• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežný deň mamičiek ktoré odstavuju detičky. Podeľte sa

10. februára 2011 
denisocka-to záleží fakt na dítěti,pokud to tak přijme,tak to bude v pohodě,ale jsou děti,které jsou potřeba odstavit naráz,tak uvidíš,jak ten tvůj prcek.jinak ne každé mamině tak dlouhodobé kojení vyhovuje,někomu opravdu po tom roce na zdraví nepřidá a to pak nemá cenu zbytečně lámat přes koleno,pokud máš takové zdravotní problémy,jak jsi psala,tak je opravdu lepší prcka odstavit,vždyt to nejdůležitější jsi mu už dala. :slight_smile:
30. jan 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka,to hej. U mna v hlave sa biju dva nazory - odstaviť a dať mu niečo plnohodnotne ,vyživne, nealergizujuce a aby ho to zasýtilo a druhy, že kojim velmi rada,najradšej by som kojila ešte minimálne rok - takže fakt neviem čo mam robiť.Pravda je,že takto sa nevyliečiom ani ja,a ani on, a čo može mať za zdrave mlieko,ked mam aj ja ako matka taku istu prisnu dietu ako on,kedže je atopik a ma potravinove alergie? No fak neviem :pensive:
30. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka,ano mozes aj postupne-ale nie u kazdeho dietatka to funguje.
Napr.ja som vedela ze moju malu postupne neodstavim.my sme museli naraz.Ty budes sama vidiet-ako vam to pojde :wink: drzim palce
30. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabou-ty ked chces odstavit postupne,tak mozno aj mliecko sa ti samo vytrati-neviem...ak by nie-tak si stiahnes
:wink:
ani my mliecko nepijeme-len sem tam si vypyta-ale papame vela jogurtov,syrov atd... :slight_smile:
30. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka-este ma napadlo-len ci ti maly bude chciet tu bebu-vecsina kojenych deticiek nece mlieko
aj v nasom pripade to tak bolo
30. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankan,no to neviem či bude chcieť,šak to nemam ako zistiť kým to UM nebudem mať doma :sweat_smile:
30. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ved preto.Mne dala kamoska skusit-tak som nemusela kupovat.Mala rozne druhy......
30. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oje kamošky by mi dali akurat KM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne jedna dala sunar,dalsia bebu-a ine som potom ani neskusala
30. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak zozeniem nie HA ale obyčko,tak to nevadi na vyskušanie?
30. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ešte,a ak zoženiem trebare 1. alebo 2. a potrebujem 3,tak to tiež nevadi na skušku?
30. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla mna to na skusku nevadi-to si myslim ja
ja len aby si zbytocne nekupovala,ked to nevypije
30. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka-nekupuj celé balení um,ale zeptej se v lékárně,tam mají vzorky,tak at ti něco dají,já jsem to taky tak udělala.a kdyby ti prcek um nechtěl,tak už vážně po roce není nutné,stačí ho nahradit mléčnýma výrobkama.
30. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis tie vzorky by sa mali tiez dat zohnat v lekarni
dobry napad radka.m.
ja som tiez len nahradzala mliecnymi vyrobkami :wink:
30. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hned idem pisať švagrine,robi v lekarni
30. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ak ma simon alergie a kadeco, nie je riziko davat mliecne vyrobky z KM?
30. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.možem sa k vam pridať.mam 2ročnu dceru(10.02.)ešte sa kojime.už pomyšlam na odstaveni,ale bude to asi problem,mala je dost zaňuňana(ked sa chce kojit pyta ňuňu).v noci spi s nami v posteli,a skoro celu noc na prsniku.vraj ked sa deti odstavia,spia lepšie.a čo vaše deti?
30. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka8004-odkedy sme my odstavili-spinkame celu noc,.ja si to neviem vynachvalit.kojila som 20 mesiacov-ale musela som odstavit naraz-lebo inac by to neslo postupne.......Tiez bola moja dcera zavislacka ako hrom.Nonstop
31. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ano enmala by davat-ja som sa pozabudla :wink:
denisocka nedavaj :wink:
31. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,i když má prcek alergii,tak mléčné výrobky je nutné v tomto věku dávat!!!pokud nemá alergii přímo na bkm,tak není důvod,proč nedávat mléčné výrobky.bílkovin a km je obsažena i v jiných výrobcích,takže to by nesměl ani pečivo,mouku...takže výrobky z km pokud není prokázána alergie přímo na bkm se dávat musí,toho se denisocka nemusí bát.
31. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radka ,niekedy pečivo,chlieb nerobi žiadne problemy,len požitie vyrobkov mliečnych(ako u nas)mne povedali lekari že nemusi mliečne vyrobky,bielkovina sa da nahradiť aj inou stravou,takže to je zase vec nazoru a osobných skusenosti.mne sara nesmie nič,ani syry,tvaroh,acidko, je len jogutr aktivia-jeden denne a tu je,vysledky na vapnik a ine hodnoty ma ok :wink: pretože jej stravu vyvažujem inými potravinami.no a momentalne občas vypije bezlaktozove mliečko-sice len tak 150 ml ale aspon niečo :confounded: (2krat za tyž)
deni ja som držala sarka prisnu dietu bez mliečných vyrobkov,zeleniny a ovocie len jabko,banan,neskor hruška,melon a predsav si všetky vysledky mam tiež ok :sweat_smile: po 26 mes omedzovania :confounded:
31. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKOSI SOM SA TU ZAMOTALA :sweat_smile: dnes som nakupila aj ine smotanove jogurty,tak uvidim,je pravda že odkedy berieme biogaiu tak nema riedke kakanice,pravda-ani jogurtoch sme vtedy vela nejedli,ale SABI určite je pre nas zabijak

no a z odstavovanim som zas teraz na tom tak,že sa mi do toho nechce,maly si dožaduje cicu,a mne je luto ho odstaviť :grinning:
31. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ta hnusna chripka nas vsetkych dostala. v sobotu zacala teplotovat leuska. rovno 40 však co bude trocharit. ja od nedele 40 a to som si myslela , že som uz chripku mala. od včera večera kristinka 38 a dnes vecer uz aj muz. super. ani si neviete predstavit ake to je desne kojit pri 40 a ked vas trasie zimnica.ale nastastie leuska je uz ok. uz iba mi traja sa musime z toho dostat
3. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
námmsa rapidne zhoršili lička,tak uvažujem či nie z tých jogurtoch :confounded: ale to je mimo temy
4. feb 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,my sme boli na vyšetrenie chloridov z potu,budu zisťovať či nema cysticku fybrozu,kašle jak šlak,začala mi tam chytať didinky :sweat_smile: a len žmolila žmolila :grinning: ,doma si dnes poplakala,ale nepovedala že chce,len ich držala ato bolo jasne :cry: ja mam tiež zapal priedušnice,berem antibiotika,počasko na dve veci :angry: ,chorým skore zdravičko a držte sa.deni,tak ich vysad,nedavaj žiadne nove veci a ked sa to zlepši,tak to mohlo byť od nich :wink: mam zoznam potravin čo by mohli alergizovať,ak chceš pošlem Ip(dnes som si doniesla z nemocnice nove letaky :wink:
4. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,prosim pošli :dizzy_face:
4. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, neviete, ci tehotna mozem ricinus communis 30ch? Nebude sa to bit v mojom tele, ze chcem skoncit s kojenim a moje telo sa na kojenie opat pripravuje?
4. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubko, môzes napisat na boiron@boiron.sk , to je stranka tej firmy, co vyraba homeopatika, oni ti poradia.
4. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
eli co je to s vami????drzim prsteky :wink:
4. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni posielam Ip,ja sa mam na h.... celu noc som sa dusila,sara je upišťaná-určite aj preto počasko,prezmenu kašle cez den,aspon vnoci sa nedusi,ale nespava dobre,pravidelne medzi 3-4 vrieska ,že chce čaj,musim vstať zohriať a už nespim,lebo kym zaspim vstava muž do prace a jeto,potom začne výťah chodiť hore dole aje po spaní :rolling_eyes:
volako naše stare kamošky zmýzajú,alenik my stale vrta hlavou čo tak bez rozlučky odišla :confused: ja ked sem už nezavýtam aspon vam dam velke zbohom :grinning: teraz budem chodiť malinko,lebo budem robiť nechty,takže času bude malinko,ale aspon sem tam niečo napišem :wink:
5. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok