Začali ste dojčiť až po troch mesiacoch?

jenn177
1. nov 2023

Ahojte baby, ja len či ste náhodou niektorá nezačala kojiť až po 3 mesiacoch ? Som uz zúfalá , maly mal velmi zrastene uzdičky tak som len odsavala , lenze sme to zistili az pred nedávnom aa uz sa mi znížila aj tvorba mlieka ,malý na prse vydrží max 5 minút potom sa jeduje že ide pomaly… máte niektorá podobnú skúsenosť ? Neviem či to už vzdať alebo sa ešte posnažiť, moja túžba je kojiť

vierus08
1. nov 2023

Dá sa to rozbehnúť. Najlepšie osloviť nejakú laktačnu ktorá ma viac tipov ale tu na MK je aj skupina. A veľa prikladať.

bubuzu
1. nov 2023

@jenn177 ja som to tak síce nemala, mala som s kojením zas iné starosti, ale moja rada je, že ak stále máš mlieko a fakt o to stojíš, tak to stojí za to skúšať, veľa prikladať, nosiť v šatke-moje telo na to reagovalo riadne, stačilo, že tam malá spala a povzdychla si a mne už išlo mlieko, alebo teraz som zistila aj, že sa mi prsia nalejú aj keď si umývam bradavky. Tak možno to bude fungovať aj u teba. Každopádne, držím palce, to že máš málo mlieka sa vie zo dňa na deň zlomiť.

kimina21
1. nov 2023

@jenn177 ja si tiez myslim,ze by to slo.okrem rad vyssie by som este vyskusala dokrmovanie cievkou na prsniku.nam to pomohlo.

majlo1234
2. nov 2023

Urcite by to slo. Oen ty si musis povedat, ci ti to za to stoji a ci sa ty chce podstupovat vsetky tie peripetie. Ja som po nabehu mlieka nemala ziadne problemy s prisatim , takze sa do tvojej situacie neviem vzit. Ale ak tvoje dieta normalne prosperuje na UM, vykaslala by som sa na to asi