Čo na nos zodratý od nádchy?

veron333
28. feb 2013

Ahojte,syn má strašnú nádchu a má úplne zodratú kožu pod nosom,miestami až do krvi.S čím by som mu to mala natrieť?Dávam mu tam trocha krému na zapareniny, ten by ho asi nemal štípať....

beruska.zuzanka
28. feb 2013

Ahoj, od Saloos je skvelý nosný balzám

http://www.bioshop.sk/obchod/prechladnutie/dets... my ho používame a je naozaj fajn 😉

alebo potom v lekárni Panthenose s panthenolom 😉

gretka2
28. feb 2013

Skus v lekarni kupit klasicku neparfemovanu vazelinu. Je na to taky kremik, tusim Borozan, skus sa spytat v lekarni.
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-.... Urcite v lekarni aju aj ine kremiky, ale len toto mam odsusane.

macka23
28. feb 2013

Vajicko z oriflame - hojivy zazrak ci ako sa to vola. Fakt pomoze.

katkarv
28. feb 2013

@veron333 aj ja si davam detsky krem z rybim olejom a do dna je mi lepsie.

tremonti
28. feb 2013

Jeleni loj teda obyc pomadu

matulka82
28. feb 2013

klasicka indulona tiez nestipe a nam pomaha ,alebo sudocrem nam zabral tiez vzdy 😉

simca06022011
28. feb 2013

ja mam od dr.theisa taku masticku na nos.. no uzasna vec je to :P ale aj saloos karite sme pouzivali ale na tie praskliny a osuchance skro nejaky nechtikovy...

andelok
28. feb 2013

@veron333 Ja mam tiez zodraty a davam si mast Calcium, pomaha...

miggi83
28. feb 2013

sestry som sa pytala, magistra v lekarni a poradila mu kalciovu mast a fakt to pomohlo jeden nater

materina_duska
28. feb 2013

Nech žije čistá vazelína! My ju doma používame na všetko 😉 Už len na chleba ju natierať.. 😀

didi44
28. feb 2013

@materina_duska ...vazne na vsetko.. 😀 ...ja som si ho doteraz natieral indulonou..a zil som v tom, ze lepsia masticka nie je... 😀 ..a to mam v dielni 10 kilovu pixlu vazeliny...no dnes ju vyskusam.. 😀

materina_duska
28. feb 2013

@didi44 Neflirtuj & raď! 😀

didi44
28. feb 2013

@materina_duska ...netusil som, ze je tu zakazane flirtovat... 😀 ..no mozem ja za to, ze mam zodraty nos?..a ze mi z neho obcas tecie?...inak naozaj dakujem za radu...tu vazelinu vyskusam.. 😀 😀

vandal
28. feb 2013

bepanthen

didi44
28. feb 2013

@vandal ...aaano..je to treba preliecit 😀 ...

gumidekmomo
28. feb 2013

ja mam odskusany infadolan a to koluje v nasej rodine roky rokuce 😉

tynamartina
28. feb 2013

homeopatická masť cicaderma , overené , rýchlo hojí 😉

josenka
28. feb 2013

@veron333 Nechtíková masť alebo Infadolan - oboje z lekárne. My sme sa liečili minulý týždeň 🙂 .

sendy182
28. feb 2013

@veron333 infandolan, poprípade calciová mastička

luciannka83
28. feb 2013

ja sa snažím používať nejaký mastný krém, ale skôr preventívne, aby takáto situácia nenastala. Neporadila som, viem.

bubelko
28. feb 2013

@veron333 ja pouzivam excipial lipolotio alebo bepanthen mast - obe su mastnejsie a hlavne bepanthen nestipe 😉

zuzulica
1. mar 2013

@veron333 ten nosný balzám zo salusu je veľmi dobrý,ale ja používam aj klasický balzám na pery,hlavne aby to bolo čo najmastnejšie a keď to bude bylinkové na hojenie o to lepšie,skús sa popýtať v lekárni 😉

karolinocka
4. mar 2013

@veron333 Určite Cicaderma - homeopatická mastička (vazelína+nechtík), je fantastická až zázračná 😀 . Rýchlo zahojí noštek a môjmu malému pomohla, aj keď sa mu vysypali neidentifikovateľné vyrážtičky.

petula8
12. júl 2013

ja dávam dcére mar plus nosový sprej a nemáva vôbec nos zodratý, vyskúšaj ho, ale keď už ho má zodratý tak jej ho natriem olejom značky Batole, dosť často jej to natieram po pár dňoch to prejde

dada97
12. júl 2013

ja pouzivam aloe tycinku, krasne hoji

lili777
13. sep 2013

jednoznačne INFADOLAN.....neštípe a za jednu noc dokáže neuveriteľne pomôcť!

p69majka
11. okt 2013

Néocide sprej http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-.... píšu sprej, ale je vlastne mastička, ktorá sa strieka z tej fľaštičky. ja to používam doma na všetko , aj deťom pri poraneniach, na popáleninky, na herpesy....

libertine
11. okt 2013

mne tiez to vajicko od oriflame velmi pomahalo,.

jaaty
11. okt 2013

calciová masť 🙂

avili
11. okt 2013

babmbucke maslo- je to na vsetko, nemalo by chybat v ziadnej lekarnicke