lekarni - ja mam take granulky male a uvidime po case, ci to prejde, ci nie, ale tiez neviem, ze co ak mi to neprestane....

jeennyv
22. apr 2015

@dubka29 nebojsa nic vazne to byt nemusi..mojej mamke sa robilo do mojich 6 rokov mlieko, vsetko bolo ok, ale raz za cas potrebovala odsriekat....