Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
18. apr 2008

čaute,aj mna to hadže na prvu stranu,ideme do zahrady-relaxovyť po hroznej noci 😀

tonicka
18. apr 2008

chodte, uz sme vsetky vyhadzane 😀

bystricanka
18. apr 2008

toni 😀 😀 😀

tonicka
18. apr 2008

co bystri 😀 inak my mame na tom lici riadnu modrinu..co uz 😝

bystricanka
18. apr 2008

idem od vás. Dieťa spalo "až" 40 minút 😠 Tak idem nanho dávať bacha aby nepribudol další úraz.
Ahojte a prajem pekný dník

tonicka
18. apr 2008

aj tebe a vsetkým vyhádzaným aj nevyhádzaným na prvu stranu 😀

evka39
18. apr 2008

ahojte,dietatko mi buva a ja som sa práve objedla palaciniek so šľahačkou 😝 Konečne sme boli aj von doobeda a chystám sa aj pooobede ,tak sa teším len,mohlo by byt aj teplejšie,neviem ako u vás ale tu je dost studený vzduch...nechcem provokovat,ale my sme spali celú noc až na to budenie..Eli,ja to už vydržím s tým vstávaním,len aby bola zdravučká.Iné ma nezaujíma..tak pekný den,asi sa všetky túlae po vonku,alebo spinkáte s miláčikmi tak pa

tretulka
18. apr 2008

ahojte kocky, dakujem za povzbudive slova...nechcem to zakriknut, ale ide nam to odstavovanie celkom dobre....vcera cez den si asi 2x Martinko pytal mnam, ale ked som mu povedala, ze ved maminka ma bo, tak sa len pozrel na prsia, spytala som sa ho, ci chce vidiet, tak som mu ukazala prelepene bradavky, tak sa uspokojil
vecer pri tv vypil horko tazko 60ml nutrilonu, hodinu predtym sa naveceral celkom dobre a isli sme spinkat, zas si pytal, ale povedala somm u, ze mam bo a pekne si lahol do postielky a zaspal, samozrejme som bola pri nom a spievala kukulienku 🙂 , zaspal asi o 19,45 a o 23,15 sa zobudil, plakal, ale nie tak strasne, isla som k nemu - zas sme spali v obyvacke - dala som ho lezkat, ale sa hned posadil a plakal, mama, mama, vybrala som ho, pritulil sa ku mne a ked som si s nim sadla na postel uvidel flasu s vodou, tak si vypytal mama toto, ked som mu ju podala tak ukazal na postielku, tam, dala som ho lezat a po par minutach zaspal, ale s flasou vody, neskor som mu ju zobrala, lezal vedla nej, moj zlaty a spinkal do rana do 5,45...zato ja som nevedela spat, som bola nervozna ani neviem z coho, presne toto som predpovedala, ze ked ho odstavim, ja nebudem vediet spavat 😒 najlepsi bol moj muz, ze vidis mami, odkedy nepchas tomu malemu v noci stale nieco do pusy tak celkom dobre spi 😠 😀 , akoby nezazil jeho zavislacke cirkusy...ach jaj, chlapi...a co je uplne super, ze cez den je kludny, ked som ho kojila tak mal take dni, ze len mraucal a chcel byt zaveseny na cecku...teraz spinka, isiel spat neskor, boli sme u kamaratky...a to korenie ma nestipalo, dala som si len na dvorec, nie priamo na bradavku... 😉

tretulka
18. apr 2008

eliska - horcicu radili aj mne, ale s tou by om nepochodila, kedze malemu chuti 😀 a kecup priam zboznuje, tak ten som tiez nemohla, raz som sa natrela v noci v zufalstve octom, smrad v celej izbe akoby sme uhorky zavarali a moj synator sa pricucol a veselo pil 😀

ankam - ja som povodne chcela, aby sme sa kojili len rano a vecer, ale nedalo sa to zvladnut ☹ , Martinko asi nevedel pochopit, ze preco mu vecer mliecko dam a ked sa zobudi v noci, tak mu nechcem dat a rano zas dostane...a potom boli stresy, nocne cirkusy...ved to poznas

bystricanka .- ja soms a musela velmi ovladat, aby som mu predsa len cicku nestrcila v tu prvu noc "odstavovania", ale nastastie to nebol az taky hrozny plac a nas Martin teda vie vrieskat naozaj poriadne, takze sa to dala, ved nakoniec plakal asi 10min...myslim, ze je v tom nieco pravdy, ze dieta musi dozriet a my sme teraz asi vystihli ten pravy cas...tak to hadam dotiahneme do uspesneho konca 🙂

tretulka
18. apr 2008

teraz je taky podareny, cez den sa chodi ku mne pritulit ovela castejsie, vynahradzame si to ...zboznujem ked ku mne pride a povie moa mama 😵 a da mi sladku mokru pusinku...
inak rano mi mlieko vobec nechce pit...tak asi mu budeme davat len vecer...hadam mu to bude dost, ved papa aj mliecne vyrobky, syry, jogurty, acidko...

ankam
18. apr 2008

tretulka a len tak si zvykol zaspxavyat bez didy???

ankam
18. apr 2008

a aj z flase pije????

eliska7
autor
18. apr 2008

čaute,baby dnes sme len 3 krat didovalííííí 🙂 🙂 rano,poobede ked vstala a teraz ked zaspala 😉 No tretulka,jak ti zavidim,ale vdobrom,naša sara vrieskala ako šialena aj po tych 18 dnoch sa suseda divila ,že ešte vrieska,že ju to bavi 😖 asi maly neni taky zavislak,ked sa nechal ukecať,si na vynikajucej ceste,vydrž to a budeš za vodou...my sme aspon dnes na obed zaspali bez didi,lebo sa pytaa babke do hojdačky a tak chcela spať.spytala som sa jej či nechce na posteli-že nie tam.a aj spala ,1.5 hod vkuse,len som pokolisala a bolo 🙂 uvidime čo bude zas vnoci.kožušinu sme museli vyhodiť,jak ju mama oprala-strašne plzne,celu prečku si pokazila,kym vybere tie chlpy,všetko pradlo bude od toho-skoro ma zabila,že vymyšlam voloviny 😅 tak ideme kupiť novu neplznucu 😀 evka teškam sa že je vam lepšie,moj muž ma už 4 krat od decembra sopel,mna boli hrdlo a dusi na kašel 😠 ešte aj tie ženske starosti,seriem na všetko 😠

eliska7
autor
18. apr 2008

musim pochvaliť mužička,prepačte.už ma navareny komplet obed na zajtra,ešte smaží rezne a ja si tu pišem 😅 ,no nieje zlaty 😀

tretulka
18. apr 2008

eliska - ja som si myslela, ze Martinko si nikdy neodvykne od cicky, ale niekedy nas nase deti prekvapia a prijemne 😵 , teraz vecer vypil 70ml mlieka /o 10 viac ako vcera 😵 /, dala som ho spinkat, pytal si mnam a zas som mu musela ukazat, kde mam bo - dufam, ze nebudem chodit teraz pol roka so zalepenymi bradavkami 😎 ...spievala som mu kukulienku a zaspal do 10min, uvidime aka bude noc, idem si dat homeopatika a trosku odstriekat mlieko...cez den spal slabu hodinku, zobudil sa s velkym placom, nevedela som ho utisit, vrieskal asi pol hodiny, no nakoniec sme ho nejako zabavili...mas sikovneho muzicka, ked tak vyvara 🙂

ankam - ked som ho odstavovala od denneho kojenia, tak sme si riadne uzili 😠 , bol schopny vrieskat v postielke aj dve hodiny /skoro som sa zblaznila a plakala som na chodbe, kamoska ma cez tel. povzbudzovala, nech vydrzim, nech si len poviem, ze mu nic nie je/, ale 1x sme to vzdali a skusili sme to zas po par mesiacoch/ darmo som k nemu chodila, tisila ho, nic nepomahalo, druhy pokus bol uspesnejsi no aj po mesiaci bez denneho kojenia si vzdy pred spanim pytal cicku...niekedy som mu dala, ale az vtedy ked sa napr. po pol hodine spanku zobudil a vedela som, ze bez cicky uz nezaspi, alebo ked vstal s velkym placom...z flase raz pije raz nie, dnes som mu nakoniec preliala mlieko do takeho poharika so sosakom a z toho aspon daco vypil

tretulka
18. apr 2008

asi som tu sama 😔 ...tak Vam prajem vsetkym dobru noc /aj sebe 😎 / a zajtra napisem ako pokracujeme

eliska7
autor
18. apr 2008

bru,idem aj ja dobre som sa najedla 😵

alenik
18. apr 2008

tretulka,tesiiim s tebou a Eliske zavidim tu dnesnu dietku...reznicky,mnam 😀 .Asai spravim v nedelu...Aj ja prajem dobru nocku a zaroven pekny veekend 😉

tonicka
18. apr 2008

sladke snicky 🙂

evka39
18. apr 2008

ahojte,moj krpček len teraz zaspinkal aj to sa jej velmi nechcelo...Dobrú noc vám

tonicka
18. apr 2008

evi, nam sa tiez nechcelo... ale podarilo sa...bola som presvedciva 🙂

evka39
18. apr 2008

to je hrozné,oni by boli hore aj celú noc,že???

bystricanka
19. apr 2008

dobré ránko maminy.... 🙂 🙂
vyspinkané? Detičky do rána spinkali? Alebo zase cecali každé 2 hod.? 😵

dnes som pri vás posledný krát. Zajtra ráno odchádzam do BB na 2 týždne. Budete mi chýbať 😢 😢

loren....ozvem sa ti a hodíme stretko, OK? 😉

evi...ak chceš môžeš sa k nám pridať ak sa budete už cítiť v pohodke. My sa asi stretneme niekde na námestí. Ak chceš pošli mi IP tvoje tel.číslo a zavolám ti. Tak 2 dni pred stretkom,ok? 😉

tretulka
19. apr 2008

ahojte...tak dnesna noc bola asi najhorsia, maly vstal o 23,15 so strasnym placom, vrieskal hrozne, ale tusim ho bolelo brusko, lebo si po chvilke jedovania poprdkal, ale ked som sa ho pytala, ci ho nieco boli, tak mi tvrdil, ze nie...ked sa konecne ukludnil tak orko tazko s flasou vody zaspal v nasej posteli, rano o stvrtej sa zobudil a zas velky plac, prebalila som ho, stale mi ukazoval prstekom na dvere, ze tam, tam, nakoniec sa utisil, dala som ho do postielky a tam spal do 6,30...a rano vypil 80ml nutrilonu - ale som mu ho osladila aj pridala lyzicku kase jogurtovej s ovocim 😝 tak sa tesim 😵 , ze to bolo zas o nieco viac mlieka

eliska7
autor
19. apr 2008

ahojte nikto cely den 😕 šak neni čo čitať 😅 .Tretulka,bože nech ti už spi celu noc,lebo tieto plačky to je strašne,aspon že sa da ukludniť 😢 .my ako vždy strašne,dnes spala45 min s ceckovanim a už o 18.45 zaspala.Rano sme skusili fintu s horčicou-bože zabera to 😀 spravila ble be a nechcela ho.hovorim jej daj si didi-eee ble-no vidiš pokazene.Chuda slzičky,dame mliečko do flaše-so slzami áno,potom nechcela,ked som jej nukala-že eeee a slzy,ked išla naobed spať,ten akože pokazeny už nechcela,pytala druhy 😀 takže až naberem odvahu uplne odstaviť,toto zrejme bude fungovať,len netušim že kolko zas by plakala a preto to zatial nebudeme skušať,len v pripade ako dnes ked dudluje aj 25 min a nechce pustiť 😉 ideme kukať film od sestry,tak možno ešte neskor zavitam.inač tu lialo ako besne,ale aj tak sme boli na zahrade,bežkala po vode,potom troška v chate,lebo doma by len na didi vysela.Bystri uži si a stretkoooo zavidim aj ja chcem,ale taaaak ste daleko všetky 😢

evka39
19. apr 2008

ahojte,ja som doobedie strávila skrášlovaním,švagriná sa so mnou vyhrala.mám novú farbu,nový strih aj obočie konečne upravené....mám pocit,že mám hlavu lahšiu o 10kg.Potom Emka spala asi hodinku aj štvrt a potom sme išli na výlet do Hrinovej k mojej tete a do domu,kde bývala moja starká,ktorá v lete umrela táááááák som si poplakala,taký prázdny ten jej domček ale dobre mi padlo len tak vypadnút z domu a ani to počasko ma dnes nevytočilo.Ale dúfam,že zajtra bude krajšie...Emka teraz terorizuje starkú,musí tahat vláčik chudera ani sadnút si nemože.....Bystri pošlem ip dúfam,že sa to podarí,rada by som vás videla tak potom zavolaj,pkúsime sa príst...tak sa majte babulky,dajte pusinky detičkám a tretulka,vydrž,neboj,cítim,že to dobojujete.Eli,mne to s horčicou vyšlo tak držím palce aby sa to aj vám podarilo,ked príde ten správny čas... 😉

tonicka
19. apr 2008

ahojte...tusim si spravim k tebe výlet Eliska 😀

ankam
19. apr 2008

cavte baby-nic nove,dudlujeme o 106

ankam
19. apr 2008

eli aj my sme dnes nasli vsetky mlacky a blato,po dazdi bez dazdnika......... 😀

eliska7
autor
20. apr 2008

ahojte,dobre ranko,no evííí teda manekýna 🙂 jaj obočko aj mne 😝 .Toni pridiííííííí 😀 ked sa otepli riadne,niečo vymyslime 😉 večer ked zaspala tak konečne po dsllllhej dobe spala2 hod 🙂 potom sice vela cecovala,ale nevrieskala