Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

eliska7
autor
23. máj 2008

ahojte holky,tu je pod mrakom,ale hlavne neprši,dnes je u nas jarmok,ale pojde len malý,mna to nebavi,moc hluku a ludi,radšej pojdeme na naše tradične prechadzky 😉 noc=zase to iste,do 00.2o spala od 20.30,potom o 2.30 a pak od 4 na dide do 6.45ale aspon pol noci je upravenej,ešte upraviť ten spanok od tej 3 vnoci a budem moooc spokojna 🙂 včera bola fakt moc dobručka aj dnes doobeda,čo je neobvyklé 😕 už ma aj tie didi až tak nebolia,troška sa to upravilo.inač tonička odvtedy čo si sa pytala nato či ked kojime mame menzes,tak odvtedy som začala farbiť,aj napriek antik.a teraz zase,takže to vyzera,že mam po 18 mes znova pravidelnu ,iked veeelmi slabe,ale mam 😠 no čo už.

tonicka
23. máj 2008

eli, to ma mrzi 😉 ja furt nic...ale zle mi je jak tehu...ale test nist...bola som u dokiny, nepacilo sa jej to, a mam zakaz soferovat 😒 v pondelok mam nejake vysledky

tonicka
24. máj 2008

ahojte, my sme mali uplakanu a kojacu noc. bud ju bolelo brusko z hrachu alebo zuby,alebo sny 😔 plakala,dala som didu zaspala o 10 minut znovu az do 5 😕

ankam
24. máj 2008

ahojte
Tonicka tak moje myslienky sa asi potvrdzuju 😀 No az som zvedava na vysledky,hi

pipi tak to sa ti ako dari nekojit cez den a v noci ano???to fakt neviem

eliska7
autor
24. máj 2008

ahojte,toni aj my sme mali taku zlu noc,bola som uplne ko rano a to bola hore od 5 skoro som zošalela,samo mala som migrenu ,ešte aj tabletky si musim dať potajme,lebo aj ona chce palalenku 😀 havka ju boli 😖 snad budeš ok,podla mna to je len vyčerpanosť 😉 .Pipi ako sa ti podarilo odstaviť cey den,tebe nezaspavala na dide? 😕 všade sa piše že ked maš kramy,mlieko nieje dobre zmeni chuť,no možem potvrdiť že je to blbosť,lebo sarka ťaha trikrat viac 😀 boli sme predsa na jarmoku,aj ked som tam nemienila isť,sarka sa teškala kolotočom,a aj nam to dobre padlo,najlepšia bola ked mi pri stankoch roztiahla na šatach vystrih a zhukla:didinky-všetci sa otočili a ja rychlo-aha ocko ma pivo 😀 tak potom pýtala pivo 😀 dnes som si zase ošmykala vlasy,total na kratko,danuško sa hral so sarkou a ja strihala a strihala 😀 .jaj a velký uraz sme mali,skoro som si ju zabila,dole kopcom sme išli na odražacom aute,to sa rozbehlo a ked som potiahla špagat sa prevratila a celu tvaričku si odrela a ma ju modru až čiernu 😢 ,tak plakala,niesla som ju na rukach hadam pol kilometra,skoro som zdochla,nevedela ani zaspať na obed čo zvlykala 😖

tonicka
24. máj 2008

eli, joooj... furt sa nieco ser..., ze? My sme mali uraz vcera vecer, ale ma len trosku ozgretu tvaricku a furt nam to nosila pofukat... som citala najstastnejsie batola v okoli a pouzivam odtial batoľaťštinu a funguje nam to... na urazy takmer vzdy a vacsinou aj ked sa hneva... 😵 po chvilke prestane 🙂

dajdarax
24. máj 2008

ahojte 🙂 .....dnes sme oslavovali malej narodky,hoci ich máme zajtra 😀
bolo super,aj torta sa mi vydarila 😉
chcem sa spýtať,či neviete babenky ako je to s menzesom a jeho pravidelnosťou keď sme sa prestali cicíkovať 😝
mešká mi týždeň,od pôrodu bol pravidelný 😎 malú tri týždne nekojím..tak to pripisujem hormonálnym zmenám 😅 šaak uvidímeee 🙂 majkajte saa

nathalie111
25. máj 2008

ahojte babenky..v pondelok mame 1,5 roka uz by som malu rada odstavila...len neviem,ako na to..mliecko dostane pred spanim a rano (v snahe udrzat ju co najdlhsie v posteli) no ale pred mesiacom mala kiahne,pred tyzdnom dostala nadchu,tak sa trochu pokazila,spinkavala totiz skoro celu noc pri nas a cucla si,kedy chcela... 😕 tak teraz neviem,co skor...ci oducit od kojenia,alebo naucit ju spavat v postielke,alebo obidve veci naraz...poradite???? 😅 dakujeeem...

bystricanka
25. máj 2008

ahojte baby...
ako sa máte? My celkom fajn.Stále spíme zle, zuby nie a nie vyliezť.No proste pohodka 🙂

dajda..tak malej blahoželáme k 2 ročkom 😉 Ja odkedy som odstavila, tak MS mám kadejako.Ale nikdy mi nemeškajú.Dokonca dostanem aj o 10 dní skôr. Ale hádam sa to časom upraví. Žeby hormon.zmeny,dajda?? 😉

pipi1211
25. máj 2008

no ja cez den nekojim uz dlho lebo malu uspavam v kociku lebo inak nez v kociku alebo na dide mi nezaspi a fakt cez den uz na to nemam sil.... ale v noci ju inak uspat neviem... tuto noc bola 4krat hore-z toho dva krat zaspavala s prsom a dva krat tak ze som ju hladkala(no s placom) 😒

eliska7
autor
26. máj 2008

ahojte,gratulujeme oslavencom,a urazy tiež fukame 🙂 😢 🙂 my sme dnes od rana vkuse na dinde,len čo sme boli vonku bola bez,nechce nič jesť len mlečko 😖 maminkine 😅 tak som zvedava ked vstane žeči niečo zje 😒 jaj akurat danko volal dnes je na okresnom kole zdravotakov,ide bojovať o 2 miesto,ak nahodou vyhraju,idu na celoslovenske 🙂 🙂 taak mu držim palce,až sa mi chce plakať 😀
dajdarax nie si v tom?aj to može byť 😉 inač tie hormony-otras,ja tiež momentalne s tym bojujem,berem lieky,kojim a aj tak som ich dostala,hrozne ma brucho boli,vraj zato ako ťaha a jedno z rduhým,nemate niektora skusenosť s tou anti čo sa dava pod kožu na ruke,alebo mirena teliesko dole?uvažujem nad tým 😖
bay nechem zarieknuť,ale bu som tuto noc bola ospala a nepämätam sa alebo spala od 20.30 do 3:30 😅 už je hore padam

bystricanka
26. máj 2008

eli..tak dankovi držíme palce, nech vyhrajú zdravoťáci 😉
a ťuk ťuk ťuk..poklopkaj si Eli, aby také spanie bolo častejšie 😵

dajdarax
26. máj 2008

ahojky 😝 dnes mi knečne prišiel menzes 😉 sú to skoro tri týždne čo sme bez cicíkovania...a dnes večer naša princeznička iba cicík,mńam,mńam 😠 a ja ešte trošku mliečko mám 😅 ...poviem vám mala som čo robiť aby som jej odpútala pozornosť 😒 neviem čo to do nej dnes vošlo...babulke mojej 😎 majkajte saaa

tonicka
27. máj 2008

dobre ranko. Tak my sme uz nejaku chvilu hore 😕 nechapem... 😀 ale co uz nemusim vsetkemu rozumiet 😀

bystricanka
27. máj 2008

toni...ja som kukla na čas kedy si písala príspevok...no neverím. Čo sa deje, že tak skoro hore?

bystricanka
27. máj 2008

dajda...predstav si, že ja už 2 mes.nekojím a mliečko ešte mám. Ale prsia sa mi vôbec neplnia takže mi ani netečie. Len keď si stlačím bradavku tak tečie číra tekutina 🙂

pipi1211
27. máj 2008

no tak my sme dnes mali strasnu noc nielenze som chora a mala som mrte nos upchaty ale mala bola v noci asi 6krat na dide no vobec som sa nevyspala 😒

evka39
27. máj 2008

ahojte včera som napísala dllllllllllhý príspevok konečne po dlhom čase a šups,vyhodilo ma zo stránky 😠 my máme blbé obdobie ten posledný zub nie a nie von a tak je Emík umrnčaná,nervozna a len na mne zavesená ani ociko teraz nefunguje a aj v noci ju musím stále držat a objímat a ked sa nahodou otočím,tak je hned hore a mrnká....Toni,malá je riadny ranostaj,aspon cez den si pospinká?????????????,tak sa majte kočky pa

ankam
27. máj 2008

cavesko babenky.tak dnes mame nadherny den co????taky horuci by az nemusel byt

Toni ako vysledky?a co mala tak skoro vstala?asi uz videla ze vonku je svetlo.taky cas uz je vidno nie?ja mam dost ked vstane o 7.00

Eli uz asi vam svita na lepsie casy 😀 mozno sarka pochopila ze treba v noci spinkat a mozno sa aj sama odstavi

Ja som dostala radu ze potom mi mala aj sama prestane,ale kedy???Uvidime

eliska7
autor
27. máj 2008

jej babenky moje človek nema na nič čas,tak mi to chyba tu byť svami,ale čo už je leto teplo jak 😝 sme na 7 posch.tu je ešte teraz 28c hrozne 😝 jak som ju pochvalila,ludkovia dalšiu noc bola á 10min hore a muž išiel do 36 hod služby,normalne sme zufalí 😢 jeden den ako tak a potom horor,ako piše tonička aj my sme boli hore od 5-skoro som zblaznila ked som zbasdala že je tak malo 😅 dnes som bola snou od 13.30vonku do 19 aby bol pokoj-stale zanou musim behať a ostatne mamičky vklude stoja alebo sedia 😠 len to moje šodlo je stale v pohybe,najradšej by bola vkuse vo vode 😀 stači sekunda a už najde aj kvapku aby sa mačala 😀 toni ake testy ti robili-tehu? 😀 snad si už ok,no tiež pri čiperke asi moc eee 😖 ankam tak kojime dalej čo,no som zvedava že ktora skorej odstavime 😀 prečo si zrušila fotky 😕 chyba mi ten očny kontakt 😀 😵 pipi skore zdravičko

tonicka
27. máj 2008

ona bola hore od 3, o pol 4 sme sli do obyvky a o 4 som zapla pocitac...cezden spala 4 hodiny. ani sa jej nedivim 😅 ale uz spi 😎 krv mam vraj ukazkovu aj stitna zlaza je oki 😉 tak pokracujeme v patrani 😉 eli ja som bola od piatej do stvrt na v pohybe...

mata78
28. máj 2008

ahojte dievčatá.
ani neviem o čom ste tu písali, lebo je toho už hrozne veľa a mne sa nechce všetko čítať,iba som vas chcela pozdraviť. dlho som sa nikde nezapojila, lebo v poslednom čase som hrozne unavená. malá mi dava poriadne zabrať. rano naštartuje svoju vrtulku a fičí celý deň. a ja mám čo robiť s tým bruchom aby som jej stačila.teraz ma tak napadlo hoci je to trošku mimo temy. neviete mi niečo popradiť proti nadmernému poteniu. nič nepomáha a ja tie horúčavi nezvládam. a to iba začali. a kde je este august.

eliska7
autor
28. máj 2008

jééj ahoj,no aspon si dala o sebe vedieť,na tie horučavy,no moja už len vydržať,stale sa chladiť,malo obliekať a von chodiť skoro rano a večer až po 18,nič ine sa neda robiť.ja som tiež danka mala v auguste,takže viem očom to je,natierala som sa stale alpou a mentolovou ice polar to ma chladilo a bolo mi fain,horšie je ked sa musiš starať aj o malu 😖 takže pevne nervy 😉
holky dnes strašny den ked chcela spať dala som didi-no po 35 min som už chcela vstať reku spi-taky rev len didinky,proste chcela dudlovať,dostala som nervy,nakričala dala dole z postele hukala ako šiši,nakoniec som jej ten blby cecok dala a zaspala o 14.05 😅 a o 14.25 bola hore 😅 😠 dala som jej teda aby bolo klud-h....velke zas ked som vybrala tak hukala,takže dnes spala,len 15 min,nič ine ju nezajima len dindi,dokonca som jej aj o 13 zarobila do flašky mlieko vanilkove-vypila cez zuby šak bola smädna 😀 toto dieťa ma fakt privedie do marnice 😵 a čo zas vnoci vystraja 🙄 zajtra ideme maserke,už vidim že akurat sa uvarime v aute,lebo nedovoli jej anidotknuť,o 9.30už byva agresivna čo je nevyspata z noci,ale aspon uvidi že jak je snou tažko 😖

tretulka
28. máj 2008

ahojte...dnes maly vobec nespal, teraz som ho vyslala s tatinkom na vylet do NO, isli tam zaviezt svagrinu...tak mam chvilu veget, doobeda som sa krutila v kuchyni, potom som tu mala kamoskinu malu, tak sa deturence prehrali, som sa nenudila 😀 , maly cirkusoval a vobec nechcel spat, teraz mava take zachvaty, sa jeduje, place a to v momente ako sa nerobia veci podla jeho priania...vcera sme boli doobeda v meste a nedovolila som mu kupat sa vo fontane na namesti, tak urobil taky cirkus, soms a velmi musela ovladat aby som mu necapla...az sa ludia obzerali, ze co sa tomu dietatu robi...som zvedava, ako vecer zaspi, noci uz mame celkom fajn, spinkat ide cca o 20,00 - 20,30, ale vstava velmi skoro, vacsinou o 5,10 uz vykrikuje mama, mnam 🙂 a len velmi zriedka sa stane, ze po vypiti mlieka este zaspi...vacsinou zlezie z postele, zakyva nam avo tato, avo mama a ked sa ho spytame, ze kde ide odpovie tata 😎 ...a po chvilke donesie papuce tatinkovi, nasunie mu ich na nohy a uz ho komanduje, aby vstal...cez tyzden sa to da vydrzat, ale vikendy ....
eli - moja zlata, ja uz neviem co Ti povedat...dufam,z e skoro najdete "recept" na "skrotenie" Sarky a jej didinkovania 😔

bystricanka
29. máj 2008

ahojte...
eli eli...no čo by sme ti poradili na tú tvoju Sárku? Pomohlo by možno na týžden odlúčenie od maminy. Nech si ju niekde vezme ocino. Len neviem ako to zvládneš ty a hlavne ona ☹ To je asi také najkrajnejšie riešenie ako na malú, lebo ju fakt budeš kojiť do jej 15tich...

tretulka....malý jaký podarený...keď takto ráno zavelí a už musíte byť na nohách. A ešte aj papuče ocinovi prinesie...no jak sa stará maličký 😀
a to ti už cez deň absolútne nespí? On od 5:10 až do večera vydrží bez spánku??? Môj Maťko tiež tak vstáva, ale on cez deň spinkáva ešte 2 krát. Rátam, že keď bude taký "starý" ako tvoj Martinko, tak aspon raz za deň si schrupne 😒

bystricanka
29. máj 2008

maťka..ahoooj...
no že sa aj ukážeš 😉 Tak tebe sa to už pomalinky kráti. Onedlho budeš mať ďalšiu babu na svete 😉
A na to nadmierne potenie? No neviem...ale možno v lekárni ti niečo poradia...skús tam. A možno ti naše baby dajú nejakú radu 😉

eliska7
autor
29. máj 2008

čauky,sme po 50min masaží,uvidime čo to spraví 😖 ,tretulka super ,malý je podarený,aj my tak jak rozlepi oči,len pá vonku 😅 uplne jej je jedno že celý svet spi 😠 .zato som ešte ani nechcela snou spať v zahrade,šak by od 5 behala po vonku 😀 inač sme bez plienok a von chodime tak ,že na bugine je zaveseni šerbel,lebo nevie cikať na rukach 😀 ,dokonca aj v noci sa nepočura až rana na nočnik 😉 ,v juni ma muž dovolenku,tak silno premýšlame že ju skusime skotiť 😖 😵 len mame obavy aby sa to zas všetko nezvrtlo do zlej zony a masaže potom boli zbytočne 😖 tu je dnes strašne studený vietor,normalne ma striasalo 😕 áá danko vyhral to okresne kolo,v sobotu idu do Popradu na celoslovenské 😉

tretulka
29. máj 2008

bystri, nastastie este Matulko cez den 1x spinka, to len vcera si presvihol cas na ulozenie, kedze tu mal kamaratku, ale vecer o 19tej uz bol uplne hotovy, ledva som ho len trosku oplachla, prezliekla do pyzamka, vypil mlieko a o 19,30 uz spinkal...no rano bol uz zas o 5,15 hore a nezaspal uz...doobeda sme boli na ihrisku, tak je strasne teplo, maly samozrejme neechcel ist domov, spustil taky plac ako slon 😎 , trosku vymyslal, ked som ho teraz davala spinkat, nakoniec som odisla z izby a nechala ho tam a kym som sa osprchovala tak zaspal SAM 😵 😵 😵 ...chcela by som ho naucit zaspavat sameho aj cez den aj vecer.,..tak uvidim ako nam to pojde
eli - gratulujeme

evka39
29. máj 2008

baby ja som práve skoro prišla zase o nervy,tak som sa potrebovala vypísat a nešiel net no nešťastie už naskočil...zatial som sa vyzúrila pri zametaní schodov a už je lepšie...ja už neviem dva dni spinka cez den pekne zaspí a na tretí cirkus humberto a tak strašne ma provokuje že by som ju normálne prerazila vtedy.kričala som po nej aj na zadok dostala a tresla som dvermi za sebou....je HROZNÁ.samo,že teraz ma štve,že som ako debil a normálne rozmýšlam,či nepotrebujem pomoc odborníka .....zaase stará pesnička,že som asi zlá mama....a vraj druhé či nechceme...ešte raz sa ma to niekto spýta tak ho vyfackám 😠
ináč Eli aj my sme pekkne začali cikat a kakat do šerblíka a aj na záchod tak sa teším lebo doteraz ani sadnút nan...tak dúfam,že sme na doberj ceste...
danko-blahoželáme,máš šikovného chlapca Eli 😉

alenik
29. máj 2008

Kocky caute.Napisala som prispevok na pol strany a zrusilo ma.Chce sa mi plakat.uz nepisem nic,lebo nemam cas.Aspon vas pozdravim.Snad vecer 😉