• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

10. februára 2011 
riusik..inak aj ja som už nad tým rozmýšľala, že asi nejdem písať ako sme sa vyspali, aby som zbytočne nedráždila.Aj keď u nás bývajú ešte aj fúúj noci. A ešte aj budú. Však máme len 6 zúbkov. Takže hrozné noci nás ešte len čakajú :confounded:
28. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby...kde ste? Už je 10.h a vy nikde? S kým budem "kvákať" :sunglasses:
28. mar 2008 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bystricanka, u nas to nebolo o zubkoch. tomasovi vysli jedna radost, iba dve stolicky ho potrapili... u nas to bolo o neustalom utvrdzovani sa, ze maminka naozaj nikde neodisla :dizzy_face:
28. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
toto zdrav.mi ide nanervy,jeden neurolog povie že musi vyrasť,aj on mal take decko :sweat_smile: ,druhy že ho mame dať na 4 dni vireskať do nemocnice a ked odpadne tak už bude spavať a treti by najradšej spravil pokusneho kralika s liekmi,no a decka?ved tu je normalna a krasna-akože my sme trafeny s mužom aj s celou rodinou :unamused: tak si mam vybrať.Ešte vyskušame tu maserku v aprili a uvidime čo bude,potom dam vediet,či masaže zabrali.cele doobedie vysela na didach,normalne ma aj ona opuchnute pery :grinning: až mi to je smiešne.traz hajka,tak sa modlim aspon dve hodinky,aby jej bolo lepšie-a zas moje odstavenie je v haji :angry: takto to nikdy nezvladneme,jaj len sa tešte že buvaju,uprimne zavidim,nieje nič krajšie ako vyspinkane babätko :slight_smile:
28. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eliska, normalne som ostala soknuta z tej rady "dat ho vyvrieskat do nemocnice na 4 dni" :angry: ...ten pan dr. by to urobil aj so svojim dietatom?????teda ak nejake ma...vcera Martinko nervacil a dnes krasne zaspal, som zvedava kolko bude spinkat a hlavne ci nevstane s velkou chutou na cicku a bude velky plac...dnes je krasne, slniecko, tak sa pojdeme vyvetrat trosku, sa tesim :dizzy_face: ...ku ktorej detskej dr. chodis?
28. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
napišem do Ip,lebo som snou robila :wink: už sme ceckovali po 40 min spanku,tak nevim kolko vydrži dole trieskaju zdvermi :angry: Slniečko?tu smokli,a je zamračene,chceli sme isť do zahrady a možme isť do kelu :confounded:
28. mar 2008 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vidiš teraz byvaš v okrese dolny kubin,nepoznaš Jašicu?-terapeut,unho sme boli so sarkou vda krat ale nepomohlo jej to,mne ano :confounded:
28. mar 2008 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
čo spite všetky?my sme už hore od 12.40,terorizuje danielka :grinning: ,došiel aj tatino,tak pojdeme von kym neprši.
28. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli...jak vám závidím, že idete von. Ja doma kvasím od nedele. Ale zajtra už vyrazím do ulíc :grinning:
28. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to je k zblbnutiu,ked je choroba a len čušať doma,zajtra sa vyšantite :wink:
28. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, to máš pravdu. A najhoršie na všetkom je to, že mi máme garzónku a Vám poviem v jednej izbe sedieť skoro týždeň, to vôbec nie je sranda :frowning2: No a zajtra. Juchú....budem von 5 hodín :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: ježíš zošalela by som,ale mate aspon svoje a sami,tak sa tým utešuj :wink:
28. mar 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
však ja už som šalená :grinning: Hej a sme vo svojom. Však svokra by sa tu už nezmestila :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bystricanka, trpim s tebou :frowning2: ale o to viac si zajtra vychutnate tu prechadzku :wink:
28. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky.Takze ste sa presunuli "do noveho"?My sme mali pokazeny net,zak som nemohla pisat.Kym precitam vsetko,co ste tu popisali...to bude chvilu trvat :confused: .Mala mi uz 3 den nespi(EVI som v klube),ale uz sme si ako-tak zvykli.Myslim,ze uz ani nikdy cez den spat nebude :frowning2: .Vecer som znicena,ale na druhej strane vecer lepsie zaspavame..aspon nieco.Vcera sme mali oslavu(mala som meniny).Dnes sme mali take krasne pocasko,cely den sme sa flakali vonku :slight_smile: Hned ma clovek lepsiu naladicku.Tesim sa spolu s bystricankou,ze zajtra sa s malym tiez trosku vyvencia.Prajem vam pekne pocasicko :wink:
28. mar 2008 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcence
bystricanka-nezavidim garzonku-ale ber to z tej lepsej stranky(aspon nemusis chytat maleho po celom dome a dvore-ako ja dnes)co zacala chodit,tak vsade lezie.Dnes sme boli na dvore,tak mi nasla este viac roboty ako som mala-vysypala kvetinace s kvetmi..............nasla aj blato...........aspon mam co prat :grinning:
28. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeeeeeeee. Moje dieta bolo dnes le 3 krat na dideee :grinning: teda teraz je 4 :grinning: len po plavani, pred spanim, po spani a az teraz :grinning: A to spala 2 hodiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Som zvedava co v noci :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eli, ja som o ňom počula, bývam na tom istom sídlisku, ale vraj je šarlatán, je bývalý murár, tak neviem, ako sa dostal k tomu, čo robí teraz. Tu v okolí mu ľudia asi až tak neveria. Ale môže ísť o závisť a pod.
Mne sa zdá, že náš malý už má viac rozumu a občas cez deň si akoby spomenul, že by si mohol dať cicku aj mimo našich zaužívaných kojení. :confounded: Ale samozrejme, že mu nedám ani zanič, radšej ho zabavím, veď budem už len skôr či neskôr odstavovať, tak hádam mu nebudem dávať častejšie :angry: Už by sa mohlo počasie umúdriť, aby sme mohli ísť von, hneď bude veselšie na duši. :sweat_smile:
28. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jejej tonička tak to ste dobry :wink: :slight_smile: len tak dalej,alenik,dodatočne všetko najlepšie,vela prespatych noci :grinning: ankam my sme boli na zahrade a tam sarka je uplne ina,sice je všade,vyhadzuje nam z vedra burinu,aj z tačiek :grinning: ale tak sa teši,nahana havinka,všeličo zbiera.hrabka,no anjeik,kdežto doma :unamused: ked nebude pršať padame tam aj zajtra,tolko roboty,nemame ešte ani zrylovane a druhy už maju posadene :sweat_smile: .Pikoška:mama ju nechcela pustiť zamnou,tak obrovsky rev,samo že ju len didi ukludni,vytiahla som cecok na prostred hriadky,sadla na zem a didovali odušu-keby išiel niekto okolo mal by zažitok :grinning: toto budem praktikovať častejšie-no prosim syn to zakychol.No ale mama ma naštvala pretože keby ju nerozrevala nebola by som vobec kojila za cele poobedie-takže aj tak super len 1 :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej baby ste zlate, že mi nezávidite gárzonku. Ale je tu jeden svetlý bodík. V sept.sa sťahujeme do domu. Tak to nahánanie dieťaťa ma asi neminie :wink:

toni...tak dobre...zajtra bude 3 krát a o 3 dni už nebude vôbec :grinning:
28. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
do domu a sami?ako vam bude fain :wink: petova :sweat_smile: nestraš,že šarlatan,jedno ti poviem ja som mu vobec nhovorila čo mi je ,dlšli sme tam z malou,on ma chytil a vravel:tu vas boli,aj tu tu sa nemožete otočiť,tu zohnuť a tu vas picha....potom chytil tu paličku"pošuchal prsty na rukach.no teraz sa zohnite,ohnite,že to ide?a ja som nevrila s mužom vlastnym očiam.akurat na malu to neposobilo,mali sme chodiť častejšie aby jej vedel pomocť,ale ta dialka-sara neznaša auto,tak sme to vzdali :confounded:
28. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bystricanka...to vobec netreba, takto je to fajn :wink: ....este upravime noci na 2x a hned bude krajšie na svete :grinning:
28. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
veru tak by to stačilo,že tonička? :wink:
28. mar 2008 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáááj toni...hlavné je že ti to bude takto vyhovovať :wink:

Baby idem ja. Muž my prišiel s týždňovky. Tak sa s ním idem "rozprávať" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrú nocku.

Inak dnes nás nebola Evka kuknúť :cry:
28. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: ozaj bože snad nevaruje deti a zničili ju :grinning:
28. mar 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru eliska, tak to naprogramujeme aj sarinke, si za? :grinning:
28. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jasan :wink: ,už sme inač cecovali a to spi od 19.35 :unamused: :pensive:
28. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, neboj, teraz az o 4 :wink: a poltotom o pol 7 :slight_smile:
28. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my vacsinou cecujeme po 40 minutach od zaspania :wink:
28. mar 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,dnes ráno v meste potom sme išli na pohreb :frowning2: a z pohrebu pomáhat mojej mame s oslavou/má 50tku/takže len vás chcem pozdravit a idem hajan,lebo som hotová...Alenik,všetko naj k meninkám..toni,nemala som dnes deti,zato emka mala íst dnes k švagrinej ked sme išli do mesta a h.....z toho.Ráno volala,že idú s malou k doktorke.No fajn,chápem,však ked je chorá no a zajtra ma mala česat na oslavu a kôli iným zákazníkom ma odsunula tak,že u nej mám byt ráno o 7:00no tak ma nas....hlavne,že som jej to hovorila 3týždne..rozhodla som sa že sa učešem sama...ked ona potrebuje....ale nič...prepáčte,asi som sa potrebovala vyrozprávat..tak dobrú noc ceculky moje :wink:
28. mar 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok