• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

10. februára 2011 
autor
jaj debra.šiši bud rada že to je za tebou,ved 19 mesiačkov je tak :slight_smile: krasne :slight_smile: :slight_smile: uplne sama prestala-inač to by som asi psychicky trpela aj ja,že ma už nechceeee-bože čo vlastne chcem :sweat_smile: kojiť-či nekojiť? :sweat_smile: kojiiiiť,ale normalne :grinning:
2. apr 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj bývala sestrička vie dobre poradiť... :wink:
eli...tak v práci mali radosť, keď zrazu všetky na materskú išli :grinning:
2. apr 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli...len ty už normálne asi ani kojiť nevieš. A možno by ti aj chýbalo toto vytŕčanie ceckov všade kade chodíš :grinning:
2. apr 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ale ako tak čítam,ty más s didami problemi,ja som nemala a preto toto obdobie bolo pre mna kraaaasne a mi je za ním luto,asi potrebujm už druhe babo,aby sa to kojenie vratilo :slight_smile: ale ak by som mala pri kojeni trpiet,tak nevm ci by to uz bolo krasne :unamused: ja som mala to šťastie,že sa mala nacicala a bolo,sama cicik pustila a zaspavat vecer na cici?to ja nepoznam,ona len svoju postielku od malička,len ked je xora sa nasackuje ku mne
2. apr 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli ja tu mam kopec takych ako ty, ale nasla som si tu jednu, ktora ma 19 mesacneho a tiez koji :grinning: tak je to fajn :grinning: a je to jediny cudzi clovek ku ktoremu ide :grinning: asi vie ze ma didu :grinning:
2. apr 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sem odbieham teraz narychlo lebo sara sa vrti a vrti a ma sople co ju rusia tiez a tak s tadeto od pc lietam davat cecik na ukludnenie
2. apr 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,podarilo sa mi konecne spravit album!Idem vyvesit pradlo a potom s k vam pridam :wink:
2. apr 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to tu uz urcite pisala ale na pobavenie: karolik od malicka furt na ceciku a zasadne ked k nam niekto prisiel, t,j, aj ked postarka zvonila a kedze inak nespala chodila som s nou na prse otvarat, pripadne som taka rozhalena rovno z postele... :grinning: A raz zazvonila a ja som zrovna niekam sla a bola som pekne oblecena a postarka vyvalila na mna oci, ze jeeeej, vy ste oblecenááá :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel mi spravil veceru, kto si daaa? :dizzy_face: :grinning:
2. apr 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alenik jemine to je herečka-krasna,super :wink: tonička tak som sa zasmiala,no od zajtra hladam kamošku ktora koji,aby sara k nej šla :grinning: no ty si bola oblečena,ale k nam kto prišiel nenašiel ma do 10 mesiacov vničom inom ako desaťročnych košelach(ešte danka som v nich odrodila)faine široke,vždy mi trčal jden cecok-pohotovostny :grinning: a ked napišem že som takto prijala-vtej košeli so psom medzi nohami a urevanou sarou-hlavných dvoch šefov z velkeho podniku tak už to asi nepotrebuje ani komentar-šef vyzera ako Oto Waiter(krajší) :sweat_smile: :grinning: potom som prestala nosiť tie košele :grinning:
2. apr 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co babinec???dobru nocku am prajem.....u nas zacalo prsat-snad bude sa lepsie spat??? :grinning:
2. apr 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik aj ja som kukla-zlateeeeeeeeeeeeeeeeee
eliska viem si ta predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
ja napr.vobec nenosim podprsenku odkedy tolko ceckujeme.....a tak som si odvykla od nej ze mi az vadi
2. apr 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne aj mne vadi-dusi ma ked ju musim mať hruza,čo budem vlete robiť,ked ju treba nosiť,porazima :angry:
2. apr 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale mala si vydiet ten vyraz prekvapenia tej poštárky...ja som chodila v manž. košeliach :wink:
autor
ankam bru,idem aj ja ešte niekto je hore? :confused:
eli aj ja uz rozmyslam,zeby bolo treba si zvykat pomaly,lebo v lete bude treba aj doma....nemam rada ked presvita cecok z tricka :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju pred tým nemusela, od kedy mi macka a likviduje druhou rukou bradavku, zacala som ju nosit aj na noc :sweat_smile:
2. apr 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc kocky,ked uz idete... :cry:
2. apr 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuu,lebo cecana sa zachvilu ohlasi :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:pensive: :pensive: :pensive:
2. apr 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeežiš,vy ste toho popísali,ved budem čítat do rána
2. apr 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie nechojte ešte preč,s kým tu budem ja ubohá opustená... :frowning2:
2. apr 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka,si kamoska.Dobre si mi poradila :wink:
2. apr 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooooooooooom :slight_smile:
2. apr 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, korunky dorazili?
2. apr 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu ste ,fajn....Toni áno Dakujeme a sandálky sú dobré????Alenik,idem sa na vás kuk do albumíku nestíham čítat čo ste tu popísali,tak postupne....
2. apr 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sme neskusali, my sa musime s nimi najprv zoznamit :grinning:
2. apr 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik,malá je strašna zlatá aj ty sa tam daj,nech ta lepšie vidíme :wink: Toni a lienočky sa nebála???
2. apr 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ste asi išli hajat ,tak vám prajem dobrú nocku,kamošky moje :slight_smile:
2. apr 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alenik, tvoja malá je hotová modelka. Ešte ťa s ňou čaká zábavy :wink:
Hovorím z vlastnej skúsenosti. Bude sranda, uvidíš :grinning:
Dobrú noc a čo najmenej cecovania vám prajem.
2. apr 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok