Aké máte skúsenosti so škôlkou Cadrova?

miriamesterka
22. máj 2015

Ahoj maminky, dcerka (bude mat 3 roky) ma od septembra nastupit do skolky. Dali sme viac prihlasok a zobrali ju do MS Cadrova. Chcela by som sa spytat, ake mate s nou skusenosti, ako sa vase deticky adaptovali, ake su pani ucitelky...zaujima ma vsetko 🙂 dakujeeeem

luchrabci
23. feb 2017

Ahoj, chodi tam teraz tvoja dcerka? ake mate skusenosti ? dakujem

miriamesterka
autor
9. máj 2017

@luchrabci chodime ma Cadrovu uz druhy rok, dcerke sa tam velmi paci a to je pre mna podstatne. Dali sme jej moznost dlhej adaptacie,spat tam zacala az skoro po roku. Mozno aj preto sme nezazili ani jedno placlive rano. Je to vsak typ ,dobreho' dietata, sikovna, nemame problemy a ucitelky ju maju radi. Ale vraj nezbednici dostanu aj po zadku. Tiez som rada, ze deti nenutia nasilu jest. Strucne by som ju popisala ako skolku,aku si pamatame my rodicia z detstva 🙂

luchrabci
9. máj 2017

tak to je super, som rada ze maju taky ludsky pristup. a patrite do regionu ci vas vzali aj tak ? nasa je septembrova, ale teraz bude mat este len dva roky, no na jesenke sa uz vyjadrili ze ju ani o rok nevezmu. patrime sice hore ale cadrovu mam asi 20m vzdusnou ciarou. nevies ako to teraz funguje ? dakujem

miriamesterka
autor
10. máj 2017

Sme z Kramarov,ako je to vsak s prijimanim dvojrocnych deticiek neviem. Ale myslim si, ze na 2 rocne dietatko je riadna statna skolka priskoro.

luchrabci
10. máj 2017

ja ju nechcem dat este teraz 🙂 az september 2018. ale prave o tom 2018 sa mi uz vyjadrili hore ze ju nevezmu, kedze je 25.9. :/

miriamesterka
autor
10. máj 2017

Neviem ako je to teraz, nam ju zobrali hned, narodena je ale v maji.