Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

evka39
7. máj 2008

Eli,ty si Monika????Tak Eliška je len krycie meno??Dobre som to pochopila???Tak ak ano,tak Všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k meninkám hlavne PEVNÉ NERVY a ešte raz NERVY a ešte raz NERVY 😀 😀 ale samozrajme,že v prvom rade zdravíčko,šťastíčko ,lásky a rodinnej pohody....Emík osiela sladkú pusinku,CMUK...Tak aj vám pekný den a myslím na vás pa

evka39
7. máj 2008

jeeeeeeeeeej a Tretulik,maličkému fú fú nožičku..No ako tak čítam tak sa straaaašne teším na to očkovanie 😝

bystricanka
7. máj 2008

ahojte...
ja som si tiež dnes zohnala prevenar. Na očkovanie ideme až koncom júna a spolu s prevenarom ho zaočkujú aj proti neviem čomu, ale očkuje sa to v 15 mes. Tak musí zvládnuť 2 injekcie naraz. Chúďa moje zlaté.

eli...alebo Moni? Tak teda všetko najlepšie k meninkám....

baby musím ísť...dieťa mi po hlave skáče 😠

tretulka
7. máj 2008

eliska Monika vsetko naj k meninam 😵 , no teoreticky som vyspata, ale vies ako to je, clovek si zvykne na dobre raz dva a ked nahodou som hore dlhsie ako 5-10min tak sa mi to zda dlho 😎 ...
evka, ja som tiez pocula, ze to ockovanie boli, ale ako som spominala, Martinko plakal viac zo strachu ako od bolesti, podla mna si ani nevsimol, ze ho pichli...uvidime aka bude dnesna noc...doteraz sme nemali nikdy teplotu po ockovani, max. len taku zvysenku...

tretulka
7. máj 2008

moje deti uz spia - maly aj velky Martin 😀 , maly mal 37,5 vecer, nedala som mu nurofen, uvidim, ci sa mu zvysi...dam mu radsej potom...idem do sprchy a asi zalahnem aj ja...aj tak tu nikto nie je...ahojte zajtra

evka39
7. máj 2008

Bystri,aj nám idú dať dve injekcie naraz aj prevenar a ešte proti kliešťom do pliecka druhú dávku... ☹ som zvedavá čo bude........Dobrú noc Vám 😉

bystricanka
8. máj 2008

dobré ránko baby...
ja už mám teraz strach s tých injekcii, čo mu budú pichať koncom júna. Do ktorej časti tela pichajú prevenar? Do nožičky, alebo ručičky?

spali sme na h...o. Malému ide zúbok . Teda má biele ďasno len nie a nie prerezať. Tak sa v noci trápime. Som zvedavá, čo bude robiť pri stoličkách. Však to sa zbláznim sama doma s ním ☹

čo máte dnes na pláne ked je tak pekne? Eli isto pôjde na záhradku a čo ostatné? Žeby k moru? 😀 😀

ankam
8. máj 2008

ahojte-eli vsetko najlepsie 🙂
bystri-prevenar a vlastne vsetky nam zatial pichali do nozicky,len jednu do rucicky-proti osypkam.
este mame ist o mesiac proti zltacke 2vakciny a potom proti TBC na plucne do ramienka,lebo ponarodeni nam nestihli dat...
tak uz mam tych injekcii vysevč hlavcyy-Viki pise tiez dcd ds

ankam
8. máj 2008

eli hej 5sk,a vraj preto ze som mala odporucanie na recepte ze mala je nedonosena.A ja vravim-ze to som mala aj 2krat predtym-tak mi nevedela odpovedat.Tu sa nejedna o 90sk ci 5sk ale o ten princiiiiiip 😉
pekny den vam prajem
u nas asi bude prsat-zima je vonku

eliska7
autor
8. máj 2008

všetkym dakujem,ano som monika 🙂 ,masaž bola super,celu ma napravila,aj sarka spolupracovala tak bolo fain,zato noci hrozne,cez den rev,teraz spi,tak rychlo pišem,som doma,lebo muž sa chysta na velku rybačku a ja budem tyžden sama 😠 ,v sobotu je u nas mila pre mamu-poriada to materske centrum,tak ideme boli sme aj minuly rok.Bože sara cele dni a noci kriči.didinky dobro,papať-a si zcvoknem 😅 glga,až jej zabieha 😀 naučila som ju pesničku:kava,kava,kava-doba kavova 😀 viete jak chutne to spieva 🙂 a dnes zopakovala po mužovi škarede slovo,ked zahrešil,lebo ju v pivnici skoro doska zabila-že ktory k...to sem dal a sara 10 min chodila a stale dookola uplne čisto k....nedala sa ničim prerušiť 😀 bolavým fukame,su to svine tie očkovacie latky-bolia všetky,ja sa už tešim na druhu 😠

eliska7
autor
8. máj 2008

jeeej baby ja som dala 1000 prispevok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tretulka
8. máj 2008

eli ja som tiez stala sama doma, maly spi a muz musel ist necakane do roboty 😠 , bol nadseny a ja tiez, soms a tesila ze si uzijeme spolocny volny den a vonku sa nejake mraky zbiehaju, vyzera to na dazd, tak mozno ani von nepojdeme...mozno len k svokrovcom zbehneme, nech je aspon trosku zmena 🙂 ...aj u nas bude Mila pre mamu, chcela som ist, ale asi nebudeme doma, ideme na opekacku 🙂

evka39
8. máj 2008

Kde nik,tu nik ☹ tak dobrú nocku vám!!!

tonicka
9. máj 2008

dobre ranko, uz som tu a venujem sa vam 😀 Ja nejako nic nestiham, ked sa co len trochu da tak som s týmto mojim sidlom vonku, potom codi uvari a o 22:00 nevladzem ani okom pohnut 😀
Eli, gratulujem 😀 😀 😀
Kocky, ja davam hned po pichnuti chladiaci vankusik...a chvalabohu, reakciu sme este nemali odkedy to takto davam. 😉 Ja jej dam pancusky ked sa ideme ockovat a zastrcim to tam aby to nevypadlo a ona stým beha a pripadne aj spi 🙂

eliska7
autor
9. máj 2008

ahojte babulky,my už spime,boli sme na piesku,pytala sa domov a didinky a yaspala 😀

eliska7
autor
9. máj 2008

inač bola malilinko lepšia noc,akurat ja som bola hore od 3 čo som mala strašne bolesti pod lopatkou-yaseknuzy nerv,čakala som do 3.45kym stane muž,aby mi to pomasiroval a musela som sa nadopovať liekami,normalne som išla zomreť,po tabletke prestalo a teraz ynova,mam tie bolesti 😢 už mam na pošte novu buginu,tak sa tešim hned zajtra ju vyskušame na mile 😉 mamina my dnes poobede zobere malu aby som si pohežehlila a muž bude montovať malemu do izby dvere aby mal pokoj od sarky,chudačisko,doteraz bol bez dveri,ale na tej izbe je klenba a ťažko bolo vyrobiť aj zarubnu,snad to bude dobre.pekny den 🙂

tretulka
9. máj 2008

ahojte...ja sa idem pochvalit, ze Martinko dnes 1x prespal celu noc, taka som happy...uvidime, ci sa to stane pravidlom...ale nemam velke oci 😎 ,,,zato teraz trucuje a nechce spat

tonicka
9. máj 2008

tretulka, to je super 😵 eli,uz sa to bude len zlepsovat 😉 a vsetko naj k vcerajsim meninkam 😀

eliska7
autor
9. máj 2008

jaj bugina je super,malej sa pači,chodili sme po byte,tak zajtra ju otestujeme,aj muž je spokojny.zarubnu vyrobili debili väčšiu,tak bude musieť osekat z steny,katastrofa,ma o zabavu postarane 😠 ked to spravi bude to pekne,potom nahodim fotky-niekedy koncom maja 😀 skor nebude čas,

alenik
9. máj 2008

ahojte,nebudem origos,ked napisem,ze nemam na nic cas a ani na vas ☹ ☹ ☹ .mala cez den ako 100 čertov a v noci...skoda reci.Zaspavame zase 2 hodky,v jednom kuse musi rozpravat....keca a keca,uz ma z nej hlava boli.Dnes jej jedna pani povedala,ze juuuj,kamilka,tvojej mamke je dobre,ona sa s tebou uz aj porozprava.A nasa Kamča jej na to:nie,mamku hlavička boli...Eli s tymi neslusnymi slovami to veeelmi dobre poznam 😀 Ked nas pes nieco vyvedie,stale mu poviem,fuj,zly pes!A ona(neviem odkial to ma)mu vravi,Sany,fuj k...t!Eli,dufam,ze masaze pomozu,drzim palce.Toni,odkial mas ten chladiaci vankusik?Eliska,my sme nedavno prerabali kuchynu a tiez nam dosli blbe dvere,nebolo na tom mure uz z coho sekat,tak sme ich tam ani nemali.Neviem si to vynachvalit,lebo mala uz nema cim trieskat 😀 Zajtra by sme chceli ist grilovat,tak dufam,ze aj pocasko sa neposerka 😲

eliska7
autor
10. máj 2008

ahojky,tu je dosť pod mrakom,dufam že nebude pršať,minuly rok presne tnatuto akciu tiež pršalo a tak sa tešime 😠 ani neviem čo jej oblicť,vždy ked jej sukienku chcem dať je na figu 😖 ,zase bude plny koč len handier na prezlečenie.v noci do tej 1 bolo lepšie asi 3krat bola hore,ale potom som ju stale napominala a ona len to svoje didinky 😀 ,už berie tie nove lieky tak uvidime po troch dnoch či zaberu.večer som žehlila do 22 ,teraz som upratovala,mama ju zobrala,tak sme boli bez didi od 8.30-11.30celkom fain a poobede verim že bude zaujata ,tak zabudne na dindanie.majte sa padam sa richtovať

evka39
10. máj 2008

ahojte kočendy,ja som dnes skoro išla smer Kremnica ☹ Emík je ako 1000čertov a to je slabo povedané,zase som mala nervy v koncoch,potom som sa vyrevčala /chudák muž nechápal /ale tak mi to pomohlo...a emka sa norm.zlakla,že čo plačem..ale po 10min.bola zase hrozná...aspon k večeru bolo lepšie mali sme návštevu a dostala krásne vecičky a aj zaspinkala pekne.som zvedavá,čo sa bude diat v noci,.............alenik,aj naša kecie v jednom kuse a básničky a pesničky,tie jej idú najlepšie večer v psteli,ked už má spat.ja sa začnem tvárit,že už spím a ona vtedy spusí ,no a nereagujte,ked to tak zlate rozpráva.eli,ako bolo???????,tak sa majte a dobrú noc

eliska7
autor
10. máj 2008

ahojky,bolo supeeer,dali sme si vermutík s kamoškou,jaj dobre,stretli sme dalšie kamošky,deti sa vyblaznili,otestovali sme bugi-super,mala sa každemu pačila,som zvedava či bude na info kanali,bola cela v oranžovom a rif.šatky,aj okuliare ma oranžove-cely čas ich nosula aj pod mrakom.samo som musela didikať dvakrat na verejnosti 😀

tonicka
11. máj 2008

ahojte kočky...nam leze dalsia stolicka...z mojej cery bude nejaka laviciarka 😀 vsetky zuby mame len na lavo 😀 v noci relativne pohoda, i ked poslednu dobu sa budi so straaasnym placom, ale vyzera to, ze tak si pyta papat...lebo ked jej dam didinku tak hltavo pije akoby tyzden nejedla... ale inak sa da, je to len 2 krat za noc...ale vzdy sa vydesim co sa deje...asi sa jej sniva, ze ju odstavujem 😕 😀 Sladke a dlhe snicky 🙂

tonicka
12. máj 2008

Dobre ranko 😵 tusim mame dalsi krasny den pred sebou....tak vam zelam pohodový dnik 😎

bystricanka
12. máj 2008

ahojte kočice....

toni....aj moje díte sa v noci budí s plačom. Fakt akoby sa aj jemu niečo zlé snívalo. Dám čaj, ale ani za nič nechce ísť do postieľky. Tak zaspí pri mne a ja ho po polhodinke preložím.
toni...a malá už aj reční? Lebo môj lenivček ešte nevie absolútne nič povedať ☹ Dúfam že sa rozkecia...

tretulka
12. máj 2008

ahojte, my sme mali hroznu noc ☹ , Martinko je alergik tak ma teraz zle obdobie, vonku samy pel, tak ma nostek plny, kasle, tecu mu slzicky a este k tomu aj slinky - to zas kvoli zubom....zaspal o 20tej a o 10tej uz bol hore, plakal, sople sme odsavali...potom sa zobudil okolo 23,30 a skoro do pol druhej nevedel zaspat...potom som sa zas ja budila na kazdy jeho pohyb, kaslanie a rano uz bo o 4,30 hore, vypil mliecko a zadriemal na pol hodinku a odvtedy sme hore 😒 ... ale teraz ma on energie aj za piatich, len ja som ako mechom udreta 😖 , spala by som...dam ho okolo 11tej spat a dufam, ze pospi viac ako hodinku, poobede sa chystame von, tak je vonku krasne...prajeme vsetkym pekny dnik 🙂

tonicka
12. máj 2008

bystricanka...malo rozprava, ale pridava nejake to slovicko...napr. krtko mame nove a katka ...potom len mama,tata, bubo, baba, dede,havo, cica, teta a strasne vela zvieratiek... toto, este a nase prve slovo Kde je 😀 a s kde je tvori aj vety... neviec ci hovori vela,alebo malo...
inak moj synovec do 3 rokov,nepovedal skoro nic 😉
tretulka...fukam

bystricanka
12. máj 2008

ach jááj toni....tak moje dieťa bude asi ako tvoj synovec ☹
On vie len "haf" - aj to len zašušká a dadada - to akože ideme tatata. A toť vsjo. Skúpi je krpec na slovo.

..tretulka...chudáčik malinký. Tak ked všetko kvitne a poletuje tak sa trápite? Moje drahé malé ☹

tonicka
12. máj 2008

bystri 😀 jaaaj a este vieme papa a uz aj papat 🙂 , tak to fakt vieme dost...mne sa to nezda a dnes sa naucila kva,kva...a neboj este ti to pojde na nervy 🙂