Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

evka39
2. apr 2008

Ahojte,moje dieta samo nespí,zdravím alenik 😉 teraz mi tu ručí lebo nevie pochopit,že sa nesmie hrat s počítačom...má hrozné soplíky ale v noci spala celú noc takže aspon niečo dobre ale je teká ako sto čertov..Zato,že jej nechcem podat tabulku na písanie ktorú má dva cm od seba,tak tu ručí ach Biže ešte aj pršat začalo a to som chcela íst von s nou do večera ma tu aj porazí...Aj vy máte pekný den???? 😀 Bodaj by nemala sople,ked len revká,to je hrozné..PREČO ZASE PRŠÍ????Loren,upečieš aj nám takú kráááásnu tortu???Práve roztrhala obal z DVD od zlosti a mna ide vyrútit od nervou..Len klud len klud POMÓOOOOc

bystricanka
2. apr 2008

bože evi..však jej tú tabuľku podaj. Možno prestane ručať 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

evi utekam ti na pomoc,aj ja ju potrebujééééém 😀 to iste len reve,skučí vysi na cecku,take nervy mam.Hodinu boli u deda stihla som aspon povysavať a umyť dlažky,nič viac,nemohla som ani jesť len reve mama mama a stojim pri nej 😅 muž sa tešil že už vypadne do roboty z tejto psychiatrie a prosil ma aby som ju nezabila kym dojde zajtra 😀 teraz zaspala som zvedava čo bude poobede,ani von sa neda,už neprši ale vetrisko a zima 😒 davam si obklady na didi aby som vladala aj poobede 😅

riusik
2. apr 2008

ahojte, po dlhsej dobe 🙂 nepisala som, ale citam vas, ze co mate nove. tak to moje dieta tuto noc prezilo tak, ze hlavou bol natlaceny na tatinkovi a nohami kopal do mna 😠 on totiz vzdy, ked sa meni pocasie, tak je ako sto certov...
den celkom fajn vzhladom na to, ze sme neboli vonku, kedze tu bol chlapik pomerat steny na vstavanu skrinu a zdrzal sa tu viac ako hodinu... a ked konecne, ze ideme von, tak zacalo prsat ☹
teraz spinka, ale nezaspal sam, musel mat ocko tesne pri mojom, ani dychat sa mi nedalo, nejakych desat minut a zaspal ako mrtvolka, dufam, ze aspon dve hodinky potiahne.

bystricanka
2. apr 2008

eli...chúďatko naše..máš to ale ťažké s tým ceckovaním ☹

bystricanka
2. apr 2008

riusik...to čo ten chlapík meral steny tak dlho? To bol nejaký amater. 😠
tvoj 2 hodinky cez deň? Môj 45 min. a aj to je veľa ☹

alenik
2. apr 2008

ahojte kocky.Lutujem tie,ktore maju ceckosov a umrncane deti dnes a tisko zavidim riuske,ze ma starsieho chlapceka ako ja malu a on spinka a Kamča nie.Fnuk 😢 .Evi,co robime zle,ze nam deti nedaju cez den vydychnut.Stacilo by mi pol hodky... ☹

bystricanka
2. apr 2008

alenik...makový odvar daj a hned ti zaspí na 2 hodinky 😀
Mne ešte dieťa spí 2 krát denne, ale možnože keď bude také veľké ako vaše deti tak aj ja budem mať ten istý problém s jeho nespavosťou 😒

eliska7
autor
2. apr 2008

riusik vy ste už uplne odstaveny?no dennne spanie,zaspala 13.10 a teraz som už musela leteť o 13.40 s didi lebo by vrieskala a bolo by po spanku.včera spala od 12.10 -13.20 s troma cecovaniami,padam lebo už mrnči ☹

evka39
2. apr 2008

bystr.ved ja som jej tu tabulku potom dala ale nič z toho od zlosti roztrhla to dvd tak som zvýšila hlas strašný rev ked sa trochu ukludnila tak sople až po zem tak som jej ich odsavala odsavačkou/chcela som jej dat kvapky/ a taký hysák sa spustil,že som ju nešla upokojit aj som sa zlakla,či jej niečo neni a potom na mne v objatí zaspala až chrápe,tak spí...Prepáč alenik,zradili sme ta.Ale ja som taká rada,že zaspala,lebo bola velmi nervozna .Myslím,že z počasia a ked čítam riušik,že na malého to má vplyv,tak asi aj na moju...Sama som z toho podráždená ☹ Eli,pri tvojich príspevkoch sa aspon schuti zasmejem..aj ked tebe do smiechu asi neni,že??

eliska7
autor
2. apr 2008

evi ja ked neskor čitam čo som napisala smejem sa aj že druhy si mysli že som fakt šiši,to plakala zo sna ale strašne ☹

evka39
2. apr 2008

Chúdatko malé aj velké 😀 Aj ja si o sebe dost často myslím,že som na hlavu ale ani si neviete predstavit,ako mi pomáha toto písanie si s vami..Inak by som stopro prišla o rozum.Takto si sem sadnem a miesto unáhlenej reakcie na dieta sa tu vyžalujem a zasmejem a aspon potom reagujem na Emku kludnejšie a nemusím si vyčítat,že som kričala po nej a tak....Lebo ja som taká divná,že potom aj revem,ked na nu zvýšim hlas ale to niekedy inak ani nejde...

eliska7
autor
2. apr 2008

my mame vela spoločneho asi všetky 🙂 vložila som nove fotky na pobavenie,takto robi sarka xichty ked vidi že ju fotia,odfotiť ju bez toho je uplne umenie 😀

evka39
2. apr 2008

eli,čačaná ako bu povedala moja Emka...A v tom kompletíku je na spapkanie 🙂 jaj,vypila som si kávičku tak aspon hlavybôl prechádza...

alenik
2. apr 2008

eliska,kukla som si sarkine nove fotecky.Kocica v tom novom kostyme 😀 😀 😀 .Mne sa ani za svet nedari dat si fotky do albumu.Evi,podla tvojich instrukcii mi to nevyslo...nikto mi s tym nevie poradit?Evi,ja tiez na malu obcas zakricim a potom mam vycitky,ze som na nu zla.Som rada,ze Emka haji 😉 .Bystri,tvoj maly nebude taky ako moja Kamca,lebo ona mi od pol roka spavala uz len raz denne a to hodku.Ona proste asi nepotrebuje spat.Skoda,ze neberie ohlad aj na mna ☹ .V poslednej dobe tiez na mne len visi...dnes pocasko nic moc,ale uz dujeme von,lebo mi rohy rastuuuuuuuu 😉

eliska7
autor
2. apr 2008

my sme sa zas cecovali a ešte driemka-bože keby spala v kuse čo všetko porobim,ale takto,radšej sadnem sem k vam ,ved čo už 😖

evka39
2. apr 2008

alenik,naše deti sú úplne ako dvojičky...tiež už od roka nespávala dvakrát ale len raz a to 45 min...aj s cecovaním...tiež sa chystám von ked vstane,lebo sa tu zblázdnim,ešte že vás mám,cmuk

eliska7
autor
2. apr 2008

no tu tak fuči 😠 čo my budeme robiť 😕 alenik aj ja som sa až teraz naučila robiť album,je to moc jednoduche,ale lepšie je ked ti to niekto ukaže,lebo opisať to je dosť zložite,vieš same klikni sem tam a tak 😖 Inač ankam ked si tak kojila davno-rovno do ust 😀 čo si neporadila skor? 😀

evka39
2. apr 2008

No alenik,poslala som ti ip,radu,čo s tým zmenšovaním,dúfam,že sa to už podarí 😉 Tu zase začalo pršat,môžem ist do kelu a nie von.. ☹

eliska7
autor
2. apr 2008

😅 zase som ceckovala 😢 moje didi 😝

evka39
2. apr 2008

moje chúďatko uceckované 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

evi aj tebe takto spavala?že si musela doceckovavať aby spala?ked sa mi prihovori,tak viem že je už vyspata,ale dovtedy musim utekať furt z didi.Minule som sa smiala sama na sebe,len čo mala pipla,ja debilka bola som v obyvačke,okno otvorene-vyťahla cecok a už utekala k malej,akokeby nestačilo pri nej.tý oproti v bytovke si myslia asi svoje,bežne tam beham hola 😀

evka39
2. apr 2008

Eli,presne tak,Emka kým spala tak min.dvakrát ceckovat aby ešte spala a nedajbože ho potom vytiahnut,chcela spat na nom....A v noci som spávala len na jednom boku cecok von len do ust strčila aby bolo ticho...My už sme hore spala hodinku15 aj tak dobre...

eliska7
autor
2. apr 2008

my spime 😅 a chyta ma s....bože ked pojdem a zobudi sa 😅

eliska7
autor
2. apr 2008

nič nebolo ,lebo sa zobudila a zase len mama mama

tonicka
2. apr 2008

Ahojte, nasa noc bola strasna, ani neviem kolko krat som musela vstat a nosit a denne doceckovavanie pri spani ani nevravim...... Ale v 15r. snad uz odstavim aspon cez den a v 18 rokoch aj v noci 😀 😀

evka39
2. apr 2008

toni,zlatá si tvoj optomizmus je perfektný,držím palčoke aby si ju aspon na jej svadbe už nekojila 😀 elii 😀 😀 😀

tonicka
2. apr 2008

snad 😀 to uz bude ona davad didu tomu svojmu 😀 😀

dankaa
2. apr 2008

ahojte,ja som musela Lenku odstavit zo zdravotných dovodov z jedneho dna na druhý.A po viac ako týždennom odlucení mi ani raz nesiahla do dekoltu 😀 Ale bolo to pre mna velmi tažke obdobie...

dankaa
2. apr 2008

držím vám vsetkým prsty!