Aktivity na rozvoj 2-ročného dieťaťa

15. sep 2022

Ahojte, poraďte nejaké zaujímavé aktivity na rozvoj dieťaťa, napr aj nejaké pracovné listy alebo knižky ,čo sa určite oplatí a tak.

marianarem
15. sep 2022

A ako je dieta zanerane, co ho bavi?

danyelia
15. sep 2022

Ahoj, no podľa mňa úplne stačia zatiaľ nejaké jednoduché skladačky, drevené veľké puzzle, gumené kocky na spájanie, leporelá, taká akoby drevená tyčka na ktorú dieťa ukladá kolieska, omaľovánku na počarbanie..možností je veľa, išla by som do hračkárstva a niečo farebné, čo mi padne do oka vybrala, v tomto veku by som to nejako extra neriešila...

autor
15. sep 2022

@danyelia nechcem nič konkrétne riešiť, len to čo jeho záujme,ak máte tipy . Kníh máme dosť, aj tie hračky a tak. Len napr som dostala tip na maľovanie vodou a iné také hľadám

autor
15. sep 2022

@marianarem chlapec, auta zvieratká a náradie na opravovanie

marianarem
16. sep 2022

Tak to je ako moj, u nas je perfektna aktivita rozoberanie hocicoho. Robieva to s nim manzel, obcas ja. My sa postupne pri tom naucil srobovat (ma 2 a 3/4), triedi suciastky do nadobiek, skuma, co kam zapada, co sa s cim da robit. Vcera napriklad rozoberali stare pocitacove mysi. Predtym staru mikrovlnku, tlaciaren a uz ani neviem co. Aj hracky, ktore maji srobiky, sme uz vsetky mali rozobrate. Aj klucky na dverach. No a vsetko toto je zadarmo 🙂 Potom este strasne rad robi v dreze, naznasa si tam nadobky, prelieva, naslaha si penu zo saponatu a preklada ju a vselijake hokusy pokusy tam robi.

autor
16. sep 2022

@marianarem ďakujem krásne. Toto by mohlo byť zaujímavé preňho,že rozoberať dačo.