Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
2. apr 2008

jaj debra.šiši bud rada že to je za tebou,ved 19 mesiačkov je tak 🙂 krasne 🙂 🙂 uplne sama prestala-inač to by som asi psychicky trpela aj ja,že ma už nechceeee-bože čo vlastne chcem 😅 kojiť-či nekojiť? 😅 kojiiiiť,ale normalne 😀

bystricanka
2. apr 2008

ale aj bývala sestrička vie dobre poradiť... 😉
eli...tak v práci mali radosť, keď zrazu všetky na materskú išli 😀

bystricanka
2. apr 2008

eli...len ty už normálne asi ani kojiť nevieš. A možno by ti aj chýbalo toto vytŕčanie ceckov všade kade chodíš 😀

debra
2. apr 2008

eli,ale ako tak čítam,ty más s didami problemi,ja som nemala a preto toto obdobie bolo pre mna kraaaasne a mi je za ním luto,asi potrebujm už druhe babo,aby sa to kojenie vratilo 🙂 ale ak by som mala pri kojeni trpiet,tak nevm ci by to uz bolo krasne 😒 ja som mala to šťastie,že sa mala nacicala a bolo,sama cicik pustila a zaspavat vecer na cici?to ja nepoznam,ona len svoju postielku od malička,len ked je xora sa nasackuje ku mne

tonicka
2. apr 2008

eli ja tu mam kopec takych ako ty, ale nasla som si tu jednu, ktora ma 19 mesacneho a tiez koji 😀 tak je to fajn 😀 a je to jediny cudzi clovek ku ktoremu ide 😀 asi vie ze ma didu 😀

loren
2. apr 2008

no ja sem odbieham teraz narychlo lebo sara sa vrti a vrti a ma sople co ju rusia tiez a tak s tadeto od pc lietam davat cecik na ukludnenie

alenik
2. apr 2008

kocky,podarilo sa mi konecne spravit album!Idem vyvesit pradlo a potom s k vam pridam 😉

tonicka
2. apr 2008

no ja som to tu uz urcite pisala ale na pobavenie: karolik od malicka furt na ceciku a zasadne ked k nam niekto prisiel, t,j, aj ked postarka zvonila a kedze inak nespala chodila som s nou na prse otvarat, pripadne som taka rozhalena rovno z postele... 😀 A raz zazvonila a ja som zrovna niekam sla a bola som pekne oblecena a postarka vyvalila na mna oci, ze jeeeej, vy ste oblecenááá 😀 😀 😀

tonicka
2. apr 2008

manzel mi spravil veceru, kto si daaa? 😵 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

alenik jemine to je herečka-krasna,super 😉 tonička tak som sa zasmiala,no od zajtra hladam kamošku ktora koji,aby sara k nej šla 😀 no ty si bola oblečena,ale k nam kto prišiel nenašiel ma do 10 mesiacov vničom inom ako desaťročnych košelach(ešte danka som v nich odrodila)faine široke,vždy mi trčal jden cecok-pohotovostny 😀 a ked napišem že som takto prijala-vtej košeli so psom medzi nohami a urevanou sarou-hlavných dvoch šefov z velkeho podniku tak už to asi nepotrebuje ani komentar-šef vyzera ako Oto Waiter(krajší) 😅 😀 potom som prestala nosiť tie košele 😀

ankam
2. apr 2008

no co babinec???dobru nocku am prajem.....u nas zacalo prsat-snad bude sa lepsie spat??? 😀

ankam
2. apr 2008

alenik aj ja som kukla-zlateeeeeeeeeeeeeeeeee
eliska viem si ta predstavit 😀 😀 😀
ja napr.vobec nenosim podprsenku odkedy tolko ceckujeme.....a tak som si odvykla od nej ze mi az vadi

eliska7
autor
2. apr 2008

presne aj mne vadi-dusi ma ked ju musim mať hruza,čo budem vlete robiť,ked ju treba nosiť,porazima 😠

tonicka
2. apr 2008

no, ale mala si vydiet ten vyraz prekvapenia tej poštárky...ja som chodila v manž. košeliach 😉

eliska7
autor
2. apr 2008

ankam bru,idem aj ja ešte niekto je hore? 😕

ankam
2. apr 2008

eli aj ja uz rozmyslam,zeby bolo treba si zvykat pomaly,lebo v lete bude treba aj doma....nemam rada ked presvita cecok z tricka 😀 😀 😀

tonicka
2. apr 2008

ja som ju pred tým nemusela, od kedy mi macka a likviduje druhou rukou bradavku, zacala som ju nosit aj na noc 😅

alenik
2. apr 2008

tak dobru noc kocky,ked uz idete... 😢

ankam
2. apr 2008

dobruuuuuuuuuu,lebo cecana sa zachvilu ohlasi 😀 😀 😀

eliska7
autor
2. apr 2008

😔 😔 😔

evka39
2. apr 2008

jeeeeeeeeeežiš,vy ste toho popísali,ved budem čítat do rána

evka39
2. apr 2008

nie nie nechojte ešte preč,s kým tu budem ja ubohá opustená... ☹

alenik
2. apr 2008

evka,si kamoska.Dobre si mi poradila 😉

tonicka
2. apr 2008

tu sooooooooooom 🙂

tonicka
2. apr 2008

evi, korunky dorazili?

evka39
2. apr 2008

Tu ste ,fajn....Toni áno Dakujeme a sandálky sú dobré????Alenik,idem sa na vás kuk do albumíku nestíham čítat čo ste tu popísali,tak postupne....

tonicka
2. apr 2008

este sme neskusali, my sa musime s nimi najprv zoznamit 😀

evka39
2. apr 2008

alenik,malá je strašna zlatá aj ty sa tam daj,nech ta lepšie vidíme 😉 Toni a lienočky sa nebála???

evka39
2. apr 2008

Už ste asi išli hajat ,tak vám prajem dobrú nocku,kamošky moje 🙂

petova
2. apr 2008

Alenik, tvoja malá je hotová modelka. Ešte ťa s ňou čaká zábavy 😉
Hovorím z vlastnej skúsenosti. Bude sranda, uvidíš 😀
Dobrú noc a čo najmenej cecovania vám prajem.