Ako odnaučiť dvojičky od kakania a cikania do slipov?

katkaholiova
6. jún 2012

mamicky poradte mi, neviem odnaucit moje dvojicky od kakania a cikania do slipov, je t o hrozne, vzdy po nich utierat alebo nosit zo sebou nahradne gate a to ich uz oducam 8mesiacov a v septembri mi uz idu do skolky,.poradte, dakujem pekne

luciferkax
6. jún 2012

daj im mesiac, dva pauzu, musia mať toho "nútenia" plné zuby. môjho drobca som odúčala odúčala, ekd sme mali všetko ocikané, tak som to vzdala a dávala zas plienku, o dva mesiace na to sa začal pýtať sám od seba, odvtedy bez nehody, ak nerátam občas v noci

kakakina
6. jún 2012

No neporadim,ale aspon ti poviem,ze u nas to bolo tiez tak!Syn uz dlho cikal do nocnika,a stale sa pokakaval so slipiek!Nepomahali slova,darceky,pochvaly,ani tresty.Az sme raz isli na navstevu,tam sa asi hanbil,drzal,drzal,az si vypytal nocnik,a vykakal.Od toho dna sa uz nepokakal,mal tri rocky aj mesiac,ked sa oducil 😉 !Asi to musi prist samo!

murinka
6. jún 2012

nasa sa oducila teraz...boli sme zufali,skusali sme vsetko a nakoniec boli u nas susedove dievcata a dorke trebalo kakat.povedala ze chce plienku a dievcata na to ze ak sa nevykaka do zachodu tak sa s nou nebudu hrat.to bola svetelne rychlost 😀 ale velmi sa teraz tesi zakazdym ako sa vykaka...a kolko malicko stacilo 🙂

henca74
6. jún 2012

este asi nie su na to pripraveni...skoro si ich zacala odnaucat, este si to tak neuvedomuju. nebooj, kym pojdu do skolky, tak sa naucia, to pride zo dna na den 😉 len im daj cas... 😉 😉 😉