Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
7. apr 2008

no riusik,chcete sa pobaviť?ja nemožem vnoci ani na vecko isť,mam tam šerbel a cikam donho 😀 ,ešte musim dať doňho plienku aby to nerobilo ramus 😀 muž je zo mna hotov,že takto by sa nikdy neobetoval 😅 a najlepšie ,že som ho jedno rano nestihla odniesť,tak kraska ho vyliala na penove kocky,že kako(ma ich 20 a po jednom som ich musela drhnuť) ]- 😀
Inač zubky si umavy pravidelne aj pastou,hoci ju zje,ale snažime sa ,pošuchame a tak 😉 no už bola hore,tak seriem na vytrinu 😠 a budem tu kvakať 😉

bystricanka
7. apr 2008

jáááj...rehocéééém sa. 😀 😀 😀 😀 Eli...chúďatko. Tak toto ty musíš robiť? Normálne ta až obdivujem čo všetko si schopná spraviť, len aby sa malá dobre vyspinkala. Mala by si si založiť diár a písať si to, aby Sárka vedela aká si obetavá maminka 😉 🙂

loren
7. apr 2008

eliska odpadnem ja vydrzim do rana musim
bystri no este ze sa smyklo vsak by si nezostala bez svojho potomka nie 😉

riusik
7. apr 2008

eli, 😀 😀
vazne sa pred tebou sklanam!! si jedna super mama. ale to ty vies najlepsie...

petova
7. apr 2008

Ahojte. Som zubná sestra, tak sa vyjadrím- áno má význam zablombovať, ešte jej predsa poslúži dosť dlho, je ešte malá, tak skoro jej nevypadne. Juj, Panelák už začal, idem kuk, mám to ako super relax. Ešte prídem. 😉
A noc sme mali fajn, až ráno o 4. hod.

bystricanka
7. apr 2008

loren...ja som rada, že mám dieťa. Ale zase môže sa aj druhýkrát šmyknúť 😀

eli...zdá sa, že všetky maminy ťa obdivujú. Ale majú prečo.... Si jednička 😉

riusik
7. apr 2008

bystricanka, aj my sme radi, ze mas dieta 😉 a mozno, ze sam bude este chciet min. jedno s tebou, ked uvidi aka si dobra mama, mozno ta bude este prehovarat 😅

bystricanka
7. apr 2008

no pochybujem. Z jeho rodiny už môžme tak čakať na to, že jeho starší syn mu oznámi, že bude dedo. No to by už bol teda góóól... 😀

eliska7
autor
7. apr 2008

no jasne na srandu,ved som vam pisala že sa na mne vždy v robote rehnili 😀 ked som im vypravala ako som si na pyžamo obliekla rifle,bundu a hajde do obchodu 😀 však ešte pojdem spať tak načo vyzliekať(po nočnej) 😀 alebo cez zimu som nosila mužove spodky-dobre na križe a 9ponožky vojenske 😀 no mali zo mna zabavu,alebo ked bol z roboty večierok,rano som prišla do roboty v natačkach,tak som cely den robila-po hale chodila nemecka delegacia a skoro odpadli 😀 zato večer som žala slavu aka som krasna bola 😀 zase sa tu rehocem ako krava a v noci budem rzuriť čo mi cecky vyťaha 😠

riusik
7. apr 2008

eli, prave toto potrebujes - odreagovat sa, tak sem sa este s nejakymi tvojimi napadikmi, co si vymyslela... 😉

alenik
7. apr 2008

caves,mamulky.ja na vas vobec nemam cas,ale myslim na vas stale 😉 .Mala je nejaka divna,cez den nespala a vecer nam trvalo dlllho,kym odkvecla.Dufam,ze bude haji celu noc.Riusik,keby mne mala spala do pol siestej,do vecera,tak do rana by uz urcite nespala.Suseda ma stale vola na kafe a ja nikdy niesom doma,takze dnes ma vymakla a musela som ist.Az tam som si uvedomila,ake mam super dieta.Jej dcerky sa pomaly zabijali a nasa Kamca ich rozdelovala.Potom si vypitala papier,ze chce "kekiť" a pol hodky kreslila.Eli,ako pokracujete s vyucbou vy?My uz pozname 15 pismen.Dnas sme boli v praci a bola tam jedne ucka,co uci deti na prvom stupni.Vravela,ze ju mam dat namiesto skolky hned do skoly.Predstavila som si,ako sedia s tvojou Sarkou v jednej lavici 😀 Evi,naozaj,bud rada,ze to zablombovali,uz to bude v pohodke 😉 .Moja mala si najprv sama umyje zubky a ja jej potom docistim.Zubky jej stale kontrolujem.V pohode si necha pozriet,vzdy jej poviem,nieze ma uhryznes.Poviem,ze som pani zubarka a ona sa citi velmi dolezito 😀

alenik
7. apr 2008

eli,fakt si jednicka.Ty mas teda napady 😀 😀 😀

riusik
7. apr 2008

bystri, no parada - chodil mohol by potom kupit kocik pre dvojicky a vozit si syna a vnuka naraz 😀
ale nechcem ta nahnevat....

riusik
7. apr 2008

jaaaj, myslim na milion veci a pisem sprostosti...to chodil tam nemalo byt... logicky 😀

bystricanka
7. apr 2008

riu..to je v poho...však aj tak to môže byť. Aj keď ja veľmi jeho deti nemusím 😝

riusik
7. apr 2008

no, to tak vacsinou byva...s tymi vztahmi 😖

evka39
7. apr 2008

eli,ty si jednička....ja tiež ako loren držím celúnoc ☹ niekedy je to fuška ale ked s nej nemožem ruku zložit tak by mi ani šerbel vedla postele nepomohol...Dnes ju musím pochválit,taaaaaaaaaaaaaaaaka bola dobručká a to sme boli len dnu zatvorené a ako sa hrajkala normálne som aj žehlila....No len aby mi to nevynahradila v noci 😖

eliska7
autor
7. apr 2008

už sme zase ceckovali a ked som jej vytiahla didi,ešte dobru minutu naprazdno ťahala 😀 no bola podarena,ale už by mohla prestať chcem isť spať,no kym sa takto často budi nejdem.Alenik,predstav si na zahrade som nemala čas a ona nezabudla,išli sme na prechadzku včera a už čitala po autach:ADMKVTROELBC,no snad som nezabudla niečo 😀 a už aj ratať začina eden va tli 😀 a farby stale 8 😉 ja normalne uvažujem že je oktobrova ale budu ju musieť zobrať predčasne do školy,ved o rok neskor by trpela 😒unudila by sa 😀 no ked si spomeniem na pikošky napišem,škoda že len slušne 😀 ešte chvilu a padam 😉

eliska7
autor
7. apr 2008

😔 😔

riusik
7. apr 2008

eli, uz utekas do postielky???
sarka sikovnica sikovna, aj tomas pozna pismenka a pocita - hlave "cita" do sest - byvame na siestom poschodi 😀

bystricanka
8. apr 2008

ahojte..včera som sa s vami ani nerozlúčila - dieťa sa mi zobudilo, tak som nestihla ☹

baby...to vaše deti už takto čítať a počítať vedia? Však čo budú robiť v škole? 😀

bystricanka
8. apr 2008

dnes sme spali ako tak dobre, len sa každé 2 hodky budil na čaj. Už mám nervy. Ako to, že neprespí celú noc? Čo by som mu mala dať, aby vydržal?Teda on vydrží bez jedenia do rána, ale musím ho čajom oklamať. Však cicu už nechce, aj keď mlieko ešte mám 😒

riusik
8. apr 2008

ahojte...bystricanka vydrz, ono sa to upravi. a chapem ta, ze ti je troska luto, ze nechce cicu ☹ , ale na druhej strane mozes byt rada, ono to potom vedie k zavislosti (napr. eliska) a k odmietaniu UM.
tomas zasa zacal skor vstavat. vstaval o pol deviatej a teraz zacal o siedmej 😠 ja som si upravila rezim, chodila som neskoro spavat, musim to upravovat naspat, skor do postielky... ale je to celkom fajn, vstane da si troska mlieka a este sa vyvaluje v posteli, dovlecie tam vsetky mozne hracky, skace nam po hlavach... 😀

bystricanka
8. apr 2008

riu...tak to dúfam,že sa mu to upraví. 🙄 A aj som rada, že už necicia, keď čítam eli....

bóóže...ako ti závidím, že aspon o tej siedmej vstávaš. My o pol šiestej 😀

bystricanka
8. apr 2008

baby...a je normálne, že dieťa je už skoro mesiac odstavené a ja ešte mám mliečko? Teda to už ani mliečko nieje, ale skôr voda. Ale možno keby som viac vytlačila, tak aj mlieko by sa ukázalo. Myslíte, že sa mi časom úplne stratí, alebo radšej zájsť za gyn.,nech mi niečo predpíše? 😕 😕

loren
8. apr 2008

bystri kamoska uz pol roka nedava malej jest mlieko svoje mozno aj dlhsie a vzdy si este ked skusi vytlaci

riusik
8. apr 2008

bystri, ja som na tom s tym mliekom rovnako...

eliska7
autor
8. apr 2008

čaute,dobre ranko,dnes konečne vstala bez revu,vnoci ako vždy ,ale dnes som jej razne nakričala,že spim nech je ticho-dvakrat pomohlo 😒 boli sme u dr.lebo ma biele flaky na tvaričke 😢 musime isť kožnej,hrozne to vidieť 😅

eliska7
autor
8. apr 2008

😕 kde ste,zachvilu sa mala zobudi a už tu nebudem,všetky hajate?cecujete?

evka39
8. apr 2008

eli,keby sme hajali.zase nechce spat a včera mi asi vymenili dieta,ked bola taká dobrá,lebo dnes je už v starých kolajách.Ako ČERT...eli a z čoho má tie flaky som zvedavá,čo ti povedia.Ema práve zobudila svokru ktorá chudera spí po nočnej no má smolu 😒 tak ak ma do večera neodvezú na liečenie,tak sa ozveme ☹ pa