Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

eliska7
26. mar 2008

ahojte babulky,tak sme preskočili do inej kolonky ,ktoma zaujem preberame odstavenie deti,kojenie,mužov,starosti a radosti-taky bežny deň ceckovej mamičky

😀 😉

tonicka
9. júl 2008

my sa tiez kojime obcas aj v noci vacsinou 2 noci tak a 2 noci tak... 😉

eliska7
autor
10. júl 2008

ahojte včera som vas čitala no nestihla odpisať,sara po očkovani dostala teplotu,ani domov som nestihla prisť,celý den mala 38 a viac,večer cez 39,museli sme aj zabaly davať,ležala ako mrtvolka,cely den na rukach a didach alebo v kočary po byte,len plačkala,strašne,tak snad nebesa nechcu aby som ju odstavila,lebo vždy ked začnem sa niečo doj......nemožem to inač nazvať!!!na druhej strane keby som nemala mlieko asi by skončila v nemocnici,lebo okrem didi nevypila vobec nič 😖 ,dnes už mala rano len 37 a teraz nič,no zas spala len 30min ako včera,teraz som jej davala didi snad ešte podrieme 1émin kým dopišem 😀 tu je zima studeny vietor ani von sa neda isť,

ankam
10. júl 2008

cavte kojace mamicky aj nove aj stare
Vidim ze mame vsetky rovnaku dilemu
Ci prestat a ako a co bude potom
Ja to asi vyriesim tak ze to len budem musiet vydrzat a potom cas ukaze a budem verit v to ze sa odstavi sama 😀
Som naivka co??? 😀 😀 😀
Rozmyslam vseliako ako prestat ale plakat ju nenecham.A bez placu to asi nepojde takze.......neporadim vam velmi 😖

tonicka
10. júl 2008

eli, fukam, to mi je luto 😒
ankam, to je v pohode, sme dve naivky... ja tiez verim, ze sa odstavi sama 😀

riusik
10. júl 2008

anka, toni, a najhorsie na tom je, ze oni sa vam odstavia, bude to zo dna na den a vam to bude este aj luto... jeden z prikladov absolutnej reality tykajucej sa vyvinu a vychovy a vsetkeho okolo nasich deti

eli, ako hovori tomas "fu, fu,..." dufam, ze sarka uz nema teplotku, a tym padom je aj lepsia 😵

eliska7
autor
11. júl 2008

ahojte,no večer ešte mala 38.7,a vychutnavame si kojenie obedve 😀 aj dnes rano sme len tak ležali 40 min,ona didikovala a ja driemkala,teraz spinka od 10.5O bola unavena,ved od 5 je hore.dnes som sa dozvedela že dve moje kolegyne potratili,tak už asi nebudem nejako riešiť otazku-kojiť,lebo my hned napadlo,žetaketo ženy keby mohli tak by kojili večnosť,ale osud im nepraje 😢 budeme obmädzovať a hotovo,snad sa sama odstavi 😀 že ankam,toni 😉 no predstavte si ako som vysadila cerazet,tak som prestala farbiť a teraz po mesiaci som dostala menzes,je mi tak na h....hlava aj brucho ma boli 😖 ale mlečko sarke chuti 😅

tonicka
11. júl 2008

veru eli.
ja som stastna,ze kojim...len obcas tie dudlacky ma roztoto 😀 😀 ale je to krasne,hlavne ten usmev ked otrcim prso a ona ho zbada...to je uzasne taka cista radost 😵 😵

evka39
11. júl 2008

moje dieta už tretí den spí cez den a včera /posadte sa/ spala dve a pol hodiny 😕 😕 😕 ja nechápem normálne sa nevyznám vo svojom vlastnom dietati 😨
eli fukame sarke bo a aj tebe brucho a hlavičku a blahoželám ku krámom 😀 😀 😀 len teraz pozor,aby sarka s danielkom nemali súrodenca 😉
ani ,toni,eli aj ostatné,nieste naivky,ved veriť je pekné a aj ja verím,že raz ODSTAVÍTE 😀

eliska7
autor
11. júl 2008

evi zlata,vidiš aj svetle dni su 😉 ,no dnes som si zase podriemkala na didi 😀 sme tam kde na začiatku,akurat troška lepšie,da si občas povedať 😀 boli sme za dankom v tabore v pondelok pride domov a idu hned na rybačku,mne ostane auto,tak budeme tradovať s kamoškami 😉 ,sarku tak bolia tie zubky,aj dasna ma zapalene asi jej zaniesla dr. nejaku infekciu,dnes mala aj krče v brušku a hnačku

tonicka
11. júl 2008

evi 😀
eli, na to som bola vzdy nastvata,ked mi urobila zubarka bordel s dasnami 😒 fukam sarinke 😵

ankam
12. júl 2008

och eli fukame sarinke pusinku-co sa to vlastne stalo ze tie zubky sa pokazili????
chudatko malicke ☹ Viem si predstavit ked mna bolia zuby a ked bolia take male babo..............esteze ma svoje didinky to ju asi uspokoji ze????
Ja mam uz 2dni zalepene bradavky a vobec si nepyta len sa chce pozriet na bibi a pohladka .Ale davam jej na spanie na obed a vecer.Len cez den som aspon chcela obmedzit lebo uz dindala prilis vela.Kazdu chvilku si pytala.Tak mi to vyhovuje len na zaspavanie jej davat.
Dufam ze robim dobre-tak zatial paaaaaaaaaa
Evi zeby si to mala vyspala uz na polroka? 😀 😀 😀 2hodiny to je az moc,hi 😀 😀

evka39
12. júl 2008

ahojte,Emka spí ale dnes to bolo dost náročné uspať ju,ale chcela som,aby spala,lebo ideme na Folklorne slávnosti do Detvy,juj,tak sa teším ja to totiž milujem od detstva som tancovala v súbore až kým som sa nevydala a tak sa teším,že tam postretám kamarátov a Emka velmi rada taniká,tak sme zvedaví,ako sa jej bude páčiť.Dúfam,že niečo zdedila po mne... 😉
tak vám prajeme pekný dník...cmuk

bystricanka
13. júl 2008

ahoj evi...a v akom súbore si tancovala? Lebo aj ja ľúbim folklorne slávnosti, len su daleko od NR, tak tam nepôjdem. ☹

bystricanka
13. júl 2008

inak ahojte baby....
idem sa aj ja trošku posťažovať...krpec v noci hroozne zle spáva...budí sa každú 1,5hodinu....vypije plnú flašu čaju a zase je o 1.5 hod.hore. Už som mu aj homeop.dala, no bolo to ešte horšie ako ked ich neužíval. Tak som mu ich prestala dávať.Neviem čo mu je...či je hladný, alebo smädný, alebo zúbky, bruško...či sa bojí, že je sám v postieľke. No neviem 😖
tie naše deti sa asi všetky dohodli, že budú robiť zlotu a prestanú až ked puberta príde...ach jáj. 🙄 Ale aj tak sme všetky rady, že ich máme, že? 😉

zgurkaa
13. júl 2008

Ahojte, mam dilemu, bola som cez vikend prec,a neviem ci mam dat teraz malej cicku. Cez vikend bola v pohode, vobec ju nepytala, zato moje prsia su na prasknutie. Ja by som jej aj dala, ale zas na druhej strane....naco ju znova ucit a potom este tazsie oducat. inak nepytaju ani teraz.

evka39
14. júl 2008

zgurka,ak chceš odstaviť,tak máš teraz super príležitosť urobiť to bez bolestne.ja by som jej určite nedala a prsia si pod horúcou vodou v sprche masíruj tam kde sa ti spravili hrčky/predpokladám,že sa ti spravili/ a odstrekuj kým sa ti neuľaví...aj to sťahovanie celkom pomáha,tak skús aj to....držím palce 😉
bystri,tancovala som vo zvolene v detskom zornička a potom v Maríne...nádherné časy 🙂

loren
14. júl 2008

baby ja som tu po dlhsej dobe sara ma zacala strasne hryzt ked pije cez den a naschval aj som ju vyhresila a okrikla lebo to hrooozne boli a potom place ale mna to boli tak chcela by som radu ked si natriem prsia horcicou pomoze to

zgurkaa
14. júl 2008

evka mala vecer nepytala, vyriesila som to odsatim, ale rano si vypytala. 😒 A ja som povolila. No odvtedy nepytala....tak to jedno kojenie denne zvladnem. Aspon si ten pocit este uzijem. 😀
loren, chyt jej pusinku, teda licka a ztlac...ked ta pohryzie, u nas to zabralo u oboch dcer. Je to pre ne bolestive...a preto to uz potom nespravia.

ankam
14. júl 2008

zgurkaa tak to si uz mohla mat za sebou........a druhu dcerku si tiez kojila???Ako si potom odstavila?
Mna ked mala nevidi tak ani nechce.akonahle ma uvidi tak ma ide zjest,hi
Aj by som ju mala kam dat na 2dni ale ja by som to asi nevydrzala bez nej,hi 😀

zgurkaa
15. júl 2008

ankam, ano aj Simonku som kojila, 13. mesiacov. Sama sa odstavila. Este tyzden som sa pri nej snazila, ale odmietala prso....s nou som nemala problem. Miska nepyta cely den....len rano...dnes aj na to zabudla. 😀

loren
15. júl 2008

tak mi mame prvu noc za sebou 2 krat sa zobudila a pytala jest
vypila dve flasky teda
no len to som mala len stastie ze sa nebudila pomedzi to

bystricanka
15. júl 2008

loren...tak ty si sárku už odstavila, alebo ešte nie? Zabrala horčica? A aké UM jej dávaš?

loren
15. júl 2008

bystricanka no este neviem ale rada by som koly tomu hryzeniu a aj som si teraz odsala po 24 hod a odsala som len 100 ml tak ma aj preto asi zacala hryzt ze jej neslo uz mlieko a bolo take vodave len

loren
15. júl 2008

a davam francuzske mlieko
caj nechce ani nahodou v noci tak teraz ona bude spat a ja robit mlieko aj ked som mala termosku pri sebe musela som chodit vymyvat flasku a nadavkovat nove asi kupim este jednu aby som nebehala ako sisi hore dole 😉

bystricanka
15. júl 2008

takže ty už vlastne strácaš mliečko. A ona nemá nervy? Teda nechce sa cez den prisať?
A čo keby si jej spravila mliečko a dala s fľaškou do tej polystyrenovej "termosky"?Však mliečko tam vydrží dosť dlho teplé

eliska7
autor
15. júl 2008

ahojte ,vobec nestiham sarka cele dni a noci revala,boli sme uplne hotovy,mala zase taky zachvat mini,alebo predzachvat,včera poobede sa to troška ukludnilo,musela som si zalepiť včera rano cecky,lebo bola od tej agresie stale prisata,takže stale si hovorime doktor zalepil a odlepi až večer,tiež sa kukne a povie skovaj,ankam ako u vas 😉

eliska7
autor
15. júl 2008

danko sa vratil o den skor chorý z tabora,chuda mal 40 davali sme mu zabali dve hod kým troška klesla,mame toho dosť,u nas sa to len tak vali,snad už od dnes bude troška ok,zajtra chcem isť sama bez deti kuknuť kamošku s babom,tak sa tešim len nech mi to vide a sarka vydrži u mamy,lebo jeto vedla v dedine a musim isť aj sama autom,tak trošku sa bojim 😅 ale odisť na chvilu je jedinečna šanca odialiť didinky,aby si zvykala-takže stale bojujeme ako sa da myslim na vas na všetky 🙂

monkula
15. júl 2008

Tá moja malá potvorka asi vycítaila ,že sa ju chystám odstaviť od ceíkovania, pretože odmieta spať v postieľke a celú noc už druhú boal pricicnutá.. keĎ som ju chcela dať preč, tak sa zobudial ,začala revať, ako keby som ju rezala a kričala haaam, haaaam a ja som ráno mala bradavky ako štople na kopačkách 😅 😅

zgurkaa
15. júl 2008

monkula 😀 Ale sa mi smeje, ked uz mi je trocha lepsie. No odkedy som sa vratila z vikendu, co som bola v BA, sa mi zda, ze mala na mne viac visi. Vzdy len hopa,hopa, hopa. 😢 No aspon na to oducanie to bolo dobre.
eliska, skore uzdravenie Dankovi a uzi si ten vylet. 😉

eliska7
autor
15. júl 2008

pekny večer,ja ho budem zas pri žehličke 😠 sarka naobed trocha protestovala,nechcela isť spať bez didi,ale situaciu zachranili naše malililinke vtačiky na zahrade,totiž vykladame si hore boty a do tenisky nam nakladli vajička a vyliahli sa 4 krasne operence,maju tak ť dni,sarka sa moc teši,muž jej to ukazal a povedal že musi byť ticho,lebo ich zobudi a oni musia hajať aby rastli,tak teraz ked začne revať aj vnoci poviem jej :bud tichučko,už počujem ako sa budia lebo kričiš-ona stichne nasilu zavre oči a v momente spi(takto to funguje už dva dni,uvidime dnes vnoci.večer sa tak teeeešila na didinky,už o 19.30 spinkala 😀 tak sme si to vychutnali obe dve 😉 ale poctivo lepim cez den neznašam to ,mam cele červene cecky od leukoplastu 😠 monkula skus aj ty zalepiť,na moju to je jediny liek od ceckovania,len nemam dosť sil to urobiť nafurt 😅