Senovka a Benedikt

14. apr 2024

Ahojte . Beriem senovku a benedikt na podporu mliečka. Vyhadzala sa niektorá z vás z týchto produktov? Že ste mali vyrážky alebo také červené pupaciky? Ďakujem

majusik1304
14. apr 2024

Ahoj brala som ich pri dojčení....a nikdy som nemala žiadne vyrážky.

hugigugin
14. apr 2024

Moja segra ich brala 2 týždne a mne strašne smrdela senom. Kychala som keď som prešla okolo. Okrem toho nepomohli.

anavixy
14. apr 2024

Pokial vies vylucit, ze by si vyrazky mala z niecoho ineho, tak je uplne jedno ci ti tu napise 10 zien ze ony sa z toho nevyhadzali. Alergiu na bylinky samozrejme mat mozes, nie je to nic neobvykle.
Preukazany ucinok na zvysenie laktacie ma senovka a pestrec, aj to minimalny. Zalezi aj od toho ake mnozstva beries, ci uzivas kapsuly podla odporucania alebo podla mamily. Skus bylinky uplne vynechat do upravenia exantemu a potom bud nasadit postupne (nie celu davku naraz) alebo sa na to rovno vybodni. Zvysenie laktacie zaruci castejsie prikladanie (za predpokladu ze dieta je dobre prisate a saje efektivne) ci odsavanie, aj v noci. 🍀

autor
14. apr 2024

@anavixy bábo nie je so mnou doma ,je v nemocnici čiže prikaldanie nehrozí

autor
14. apr 2024

@majusik1304 ďakujem pekne

anavixy
14. apr 2024

To ma mrzi… tak odsavat, kazde dve hodiny kludne, ako keby si krmila dieta. Dolezite je aby si mala aj spravny nastavec na odsavacke (treba si odmerat bradavku a podla priemery vybrat vhodny nastavec) a teda odsavat aspon raz aj vnoci. Na zvysenie tvorby mlieka je uciiny power pumping, vygoogli si, ak nepoznas 🙂 ak mas ig, idporucam najst si profily vasa laktacna konzultantka a lipirea blog, najdes tam cenne info. Drzim palce🍀

autor
14. apr 2024

@anavixy áno áno snažím sa každé tri hodinky , raz aj v nocí 🙂 veľmi pekne ti ďakujem za rady 🤞🤞