Solárium. Može mať vplyv na tvorbu mliečka?

zanettka
11. feb 2008

Ahojte chcela by som sa spýtať, či chodíte do solárka keď kojíte. Na internete som našla rozne názory aj od lekárov. Myslíte že to može mať vplyv na tvorbu a kvalitu mliečka? Myslím návštevu solária tak 2 krát týždenne 🙂 . Ďakujem za názory

julia225
11. feb 2008

myslim, ze sa nemoze nic stat, nie? alebo to radcej skus so samoopalovacim... 😒

certica
11. feb 2008

zanettka, urcite nie v zaciatkoch, ked babo este citlivo na vsetko reaguje. ja som zacala chodit asi ked mal krpec 2 mesiace (raz tyzdenne) a po nejakych 3tyz. sa mu spravili na tele cervene flaky, no a doktorka mi povedala, ze to bude urcite tym, ze sa to cez prsia a mlieko dostava k babu. neviem, preslo mu to po par dnoch, potom som uz do solarka nechodila...

wladka
11. feb 2008

zanett, ja by som nesla.. tot moj nazor.. 😉 a kojila som do 17mes.. samozrejme ze niekedy ked mala mala okolo 13mes, som zacala, 1x do tyzdna.. a v pohode.. ale tvoj je malinky, neriskovala by som zbytocne..

monkula
11. feb 2008

určite nie...

zanettka
autor
12. feb 2008

Ja tam chodim aj zo zdravotnych dovodov. vždy na jar. mavam atopicky exem a takto mu vždy predidem. A v juni ideme k moru. Chcela som trochu chytiť odtieň aby ma tam hneď nespalilo.
Ďakujem Vám všetkym za názory. Možno to skúsim až tesne pred dovčou a budem to konziltovať aj s Jkaubkovou doktorkou 😉

ivkka
13. feb 2008

zanettka,ja som tiez zacala chodit do solarka,mala bude mat sedem mesiacov.Skor som sa bála ale teraz keď ju už prikrmujem a menej kojím tak som išla.Nechávam si vršok aby som si trošku chránila prsia.Keby som ale mala zdrav.problém išla by som skôr 😅

hanculka
22. júl 2009

ajojte, chcem sa spýtať dneska som bola v solarku som bielučka, bola som na 4 minut.....ale aj tak mi velmi spieklo tvar , neviete mi niečo poradiť aby som si tvar neopalovala? a ešte chcem sa spýtať ma niekto skusenosti s kremom do solaria CHOCOLADE DIAMOND VDAKA ZA RADY

izdova
26. mar 2011

Joj skoda ze sa nemoze, ja som biela ako cmar ale mala ma len sest tyzdnov tak nejdem ryskovat 🙄