Nevoľnosť. Čo by pomohlo?

miriam17
16. máj 2009

ahojte prosim vas neviete my poradit co je na nevolnost teda zvracanie???viktorka od vcera zvraca...nieco jej je..ale neppovie nic....teplotu nema...ale nepapa... ☹

tamia
16. máj 2009

ja by som poradila vyenchanie mliečka a mliečnych výrobkov a nasadiť dietu

jaja0110
16. máj 2009

No v prvom rade by si mala odhalit pricinu jej nevolnosti a neriesit to na vlastnu past, lebo mozes spravit viac skody ako osohu, zvracanie spojene s nechutenstvom moze byt prejavom cohokolvek, tak nevahaj a navstiv pediatra, (vlastne pohotovost kedze je vikend) vysetria ju a poradia co s tym... 😉

jarka007
16. máj 2009

Vacsinou to prejde same. Jaja, som napr. u nas u doktorky pre 2 dni nevolnosti nedostala ani termin (platiia tu magicke 3 dni) a na pohotovost by som kvoli tomu nesla, je tam viac bakterii a virov ako kdekolvek inde. Doktorka mi vtedy poradila na drobno postruhane jablko a naozaj to bolo to jedine, co syn nevyvratil 😕 . Inak vyvratil aj vodu. Ked nepapa, to je len dobre, nezatazuje si zbytocne zaludok. Pit by ale mala, ak to pojde. Mohla by byt inak hospitalizovana pre dehydrataciu.

ivushka
16. máj 2009

ja ked neviem, tak zavolam 112.. prepnu ta na zdravotnu sluzbu a priamo ti poradia, ci treba ist na pohotovost alebo nie. hovori s tebou priamo lekar..
skus to, budes mat lepsi pocit, ze si nic nezanedbala... a su tam mili, poradia ti uplne s hocicim ;)
drzim palce!

jaja0110
17. máj 2009

jarka, a kde zijes v zahranici? ja zijem v UK a viem ze je to podobne, ak neumieras nikto to neriesi...ale vzhladom na to ze zakladatelka nema ani 3. rocnu dceru, tak by som to nepodcenovala, je to predsa male dieta, moze mat kludne virozu, infekciu alebo cokolvek ine...

...moja dcera ked mala 10 mes., tak sme jej nemohli zrazit 40-tky horucky, volali sme na pohotocost (UK) a vies co nam povedali? ze mame zavolat ked bude mat 42 😲 😲 a ze zabaly sa uz malym detom neodporucaju, bla bla, ani neviem preco, lebo im manzel polozil sluchatko... 😝 😝 ...to len tak na margo 😉

ivushka
18. máj 2009

miriam17, ako ste dopadli, uz je lepsie?
😵